Skelbimo reklamavimas į Facebook tikslines grupes

Nuotr. Facebook grupės pavyzdys.

Turbūt pastebėjote, kiek daug Facebook socialiniame tinkle egzistuoja grupių! Tai įvairiausios reklaminių skelbimų lentos, mamyčių diskusijų susibūrimo grupės, regioninės grupės pagal miestus (Kaunas, Vilnius ir t.t.), emigrantų grupės, grupės pagal veiklos sritį (statyba, NT, grožis, namai, sodai ir t.t.). Dažnai grupių nariai įsitraukia į skelbimo daug stipriau nei, kad per prievartą jiems brukamose mokamose reklamose. Grupėse nuolat keliami skelbimai, tad čia nuolat cirkuliuoja daug vartotojų peržiūrų.

Kiekviena Facebook grupė turi daugybę narių. Lietuvoje tas skaičius narių grupėse seka nuo vieno tūkstančio iki dviejų šimtų tūkstančių ir daugiau. Skelbimą grupėse pamato didelė auditorija žmonių. O ypač tikslinga reklamuoti rankiniu būdu skelbimą į Facebook grupes jau turint aiškų tikslą, kokią auditoriją norima pasiekti: 

- tam tikro miesto, miestelio, kaimo, mikrorajono gyventojus?

- emigrantus?

- tėvus?

- verslo atstovus?

- menininkus?

- statybininkus?

- nuotakas?

- grožio astovus?

- seminarų sekėjus?

- interjero sritimi besidominčius? 

- ir t.t., ir pan.


Įdomu tai, kad kartais gaunasi kuriozinė situacija: po padalijimo į Facebook grupes skelbimas pasiekia daug didesnį žmonių kiekį nei užpirkta mokama reklama. Tai visada galima pasižiūrėti paprastuoju būdu, tiesiog atėjus į savo Facebook Fan page sieną, paspaudus ant skelbimo, kuriuo buvo dalintasi po grupes, apačioje rašoma, koks buvo Organic Reach (organinis pasiekiamumas) skaičius. Na, o jeigu tam pačiam skelbimui dar ir pirkote mokamą Facebook reklamą, tai ten pat skelbimo apačioje matysite ir Paid Reach (apmokėtos reklamos pasiekiamumas) skaičius. Taip pat po skelbimu visada matysite skaičių į kiek grupių buvo pasidalinta skelbimu (Share). 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad natūraliai po Facebook grupes padalintas skelbimas tiesiai nuo jūsų verslo veiklos fanų paskyros sienos, organiškai pasieks kuo daugiau vartotojų savaitės - dviejų bėgyje, nes būtent tai yra tas laikas, kai vartotojai mato grupėse patalpintą jūsų skelbimą.


Kaina:

1 vnt. skelbimo 1 karto padalijimas į Facebook grupę - 3,00 EUR + PVM.

Užsakymai priimami vykdyti nuo 50 vnt. grupių.

Su Užsakovu visada apsitariame tikslinę auditoriją, kad skelbimo padalijimas į Facebook grupes pasiektų kuo daugiau tikslinės auditorijos.

Skelbimas talpinimas rankiniu būdu.

Kreipkitės el. paštu: biliunaite.evelina@gmail.com arba telefonu: 865521188.


Užsakyti:

Taip pat visada rekomenduojame pasirengti profesionalų tekstuką ir vizualinį maketą, kurį patalpintumėte į savo Facebook fanų puslapio sieną. Tokį skelbimą galima dalinti į Facebook grupes. Jeigu jums reikalingas vizualinis maketas/baneris ir tekstukas į Facebook fan page, galime sukurti taip pat, apie tai daugiau sužinokite paspaudę čia.