SEO AKADEMIJA SEO SEMINARAI

SEO AKADEMIJA SEO seminarai

SEO specialisto (-ės) profesijos įgijimo mokymai (nuotoliniai)

NT marketingas

Lektorių profesijos rengimo nuotoliniai mokymai

Koks skirtumas tarp "SEO SPECIALISTO PROFESIJOS" nuotolinių mokymų ir kitos SEO AKADEMIJA mokymų programos internetu "SEO PRAKTIKAS"?

- Esminis skirtumas, kad į seo profesinius mokymus susirenka žmonės, matantys ateityje save, kaip seo specialisto profesijos atstovą. Tad pastaroji mokymų programa papildyta labai svarbiom temom, tokiom kaip: paprastos interneto svetainės kūrimas (nereikia programavimo įgūdžių!), taip aktualios versle elektroninės parduotuvės kūrimas (nereikia programavimo įgūdžių!), o taip pat gaunate per daugiametę SEO MAMOS patirtį sukauptas seo specialistui reikalingas specifines žinias temoje "SEO SPECIALISTO KREPŠELIS", kurias savarankiškai kauptumėte daug metų ir turėtumėte praeiti savas klaidas. Taip pat SEO MAMA suteikia galimybę naujiems SEO specialistams įeiti į rinką ir apšilti kojas pakviesdama dirbti per papildomo uždarbio platformą, neturinčią analogų - www.seoclub.eu . Tiesa, šioje platformoje dalyvauja tik egzaminą išlaikę aukščiausiems balams 9/10'ukui. Tačiau nereikia liūdėti, jei egzaminą išlaikėte mažesniam balui, jums bus suteikta proga egzaminą perlaikyti už papildomą 50EUR + PVM mokestį. Kol kas to neprireikė, bet maža kas.

Na, o vienijantis abi mokymų programas aspektas - tai pati SEO metodika, kuri galioja visose pasaulio rinkose. SEO mokymų metu kalbama apie Lietuvą ir Lietuvos rinką, tačiau lektorė nuolat papildo, kaip tą pačią metodiką taikyti užsienio rinkose. SEO specialisto mokymų pabaigoje asmenys laiko egzaminą. Tie, kurie daro namų darbus ir laiko egzsaminą, gauna SEO AKADEMIJOS SEO specialisto profesijos įgijimo sertifikatą. Kai kuriems to nereikia. Jie tiesiog lieka pasyvūs klausytojai. Galbūt kažkam reikia išmokti pačiam kurti web, jis vien dėl to atėjo į šią mokymų programą ir t.t. Na, o SEO praktiko online mokymai daugiau skirti tiems, kurie tiesiog nori taikyti seo metodiką savo web projektui arba dirba įmonėje, kurioje yra atsakingi už marketingą, web administravimą.