Juk esi vertas (-a) gyventi taip, kaip tau norisi?

SEO specialisto (-ės) profesijos, adaptuotos dirbti su dirbtinio intelekto įrankiais įgijimo akredituoti mokymai 

(Visiškai ATNAUJINTAS kursas!!! Daug draugystės su AI (dirbtinis intelektas.

Domina SEO sritis? Turite aistrą internetui? Svajojate įgyti SEO specialisto profesiją ir iš to patys užsidirbti?

Ką reiškia būti SEO specialistu? -

 • Tai reiškia, kad visas laikas TAVO!
 • Tu pats (pati) skirstai savo gyvenimo ir darbo laiką!
 • Tu pats (pati) keliauji kur nori ir dirbi kiek nori!
 • Tu uždirbi kiek nori, nes pats (pati) renkiesi kiek dirbti!

REGISTRACIJOS FORMA PUSLAPIO APAČIOJE.


POPULIARU, PAKLAUSI PROFESIJA!!!

SEO AKADEMIJA pristato 3-4 mėnesių trukmės (apie 30 pamokų) nuotolinius SEO specialisto profesijos įgijimo akredituotus mokymus! 

Džiugi žinia - šiuo metu SEO AKADEMIJOJE  renkama 43-čioji GRUPĖ, su kuria startuosime jau 2024 m. liepos mėn. 26 d. Jeigu jums aktualu DIDELĖS KAINOS AKCIJOS, nepraleiskite stojimo į 2024 LIEPOS MĖN. VASAROS grupę jau DABAR. 

Naujame kurse gali šiek tiek didėti tempas ( į vieną savaitę dviejų - trijų pamokų pateikimas), dėl to sumažėti bendra mokymų trukmė (jei pavyks, norėtųsi kursą sutrumpinti iki 3-4 mėn. trukmės vietoj 5-6). Pamokų kiekis išlieka toks pats apie 30, tačiau eigoje kuriant naujas video pamokas gali šiek tiek pakisti numatytas pamokų skaičius. Gali gautis ir daugiau, nes dirbti su dirbtiniu intelektu tikrai įdomu ir čia yra apie ką pakalbėti. Didžiausias lektorės noras - šiame ATNAUJINTAME kurse būsimus SEO specialistus išmokyti ne tik optimizuoti interneto svetaines, bet ir išmokyti stipriai pasilengvinti sau darbą adaptuojant kiekviename SEO projekto realizavimo žingsnyje dirbtinį intelektą. Taip pat numatyta dar labiau sustiprinti SEO specialisto krepšelio praktinę pusę, kurios dėka būsimas SEO specialistas dar užtikrintesnis žengtų į jam naują rinką.

SVARBU TAI, kad, jei esate baigęs SEOAKADEMIJOS SEO SPECIALISTŲ mokymus 2023-čiaisiais, tai jūs galite prisijungti prie atnaujinto kurso atnaujinti savo žinias visiškai NEMOKAMAI. Jeigu baigėte dar ankstesniais bet kuriais metais, tuomet irgi galite prisijungti atnaujinti žinių už simbolinį papildomą 50 EUR + PVM (tai viso 60,50 EUR) mokestį, apie tai tiesiog parašykite lektorei į biliunaite.evelina@gmail.com .

Nuotr. Evelina Biliūnaitė

PAMOKŲ VIDEO ĮRAŠAI, kuriuose lektorė dalinsis savo 26 metų sukaupta kompetencija internete.

✅ SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJA - leidžia dirbti iš namų ar tiesiog iš ten, kur yra WI-FI, nepririšant žmogaus prie vietos ir darbo laiko trukmės.

✅ SEO mokymų programos tikslas ir įgyvendinami uždaviniai

✅ SEO mokymų programos tikslas:

➡️ Apmokyti įvairaus verslo sektoriaus darbuotojus ir privačius norinčius mokytis asmenis parengiant juos profesionaliai rinkoje veikiančius kaip SEO, interneto rinkodaros specialistus, gebančius teikti aukšto lygio kokybiškas SEO, interneto rinkodaros paslaugas.

✅ SEO mokymų programos uždaviniai:

➡️ gebėti diegti naujas interneto teikiamas inovacijas;- gebėti patobulinti įvairaus verslo paslaugų pateikimą;

➡️ gebėti patobulinti verslo modelį;

➡️ suformuluoti aiškią SEO, interneto rinkodaros interneto svetainei strategiją;

➡️ gebėti kurti interneto svetainių vertę;

➡️ išmokyti įvairaus verslo atstovus ar privačius norinčius mokytis asmenis SEO, interneto rinkodaros žinių ir įgūdžių, skirtų interneto svetainių reklamai internete kurti bei naudotis interneto teikiamomis inovacijomis.

Reikalingas išsilavinimas: lietuvių kalbos mokėjimas (taip pat mokymų metodika tinka bet kuriai užsienio šaliai, kurios kalbą asmuo moka).

"Iš SEO AKADEMIJA mokymų gavau, sakyčiau, labai daug. Visada žinojau, kad išėjusi motinystės atostogų tobulinsiu save, ieškosiu savęs, kur panaudoti potencialą ir įdarbinti protą sau.

Esu pardavimų ir marketingo vadovė. Pardavimų pusė visada buvo ta stiprioji, o štai marketingo - kartais pašlubuojanti, teko samdyti ir ekspertus, pavyzdžiui, SEO srityje. :) Šių mokymų metu ne tik pasipildžiau žinių bagažą vertingomis žiniomis, kurių dėka į karjerą po motinystės atostogų grįšiu gerokai stipresnė, nei išėjau, bet ir gavau labai daug įkvėpimo ir motyvacijos pritaikyti pamokų metu gautas žinias, plėsti jas savarankiškai ir panaudoti, t.y. veikti. Už tai atsakingas ne tik puikiai sudėliotas mokymų turinys, temos, programa, bet ir lektorė, kaip asmenybė, kuri gyvenimišku pavyzdžiu gali būti puikiu įkvėpimo šaltiniu.

Mokymų metu įkūriau įmonę, keletui klientų jau ir atlikau mokymų metu išmoktas pamokų dalis: sukūriau interneto svetainę ir logotipą vienam gana žinomam tinklaraščiui, kitam klientui reguliariai rašau turinį svetainei, straipsnius, turiu ir pirmąjį klientą SEO paslaugų elementams. Ką dar kalbėti apie tai, kad atradau save ir kaip tinklaraštininkę. :) Pirmasis namų darbas, sukurti kokią nors interneto svetainę, man buvo įkvėpimas sukurti svetainę tam, apie ką knygą norėjau rašyti. :)) Sukūriau tinklaraštį sau www.viskasbe.lt, kuris jau turi savo auditoriją, o socialiniuose tinkluose (Facebook ir instagram: @viskasbe) jau gana plačią ir sparčiai augančią sekėjų bendruomenę. Trumpai tariant, visas mokymų turinys man labai prilipo, toks jausmas, kad įgyvendinau sau keltą tikslą motinystės atostogų metų atrasti save, gavau tą kryptį, kurios sakiau ieškosiu, už tai AČIŪ Evelinai", Joana Šaulienė, 2020 10 22.

Šie žmonės po SEO SPECIALISTO (-ĖS) MOKYMŲ SEO AKADEMIJOJE PASIRINKO DIRBTI SAU:

SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO MOKYMAI - NAUJA GRUPĖ:

2024 m. LIEPOS mėn.  (renkama 43-čioji grupė, galioja didelės akcijos)

2024 m. Liepos mėn. 26 d. 10:00-12:00 val. renkama 43-čioji SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS NUOTOLINIŲ AKREDITUOTŲ MOKYMŲ GRUPĖ (nuotoliniai kursai internetu). Mokymai truks 3-4 mėnesius, kuriuos sudarys 30 pamokų (iki 50 - 60 val. + kiekvieną savaitę iki 2 val. nuotoliniai (internetu) mokymai + privačios konsultacijos raštu specialioje mokymams skirtoje privačioje Facebook grupėje (tai reiškia, galėsite visada klausti, diskutuoti), pasiruošimas egzaminui, egzaminas kursų pabaigoje. Mokymų metu Jūsų laukia daugybė praktinių užduočių, o jų pabaigoje lauks egzaminas, kurį išlaikiusieji gaus SEO specialisto žinias ir įgūdžius pažymintį SEO AKADEMIJA sertifikatą. O taip pat 9-10 balų išlaikę egzaminą seo specialistai galės pretenduoti prisijungti SEO akademijos seo klubo (klubas mokamas), kur buvę studentai gauna pastovias konsultacijas dėl klientų, dėl naujovių bei gauna realių užsakymų iš klientų. SEO klube pirmųjų metų narystė mokama (metams su PVM 121 EUR), o toliau narystė NEMOKAMA.

KAINOS:

SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS, ADAPTUOTOS DIRBTI SU AI įrankiais NUOTOLINIŲ AKREDITUOTŲ MOKYMŲ PROGRAMOS KAINA

KAINOS ir NUOLAIDOS registruojantis į 2024m. 43-čiąją GRUPĘ:

 • ANKSTYVOJI TYLIOSIOS REGISTRACIJOS AKCIJA (tylioji akcija - nes šiuo metu niekur nereklamuojamas skelbimas, jūs tiesiog atėjote per Google ir suradote šią nuostabią akciją, tačiau ji neįtikėtinai trumpo galiojimo, tad paskubėkite!!!): Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2024 m. birželio mėn. 17 d. 24:00 val. bilietai su - 75 % nuolaida - 222,22 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 268,89 EUR/1asm.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. birželio mėn. 18 d. iki 2024 m. liepos mėn. 15 d. 24:00 val. bilietai su - 62 % nuolaida - 333,33 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 403,32 EUR/1asm.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus  nuo 2024 m. liepos mėn. 16d. iki 2024 m. liepos mėn. 22 d. 24:00 val. bilietai su - 50 % nuolaida - 444,44 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 537,77 EUR/1asm.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. liepos mėn. 23 d.iki 2024 m. liepos mėn. 25 d. 24:00 val. bilietai su - 38 % nuolaida - 555,55 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 672,21 EUR/ 1 asm.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. liepos mėn. 26 d. ir į šią grupę norintys patekti, susimokėjus vėliau, bilietams galioja pilna mokymų kaina:
 • Pilna bilietų kaina - 888,88 EUR + PVM/1asm., viso su įskaičiuotu PVM: 1075,54 EUR/1asm.
Nurodytos kainos galioja SEO AKADEMIJOS SEO SPECIALISTO PROFESIJOS mokymų programai visus 2024 metus. Uoliausiems bilietas dažnai atsiperka dar mokymų metu.

INFORMACIJA BUVUSIEMS STUDENTAMS:

SVARBU TAI, kad, jei esate baigęs SEOAKADEMIJOS SEO SPECIALISTŲ mokymus 2023-čiaisiais, tai jūs galite prisijungti prie atnaujinto kurso atnaujinti savo žinias visiškai NEMOKAMAI. Jeigu baigėte dar ankstesniais bet kuriais metais, tuomet irgi galite prisijungti atnaujinti žinių už simbolinį papildomą 50 EUR + PVM (tai viso 60,50 EUR) mokestį, apie tai tiesiog parašykite lektorei į biliunaite.evelina@gmail.com .


Baigęs šią SEO specialisto (-ės) akredituotų mokymų programą SEOakademijoje, asmuo gebės:

rasti savo - kaip SEO specialisto (-ės) - konkurencinį išskirtinumą ir juo naudojantis pristatyti save rinkai, potencialiam darbdaviui, būsimam verslo partneriui, klientui;kelti sau ambicingus tikslus, išmokti valdyti savo ir kitų laiką, efektyviai veikti vietinėje ir tarptautinėje SEO paslaugų teikimo rinkoje savarankiškai ar verslo komandoje;suformuluoti aiškią interneto komunikacijos strategiją ir taktiką;dalykiškai ir etiškai komunikuoti ir profesionaliai teikti SEO paslaugas;profesionaliai įvertinti interneto svetainės būklę (SEO auditas), padėtį paieškos sistemoje, kuris yra svarbus verslo apvyratos auginimui;gebės tikslingai naudotis SEO specialistui reikalingais interneto įrankiais.

✅ Įgyjamos SEO kompetencijos:

Baigęs šią SEO specialistų rengimo SEO AKADEMIJOJE mokymų programą, asmuo žinos:

➡️Programos dalyviai susipažins su šaltiniais ir bus praktiškai išnagrinėję profesionalią SEO, INTERNETO RINKODAROS SPECIALISTO (-ĖS) veiklą, lemiančią įvairaus verslo interneto svetainių sėkmę paieškos sistemų TOP'uose;

➡️nuolatinį interneto inovacijų diegimą verslo veikloje;

➡️veiksmingo komunikavimo įvairaus verslo srityje prielaidas;

➡️SEO, interneto rinkodaros įrankių specifiką ir etapus bei kokybiško veiklos rezultato užtikrinimo kelius.

Atnaujinti su AI SEO mokymai truks 3-4 mėnesius, kuriuos sudarys:

 • Intensyvi nuotolinių SEO mokymų programa internetu, kurioje teorija derinama su intensyvia praktika + kiekvieną savaitę po 1-2 val. nuotoliniai (internetu) mokymai.
 • Kadangi SEO profesijos įgijimo mokymai vyks nuotoliniu būdu internetu, tikėtina, kad kartą į savaitę pasimokyti keletą valandų gali rasti net už jūrų marių gyvenantys tautiečiai, kurie po kursų galės startuoti su individualiu SEO paslaugų teikimo verslu. O taip pat 9-10 balų išlaikę egzaminą seo specialistai galės pretenduoti prisijungti SEO akademijos seo klubo, kur buvę SEO AKADEMIJA studentai gauna pastovias konsultacijas dėl klientų, dalyvauja SEO rytmečiuose bei gauna realių užsakymų iš klientų. Tai precedento neturinti platforma, kai asmuo, baigęs kursus, gali būti pakviečiamas dalyvauti bendraminčių ir kolegų rate. Daugiau apie seo klubą čia. Simbolinis narystės mokestis SEO klube taikomas tik pirmus metus, vėliau dalyvavimas SEO klube tiesiog nemokamas.
 • SEO SPECIALISTO profesijos įgijimo egzaminas (testas) arba praktinis rašto darbas iš viso SEO specialisto profesijos mokymų programos kurso (pasirinktinai, tinka itin nemėgstantiems streso ir įtampos, gimdančioms, keliaujantiems).
 • Dalyvavimas ir konsultacijos bendroje privačioje Facebook grupėje.
 • Mokymų metu Jūsų laukia daugybė praktinių užduočių, o jų pabaigoje lauks egzaminas, kurį išlaikiusieji gaus SEO specialisto žinias ir įgūdžius pažymintį SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO sertifikatą. SEO akademijos mokymų programa yra autentiška jau einančių 23-čių darbo internete lektorės sukurta metodika, todėl šių žinių nebuvo kur studijuoti universitete. 
 • Mokymai akredituoti.

SEO mokymų temos (temos atnaujintos darbui su dirbtiniu intelektu):

🔰SEO MOKYMŲ PROGRAMOS TURINYS

✅ VIDINIS SEO:

✅Kas yra SEO. Šioje mokymų temoje bus atskleista SEO sėkmės formulė bei suprasite, kokie konkretūs veiksniai lemia interneto tinklapių sėkmę paieškos sistemų viršūnėse.Rinkos raktinių žodžių tyrimas. Suprasite, kodėl bet kokį verslą pradedant, visų pirmiausia būtinas rinkos raktinių žodžių tyrimas, kokia jo reikšmė visame tinklapio optimizavimo procese.

✅ WEB KŪRIMAS

Interneto svetainės kūrimas be programavimo įgūdžių. Praktiniam užuoties įvykdymui naudojama nemokama turinio valdymo sistema (TVS). Ši užduotis lavina būsimojo SEO specialisto supratimo apie interneto svetainės vidų įgūdžius.

✅ ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS KŪRIMAS

Elektroninės parduotuvės (e-shop) kūrimas be programavimo įgūdžių. Praktiniam užuoties įvykdymui naudojama nemokama turinio valdymo sistema (TVS). Ši užduotis lavina būsimojo SEO specialisto supratimą apie elektroninės parduotuvės vidų, lavina prekių įkėlimo ir aprašymo formavimo įgūdžius.

✅ SEO AUDITAS

SEO auditas. Studentai gaus bendrą supratimą apie interneto svetainės adaptaciją paieškos sistemoms ir supras būtiniausius niuansus, t.y. ko reikalauti iš turinio valdymo sistemos perkant svetainę iš web kūrėjų, kad ateityje svetainė tarnautų verslo svetainės savininkui. Gaus konkretų sąrašą audito punktų, kaip paruošti interneto svetainę paieškos sistemų optimizavimui bei svetainių kūrimo įrankius.

✅ GOOGLE ANALYTICS

Google analytics įrankio analizė leis studentams išmokti analizuoti interneto svetainės lankomumo rodiklius bei padaryti išvadas bei interneto svetainės geresnio optimizavimo strategijas.

✅ TURINIO INTERNETO SVETAINĖMS KŪRIMAS

Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai. Studentai išmoks rašyti specialius tekstus interneto svetainėms pagal visas paieškos sistemų robotų algoritmų taisykles. Studentai supras, kas yra interneto svetainės "medis" ir kaip jį sukurti? Visą metodiką gaus mokymuose, kaip ir tekstų idėjų kūrimo technikas.

WEB tekstų rašymo idėjų generavimo metodai suteiks pasitikėjimo lengvai kurti tekstus interneto svetainėms.Studentai sužinos, kodėl internete net ir nuotrauka yra "tekstas". Mokymų metu studentai supras, kaip pritraukti vartotojus į tinklapį.

Asmenys išmoks adaptuoti raktinių žodžių tyrimo rezultatus tinklapio naudai.

✅ META ĮRAŠAI

Meta įrašai - tai, kas "nematoma" turinio valdymo sistemoje, bet juos išmokti rašyti svarbu. Studentai išmoks ne tik parašyti meta įrašus interneto svetainei, bet ir sužinos, kur jie dedami.

✅ IŠORINIS SEO: SEM - SEO MARKETINGAS (angl. Search Engine Marketing)SEO MARKETINGAS IR JO REIKŠMĖ TINKLAPIO OPTIMIZAVIMO PROCESE. Aiškūs ir konkretūs būdai, kaip generuoti ir valdyti verslo veiklos informacijos turinį internete legaliomis "baltomis" priemonėmis.Studentai prie pamokų gaus konkrečių nuorodų paketą, kur svarbu išplatinti informaciją apie veiklą internete.

Unikalus SEO AKADEMIJOS įrankis - marketingo kalendorius, nuo šiol bus prieinamas ir visiems studentams. Mokymų metu išmoksite ne tik kaip naudotis, bet ir kaip jį efektyviai pritaikyti kasdienėje veikloje.

✅ E-NUORODŲ TINKLO GENERAVIMAS

E-nuorodų tinklo generavimas. Studentai supras e-nuorodų tinklo generavimo prasmė tinklapio optimizavimo procese, o taip pat studentai gaus e-nuorodų paketą bei sužinos specifinius e-nuorodų tinklo generavimo niuansus.

✅ SOCIALINIAI TINKLAI IR JŲ REIKŠMĖ

Socialiniai tinklai ir darbas su jais. Darbas su: Facebook, Instagram, Twitter, Linked'In, Pinterest, TikTok. Nemokami būdai ir mokamos reklamos Facebook'e administravimas, Facebook Business Manager, Facebook Pixels ir t.t. Studentai gaus idėjų generuoti pranešimams socialinio tinklo paskyroje. Studentai gaus Facebook grupių paketą su iki 2 500 000 narių auditorija. Svarbiausia, jiems taps aiškūs socialinio tinklo vartotojų elgesio motyvai.

✅ BLOG'Ų KŪRIMAS

Blog'ų kūrimas (tinklaraščių kūrimas) ir jų reikšmė tinklapio optimizavime. Kodėl ir kam reikia kurti Blog'ą ir kur geriausiai jį sukurti? Ką ir kaip pateikti Blog'e? Visa tai bus atskleista studentams mokymų metu.

✅ VIZUALINIŲ BANERIŲ (MAKETŲ) KŪRIMAS LENGVAI IR PAPRASTAI

Vizualinių maketų/banerių kūrimas lengvai įvaldoma programėle, kūrybos virtuozais pasijaus net mažiausią talentą kūrybai turintys studentai.

✅ LOGOTIPO KŪRIMAS LENGVAI IR PAPRASTAI

Logo kūrimas lengvai ir paprastai leis studentams paprastais būdais lengvai sukurti logotipą be grafinio dizaino įgųdžių ir leis suteikti interneto svetainių savininkams pilnavertę konsultaciją bei pasiruošimą profesionaliam pozicionavimui internete.

✅ SKELBIMAI INTERNETE IR JŲ REIKŠMĖ TINKLAPIO OPTIMIZAVIMUI

Studentai sužinos, kaip pateikti informaciją skelbimų tinklapiuose. Gaus NEMOKAMŲ skelbimų portalų paketą.

✅ APKLAUSOS INTERNETE

Apklausos internete. Studentai supras, kaip apklausos internete gali pasitarnauti veiklos strateginiam planavimui bei interneto tinklapio optimizavimui. Sužinos, kaip ir kur geriausia kurti apklausas internete, kaip jose reikia pateikti veiklą ir kitus svarbius, su apklausomis susijusius niuansus.

✅ FORUMAI

Forumai. Vis dar populiarūs forumai reikalauja tam tikrų žinių. Būsimieji SEO specialistai sužinos, kodėl nereikia kurti internete "fake" komentarų ir kaip kurti nuoširdžius savo nuomonę pagrindžiančius komentarus. Ir kaip turint specifinę veiklos sritį galima dirbti su forumais?

✅YOUTUBE SOCIALINIS TINKLAS IR REPREZENTACINIŲ VIDEO FILMUKŲ KŪRIMAS LENGVAI IR PAPRASTAI

Yuotube reprezentaciniai filmukai. Studentai sužinos, kodėl svarbu turėti įmonės veiklos filmą Youtubėje? Gaus įrankių, kuriais lengvai išmoks sukurti reprezentacinius filmukus. Sužinos, kaip reikia pateikti verslo veiklą Youtube socialiniame tinkle.

✅ NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS

Naujienlaiškių efektyvumas. Kaip kurti naujienlaiškius, kuriuos norisi gauti ir skaityti? Naujienlaiškių sistemos. Kurios geriausios ir patogiausios vartoti. Studentų laukia visi naujienlaiškių siuntimo ir saugių duomenų bazių rinkimo niuansai.

✅ VEBINARŲ VIDEO KŪRIMAS IR REIKŠMĖ TINKLAPIO OPTIMIZAVIMO PROCESE

Video kūrimas - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle: Kodėl taip sparčiai populiarėja vebinarų (seminarų internetu) vedimas?Nemokami įrankiai video seminarams/renginiams internete kurti.Kokią interneto rinkodaros strategiją taikyti norint organizuoti seminarus/renginius internetu?Kaip natūraliu būdu susirinkti atstovaujamo verslo veiklos pasekėjų naujienų prenumeratorių duomenų bazę.Praktinis užsiėmimas - vebinaro renginio sukūrimas.Kokią rinkodaros ir pardavimų strategiją taikyti po vebinaro ir kaip tai pritaikyti naujienlaiškių marketinge.Ir kaip visa tai pasitarnauja, kaip galingas užtaisas tinklapio optimizavimo procese.

✅ SEO STRAIPSNIAI

SEO straipsnių kūrimas ir jų reikšmė tinklapio optimizavimo procese. Studentai sužinos, kaip kurti taiskylingai SEO straipsnius ir kur juos talpinti, gaus konkretų nuorodų paketą.

✅ PRANEŠIMAI SPAUDAI

Pranešmai spaudai, kaip juos kurti ir kam siųsti, kaip pranešimai paveikia viso tinklapio kilimą į paieškos rezultatų organinių rezultatų TOP'ą - visa tai sužinos studentai ir išmoks taikyti praktikoje.

✅ STRAIPSNIAI, JŲ RAŠYMAS IR NAUDA TINKLAPIO OPTIMIZAVIMO PROCESE

Straipsniai ir jų rašymas bei patalpinimas į didžiuosius portalus. Studentai sužinos, kaip paruošti tinkamą straipsnį, kuris bus patrauklus didiesiems Lietuvos portalams nemokamai. Darbo su žiniasklaida specifika. Kaip žiniasklaidos darbuotojai supranta informaciją ir į ką jie atkreipia dėmesį? Kokios yra darbo su žiniasklaida sėkmės prielaidos.

✅ E-KNYGOS KŪRIMAS IR REIKŠMĖ TINKLAPIO OPTIMIZAVIMO PROCESE

Studentai sužinos kaip kuriama lengvai ir paprastai e-knyga ir kokia galinga jos jėga interneto svetainės kilimo į Google paieškos sistemos TOP'us.

✅ AI DIRBTINIO INTELEKTO ĮRANKIAI SEO SPECIALISTO (-ĖS) DARBE

AI (angl. Artificial Intelligence) - dirbtinio intelekto įrankių taikymas SEO specialistų darbe. Šioje pamokoje būsimi SEO specialistai pasikraus itin gyvenimą palengvinančių žinių, nes AI įrankiai - tai ateitis. Vien jais remtis be žmogaus proto įsikišimo, bet SEO projekto suvaldymui bei greitesnės eigos paspartinimui sugebėti naudotis AI dirbtinio intelekto įrankiais SEO specialistams tikrai pravartu.

✅ SEO SPECIALISTO (-ĖS) KREPŠELIS

Klientų paieška. Kaip ieškoti ir surasti klientų ir nuo ko pradėti? Kaip save reklamuoti ir pateikti rinkai?Sutartys: kaip sudaryti sutartis su klientais, kas turi būti jose įtraukta, kiti sutarčių aspektai.Kainodara: kokias kainas parinkti savo paslaugoms, kokia rinkos kaina, kaip įvertinti savo paslaugas?SEO specialisto būtinasis darbo rinkoje krepšelis.SEO specialisto etika, pareigos ir atsakomybės.Kitos žinios, praversiančios SEO specialisto profesijoje.Lektorės rekomendacija (reklama) apie SEO specialistą SEO akademija tinklalapyje (pagal nuopelnus ir poreikį, nebūtina).

Teorinio ir praktinio mokymo organizavimo vietos (-ų) ir jų aprašymas:

❇️ SEO mokymų programa bus vykdoma nuotoliniu būdu internete, privačioje mokymų erdvėje Facebook grupėje. Video pamokas dalyviai galės pasižiūrėti kada jiems patogu. Kiekvieną savaitę asmenys gaus po video pamoką. Namų darbai bus įkeliami į privačią mokymų erdvę, darbus taisys raštu ir patarimus dalins mokymų programos autorė ir lektorė Evelina Biliūnaitė.

🔰SEO mokymų turinio pateikimo metodų aprašymas:

Programa bus vykdoma glaudžiai siejant teoriją ir praktiką. Studentai iš karto praktikuotis namų darbų užduotyse galės ant savo tikros turimos interneto svetainės ar išgalvotos.

❇️ PRIEMONĖS, PASIEKIMAI IR JŲ VERTINIMAS

Detalus mokymo procese naudojamų priemonių, įrangos ir naudojamos literatūros, padedančių siekti išsikelto tikslo ir uždavinių aprašymas:

✅Vykdant mokymo programą bus reikalinga pasitelkti visus reikalingus resursus: asmenų turima kompiuterinė įranga (personaliniai ar nešiojami kompiuteriai), virtualioji mokymosi aplinka, šaltiniai internetinėje erdvėje, kuriuos rekomenduoja metodikos autorė. Bazinė programos medžiaga pateikiama specialiai parengtose skaidrėse.

✅Pasiekimų ir baigiamasis žinių vertinimas, nurodant vertinimo formą, vertinimo metodai, dažnumas:

✅ Už namų darbus balai nerašomi, tačiau jie peržiūrimi lektorės ir parašomos pastabos, korekciniai komentarai.

Mokymų pabaigoje norintys asmenys gali laikyti egzaminą: testą, parengti rašto darbą, arba ir žinias pasitikrinti ir testu, ir parengti rašto darbą.

Egzaminą laikiusiems paruošiami ir išsiunčiami SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) SERTIFIKATAI.

🔰SEO akademijos mokymų programa yra autentiška jau einančių 24-tų darbo internete lektorės sukurta metodika, todėl šių žinių nebuvo kur studijuoti universitete. 

🔰Mokymų sąlygų laikęsi asmenys ir išlaikę egzaminą aukščiausiam balui gali būti pakviečiami prisijungti prie SEO klubo bendruomenės (klubas mokamas pirmuosius narystės metus, vėliau - nemokamai, o sąlygos, kaip patenkama į SEO klubą čia.

❇️ Mokymų programos autorė: Evelina Biliūnaitė, SEO AKADEMIJA įkūrėja. Kompetencija, kuria dalijasi lektorė mokymuose apima 24 metų darbo internete patirtį ir paieškos sistemų analizę.Jeigu turėsite abejonių dėl šių mokymų, visada kreipkitės pasiklausti tiesiai į lektorę biliunaite.evelina@gmail.com

Kursai skirti tiek pradedantiems ("žaliems", tiek pažengusiems, todėl kursų tempas ir programos temos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į visos grupės lygį ir poreikį.


SEO MOKYMAI (I dalis)

 • Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo?
 • Įrodymai, kodėl optimizuoti svetainę gali programavimo įgūdžių neturintys asmenys.
 • Seminare bus atskleista SEO "formulė", kuria vadovaujasi sėkmingiausi SEO specialistai.
 • Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas. Seminaro metu išmoksite išsitirti įvairios veiklos rinką ir gebėsite perprasti įvairios verslo srities vartotojų elgseną bei konkurentus. Žinojimas, ko iš tiesų ieško vartotojai internete ir kaip jie ieško verslo produktų ar paslaugų, jums, kaip SEO specialistams, leis visada lanksčiau ir greičiau reaguoti darant marketingo, interneto rinkodaros, tinklapio optimizavimo proceso metu ar įvaizdžio sprendimus.

PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ ĮGYVENDINIMAS:

 • Raktinių žodžių tyrimas.

SEO MOKYMAI (II dalis)

 • WEB puslapių kūrimas su programavimo įgūdžių nereikalaujančia TVS (turinio valdymo sistema).
 • El. parduotuvės kūrimas su programavimo įgūdžių nereikalaujančia TVS (turinio valdymo sistema).
 • SEO auditas. Gausite bendrą supratimą apie interneto svetainę ir suprasite būtiniausius niuansus, t.y. ko reikalauti iš turinio valdymo sistemos perkant svetainę iš web kūrėjų, kad ateityje svetainė tarnautų Jūsų verslui. Gausite konkretų sąrašą punktų, kaip paruošti interneto svetainę paieškos sistemų optimizavimui bei svetainių kūrimo įrankius.
 • Google analytics.
 • Logotipo kūrimas lengvai ir paprastai.

PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ ĮGYVENDINIMAS:

 • Web kūrimas ir SEO auditas savo interneto svetainei.

SEO MOKYMAI (III dalis)

 • Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas "nematoma" - meta įrašai turinio valdymo sistemoje. Kas yra interneto svetainės "medis" ir kaip jį sukurti? Visą metodiką gausite seminare, kaip ir tekstų idėjų kūrimo technikas. Kūrybiškumo mąstymo ir paprasti idėjų generavimo metodai suteiks pasitikėjimo lengvai ir su ugnele kurti tekstus svetainei.
 • Kodėl naujuoju interneto turiniu vadinamos nuotraukos? Sužinosite, kodėl internete net ir nuotrauka yra "tekstas". Seminaro metu gausite konkrečią formą - įrankį, kuris padės susiorientuoti ruošiant tekstus svetainės išorei ir vidui. Suprasite, kaip pritraukti vartotojus į tinklapį.
 • Tapę SEO specialistais išmoksite adaptuoti raktinių žodžių tyrimo rezultatus tinklapio naudai.

PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ ĮGYVENDINIMAS:

 • Tekstų sukūrimas savo interneto svetainei.

SEO MARKETINGO MOKYMAI (I dalis)

 • SEO marketingas arba "pėdos internete". Aiškūs ir konkretūs būdai, kaip generuoti ir valdyti veiklos informacijos turinį internete legaliomis "baltomis" priemonėmis.
 • SEO AKADEMIJOS būsimi SEO specialistai gaus kelių šimtų konkrečių nuorodų paketą, kur svarbu išplatinti informaciją apie veiklą internete.
 • Unikalus SEO AKADEMIJOS įrankis - marketingo kalendorius, nuo šiol bus prieinamas ir visiems SEO AKADEMIJOS praktikams. Mokymų metu išmoksite ne tik kaip naudotis, bet ir kaip jį efektyviai pritaikyti kasdienėje veikloje.
 • E-nuorodų tinklo generavimas. Mokymų dalyviai gaus e-nuorodų paketą bei sužinos specifinius e-nuorodų tinklo generavimo niuansus.
 • Socialiniai tinklai ir jų reikšmė. Darbas su Facebook, Instagram, Google+, Twitter, Linked'In, Pinterest ir kitais socialiniais tinklais. Nemokami būdai ir mokamos reklamos Facebook'e administravimas, Facebook Business Manager, Facebook Pixels ir t.t.
 • Gausite idėjų generuoti pranešimams socialinio tinklo paskyroje.
 • Gausite Facebook grupių paketą su iki 2 500 000 narių auditorija. Svarbiausia, jums taps aiškūs socialinio tinklo vartotojų elgesio motyvai.

PRAKTINĖS UŽDUOTYS.

SEO MARKETINGO MOKYMAI (II dalis)

 • Blog'ų kūrimas ir reikšmė tinklapio optimizavime. Kodėl ir kam reikia kurti Blog'ą ir kur geriausiai jį sukurti? Ką ir kaip pateikti Blog'e?
 • Yuotube reprezentaciniai filmukai. Sužinosite, kodėl svarbu turėti įmonės veiklos filmą Youtubėje? Gausite NEMOKAMĄ įrankį, kuriuo lengvai išmoksite sukurti reprezentacinius filmukus. Sužinosite, kaip reikia pateikti veiklą Youtube socialiniame tinkle.
 • Skelbimai internete ir jų reikšmė tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip pateikti informaciją skelbimų tinklapiuose. Gausite NEMOKAMŲ skelbimų portalų paketą.
 • Apklausos internete. Suprasite, kaip apklausos internete gali pasitarnauti veiklos strateginiam planavimui bei interneto tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip ir kur geriausia kurti apklausas internete, kaip jose reikia pateikti veiklą ir kitus svarbius, su apklausomis susijusius niuansus.

PRAKTINĖS UŽDUOTYS.

SEO MARKETINGO MOKYMAI (III dalis)

 • Forumai. Vis dar populiarūs forumai reikalauja tam tikrų žinių. SEO specialistai sužinos, kodėl nereikia kurti internete "fake" komentarų ir kaip kurti "baltus" komentarus. Ir kaip turint specifinę veiklos sritį galima dirbti su forumais? Gausite idėjų ir patarimų, kaip forumuose generuoti vartotojų nuomonę apie įvairų verslą ar veiklos sritį.
 • Komentarų valdymo paslaptys. Net ir neigiami komentarai yra valdomi. Tai bus įrodyta mokymų metu, o SEO AKADEMIJOS praktikai išmoks, kaip paprastai suvaldyti sukauptus interneto istorijoje neigiamus atsiliepimusar nuolatinius tyčinius konkurentų veiksmus.
 • Baneriai ir jų reikšmė. Kada banerinė reklama veikia geriausiai? Kaip minimaliomis išlaidomis pasiekti geriausių rezultatų? Ko tikėtis ir reikalauti bei kaip dirbti su didžiausiais portalais?

PRAKTINĖS UŽDUOTYS.

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS:

 • NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGO PASLAPTYS. Naujienlaiškių efektyvumas. Kaip kurti naujienlaiškius, kuriuos norisi gauti ir skaityti? Naujienlaiškių lietuviškosios ir užsienietiškos sistemos. Kurios geriausios ir patogiausios vartoti?

PRAKTINĖ UŽDUOTIS: 

Naujienlaiškio savo verslui strategijos kūrimas.

MOKYMAI. Viešieji ryšiai:

 • Straipsniai ir SEO straipsniai. Sužinosite, kuo skiriasi SEO straipsniai nuo įprastų straipsnių spaudos šaltiniuose ir kodėl kartais "vietoj princo galite gauti varlę".
 • Sužinosite, kodėl nereikia perlenkti lazdos su seo straipniais ir kaip paruošti tinkamą straipsnį, kuris bus patrauklus didiesiems Lietuvos portalams.
 • Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Pagrindinės taisyklės, kaip žmogus skaito ir "vartoja" informaciją. SEO specialistai gaus praktines žinias ir patarimus, kaip konstruojami žiniasklaidos tekstai, kaip tekstais galima daryti įtaką ir sukelti susidomėjimą.
 • Darbo su žiniasklaida specifika. Kaip žiniasklaidos darbuotojai supranta informaciją ir į ką jie atkreipia dėmesį? Kokios yra darbo su žiniasklaida sėkmės prielaidos.

PRAKTINĖ UŽDUOTIS: 

Savo straipsnio rašymas.

Video kūrimas - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle:

 • Kodėl taip sparčiai populiarėja vebinarų (seminarų internetu) vedimas?
 • Nemokami įrankiai video seminarams/renginiams internete kurti.
 • Kokią interneto rinkodaros strategiją taikyti norint organizuoti seminarus/renginius internetu?
 • Kaip natūraliu būdu susirinkti jūsų verslo veiklos pasekėjų naujienų prenumeratorių duomenų bazę.
 • Praktinis užsiėmimas - vebinaro renginio sukūrimas.
 • Kokią rinkodaros ir pardavimų strategiją taikyti po vebinaro ir kaip tai pritaikyti naujienlaiškių marketinge.

AI DIRBTINIO INTELEKTO ĮRANKIAI SEO SPECIALISTO (-ĖS) DARBE

AI (angl. Artificial Intelligence) - dirbtinio intelekto įrankių taikymas SEO specialistų darbe. Šioje pamokoje būsimi SEO specialistai pasikraus itin gyvenimą palengvinančių žinių, nes AI įrankiai - tai ateitis. Vien jais remtis be žmogaus proto įsikišimo, bet SEO projekto suvaldymui bei greitesnės eigos paspartinimui sugebėti naudotis AI dirbtinio intelekto įrankiais SEO specialistams tikrai pravartu.

SEO SPECIALISTO (-ĖS) mokymai (I)
 • Klientų paieška. Kaip ieškoti ir surasti klientų ir nuo ko pradėti? Kaip save reklamuoti ir pateikti rinkai?
 • Sutartys: kaip sudaryti sutartis su klientais, kas turi būti jose įtraukta, kiti sutarčių aspektai.
 • Kainodara: kokias kainas parinkti savo paslaugoms, kokia rinkos kaina, kaip įvertinti savo paslaugas?

SEO SPECIALISTO (-ĖS) mokymai (II)

 • SEO specialisto būtinasis darbo rinkoje krepšelis.
 • SEO specialisto etika, pareigos ir atsakomybės.
 • Kitos žinios, praversiančios SEO specialisto profesijoje.
 • Lektorės rekomendacija (reklama) apie SEO specialistą SEO akademija tinklalapyje (pagal nuopelnus ir poreikį, nebūtina).
 • Baigiamasis praktinių įgūdžių egzaminas.
 • Sertifikatų teikimas (laikiusiems egzaminą).


Neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymų programa akredituota Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Švietimo programos kodas: 223002841.

SEO MOKYMUS VES: EVELINA BILIŪNAITĖ

Nuotr. Evelina Biliūnaitė dalijasi pranešimu "Facebook verslui" BZNstart jauno verslo konferencijoje #LAUNCH ('18)

Evelina Biliūnaitė (iki 2018 spalio - Tamulaitienė) - SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė, kitaip dar rinkoje prisimenama kaip SEO MAMA. Evelina turi 20 metų interneto rinkodaros darbo patirtį versle. Evelina motyvatorė ir įkvėpėja, be SEO AKADEMIJA veiklos,  vadovauja SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis", veda įvairių tekstų, net knygų, rašymo mokymus "Rašytojų Akademijoje". Evelinos daugiametė sėkminga patirtis B2B sektoriuje, natūraliai atvedė prie savirealizacijos ir verslumo mokymų projekto "Savirealizacijospaieskos.lt" įkūrimo, kur lektorė padeda žmonėms atrasti savyje mylimą veiklą ir suteikia motyvacijos paversti ją verslu. Lektorė taip veda saviugdos ir sąmoningumo mokymus "Širdies Akademijoje", saviugdos knygos "Širdies dienoraštis" autorė, knygos "Slaptas 4 moterų dienoraštis" bendraautorė, saviugdos praktikos užrašinių "Rytojaus denoraštis" bei "Mano stebuklingas rytas" autorė, rebefingo instruktorė Inspire.lt, saviugdos ir įkvepiančių istorijų e-žurnalo Inspire įkūrėja ir vyr. redaktorė. Visas lektorės veiklas vienija aktyvi bendruomeninė veikla, nes kiekvieno verslo projekto nariai aktyviai buriasi privačiose bendruomenės grupėse, kurių dalimi galite tapti ir Jūs.

 • Interviu su "SEO MAMA" "ŽMONĖS" žurnale ir portale čia
 • Interviu su "SEO MAMA": "Respublika", "Laisvalaikis" čia.
 • Fotoakimirkos iš 5-ojo SEO AKADEMIJA gimtadienio šventimo "ŽMONĖS" žurnale ir portale čia.
 • Evelinos dalyvavimas 2020 DELFI metų super moters konkurse, nuoroda čia.
 • Kaip SEO akademijos studentai, seo klubo nariai padarė siurprizą SEOMAMAI: "SEO mama švenčia savo rožinį gimtadienį" čia.


Kitos sąlygos (plačiau mokymosi sąlygos čia)

SEO akademijos įkūrėjos tikslas - SEO specialisto profesijos įtvirtinimu Lietuvoje siekti aukštos seo specialistų etikos ir moralės ne tik vieni prieš kitus (seo specialistus), bet ir prieš klientus. Kur, jei ne SEO akademijoje, geriausiai per septynerius metus tiesiai iš verslininkų lūpų prisiklausome ką rinkoje "išdarinėja" "seo specialistais" save pristatantys asmenys. Todėl SEO specialisto mokymų programos temoje "SEO specialisto krepšelis" įtraukta svarbus aspektas šioje profesijoje - seo specialisto etika.

Baigę SEO specialisto profesinių mokymų programą SEO akademija studentai tie, kurie mokymų metu pasirodė itin stropūs ir gavo aukščiausią egzamino balą, įtraukiami į SEO akademijos rekomenduojamų specialistų sąrašą, kas leis daug greičiau surasti klientų naujiesiems seo specialistams.

Jeigu dėl kokių nors jums nutikusių priežasčių jūs negalite laikyti egzamino su savo grupe ir jums norisi laikyti su sekančia grupe egzaminą, tai jums kainuos 50,00 EUR + PVM, viso: 60,50 EUR.

Jeigu dėl kokių nors jums nutikusių priežasčių jūs norite būti perkelti iš savo grupės į sekančią mokymų grupę, tai jums kainuos 50,00 EUR + PVM, viso: 60,50 EUR.

Jeigu jūsų netenkina egzamino balas ir jūs pageidaujate perlaikyti egzaminą su sekančia grupe, tai jums kainuos 50,00 EUR + PVM, viso: 60,50 EUR.

Kaip vyksta NUOTOLINIAI SEO SEMINARAI SEO AKADEMIJOJE INTERNETU?

Paprastai žmonės sutartu laiku kiekvienos savaitės penktadienį gauna pamokos video įrašą, kuriame detaliai išaiškinama vis nauja tema tiek įtraukiant teoriją, tiek praktinius pavyzdžius.

Asmenys gauna namų darbų užduotis, kurias pristato iki sekančios pamokos į specialią privačią Facebook grupę. Čia individualiai įsigilinama į jų namų darbų atlikimą ir pakonsultuojama konkrečiu atveju.

Privačioje Facebook grupėje nariai užduoda klausimus, diskutuoja.

Labai patogu tiems, kurie turi samdomus darbus ir nori pasižiūrėti video pamokos įrašą jiems patogiu laiku.

Kaip vyks nuotoliniai SEO mokymai internetu?

SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ĮGIJIMO MOKYMAI vyks nuotoliniu būdu - internetu. Čia kiekvieną savaitę penktadieniais 10:00 val. gausite vis naujos temos pamokos video įrašą. Galėsite bet kada užduoti klausimus į privačią Facebook grupę. Šioje grupėje iki sekančios pamokos arba vėliau pateiksite savų namų darbus, kurie bus individualiai pakomentuoti. Tokiu būdu matosi, kaip palaipsniui asmeniui sekasi įsisavinti mokymosi medžiagą. Mokymų programa ir jos pateikimas pasiteisino iki šiol savo efektyvumu lengvai ir paprastai įsisavinant pateiktas žinias. Jūs neturite pergyventi kada pažiūrėsite pamoką ar kada pristatyti konkrečiai namų darbą (įkelti į mūsų sutartą privačią facebook grupę), jūs tai ramiai galėsite atlikti per savaitę ar net pristatyti namų darbu mokymų pannaigoje savo tempu, savu ritmu.

SEO akademijoje nutinka visko! Kai kurie studentai mokymų programose tiek atranda save, kad sugeba net mokymams dar nesibaigus susirasti aštuonis klientus, susikurti web ir e-shop'us. Gražu žiūrėti, kaip kai kurie, ko gero labiausiai iš savęs, visų pirma, motyvuoti asmenys atsisako buvusių atgyvenusių interneto svetainių ir po interneto svetainės kūrimo pamokos kuria sau ar savo darbdaviams šiuolaikinę interneto svetainę, jų straipsniai atsiranda Delfi portale, o seo marketingo žingsniai interneto platformose dar mokymų metu didina jų ar jų atstovaujamo darbdavio pardavimus. 

Įsigydami mokymų bilietą SEO AKADEMIJOJE Jūs patvirtinate, kad tai padarėte sąmoningai, laisva valia ir esate susipažinęs su aukščiau tekste pateikta UAB Berklis mokymų organizavimo tvarka, su kuria sutinkate. Pinigai už mokymų bilietus negrąžinami. Tačiau, pasikeitus jūsų planams, jūs visada galite bilietą perparduoti kitam asmeniui ar padovanoti. SEO AKADEMIJOJE įsigytas Jūsų mokymų bilietas gali būti užskaitytas kitam asmeniui, jeigu iš savo el. pašto, kurį nurodėte registracijos metu, atsiųsite mums savo patvirtinimą apie pasikeitusį mokymų dalyvį. Bilieto užskaitymo kitam dalyviui sąlygos galioja iki prasidedant mokymams. Apie tai irgi rašoma mokymų sąlygose, kurias būtinai perskaitykite prieš pirkdami mokymus.

ĮSIGYTI MOKYMUS

APMOKĖJIMAS:

Taigi, jeigu svajoji tapti tikru SEO specialistu ir turimą aistrą internetui galvoji paversti perspektyvia profesija, laukiame SEO specialisto profesijos mokymuose!

Jei esate apsisprendę įgyti SEO SPECIALISTO profesijos mokymus, susipažinkite su mokymo sąlygomis (informacija čia), užpildykite registracijos formą apačioje  ir atlikite mokėjimo pavedimą į  UAB Berklis sąskaitą galiojančia kaina ir terminu mokėjimo pavadinime nurodydami "seo kursai" ir jūsų el. pašto adresas, kurį nurodėte registracijos formoje (dažniausiai bankai neleidžia rašyti"@" simbolio, tokiu atveju vietoj jo panaudokite trumpinį (et):

 • Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

REKVIZITAI:

UAB "Berklis"

Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Biliūnaitė

Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

Po apmokėjimo tvirtinsime jūsų registraciją atskiru laišku tuo el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu. Jeigu jums reikalinga išankstinio mokėjimo sąskaita faktūra, ją galite gauti iš mūsų buhalterijos: saldo@apsconsult.eu

Po apmokėjimo pilną sąskaitą faktūrą jums jūsų nurodytu el. paštu mokėjimo pavedimo pavadinime atsiųs mūsų buhalterija, jeigu mokėjimo pavedime nurodysite el. paštą. Jeigu kiltų dar kokių papildomų klausimų dėl PVM mokėjimo sąskaitų faktūrų, kreipkitės į UAB Berklis buhalteriją: support@inconto.lt  , na, o mokymų klausimais: biliunaite.evelina@gmail.com . 

VIEŠOJI OFERTA - PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS - MOKYMOSI SĄLYGOS- SPAUSKITE ČIA.


REGISTRACIJOS FORMA Į 2024 m. 43-čiosios  ATNAUJINTOS SU DIRBTINIU INTELEKTU GRUPĖS SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS NUOTOLINIUS AKREDITUOTUS MOKYMUS:

Ką apie SEO specialisto profesijos mokymų programą galvoja Jolanta Chlevickienė, "Turtinga moteris":

"Man prireikė metų priimti sprendimą mokytis Seo Akademijoje. Visokie komentarai (ne paslaptis - "trolių" ir "heiterių") prie to prisidėjo. Tačiau vis tik metus stebėdama buvusių SEO AKADEMIJA studentų progresą jų versluose bei išaugusį jų produktų matomumą ir taikomas strategijas, išdrįsau išbandyti. Yra dalykų, kuriuos žinau ir naudoju praktikoje, internete bei socialiniuose tinkluose sėkmingai veikiu jau keletą metų, tačiau kiekvienoje pamokoje gaunu praktinį įrankį, kurio niekad nebuvau aptikusi bei kurio dar nenaudojau. Gailiuosi tik vieno, kad nebaigiau šio kurso keliais metais anksčiau, būčiau sutaupiusi daug laiko, užuot rankiodama po seminariuką šen bei ten. (Esu "užsirovusi" ant tokių online seminarų, kai sumoki už 9 praktines paskaitas, o gauni 4, ir jau po to nei el. paštu niekas nekomunikuoja, nei pinigų negražina. O pateikta buvo kaip rimtas pasiūlymas, šiuolaikišku dizainu.)

 Kadangi esu paktikė, man neaktualu tikrina namų darbus SeoMom ar ne, man geriausias rodiklis atėję klientai ir nupirkti produktai, panaudojus pamokos medžiagą. Mane veža grupiokų namų darbų peržiūros. Galiu išreikšti nuomonę kaip man patiko, ir apgalvoti ką daryčiau kitaip savo darbuose. 

Po kurso yra tęstinumas SEO klube.

O kadangi daug mano pažįstamų jau praėjo ar pradėjo šį SEO kursą, dabar turime bendros kalbos kokie įrankiai geriausiai prisideda prie mūsų matomumo. Vieni labiau išbandė vienus, kiti išbandė kitus dalykus. Specializuojasi jiems patikusiose nišose.

Ir tas labai žavi, užkrečia ir rodo šio kurso naudą. Tobulumui ribų nėra, tačiau mano mokymosi laikotarpiu, buvo atnaujintos kelios aktualios temos, tad pretenzijų jokių neturiu. Taip, video dėl savo užimtumo, žiūriu sugreitintai. Tačiau pasakyti, kad lektorė kalba ne į temą būtų netiesa - kas šiai dienai ir rekomenduojama, pasakoja sėkmingas istorijas kaip pasiteisino ir kokią naudą davė būtent aptariamas įrankis. Google TOP'ai viskas ok, o ir marketingo idėjų šis kursas mane inspiravo gausiai, dėkinga lektorei Evelinai Biliūnaitei.

Kadangi pažįstu daugybę žmonių visoje Lietuvoje, o keliasdešimt jų buvę www.seoakademija.lt studentai, tai pasidariau išvadą, kad kurie puikiai valdo savo asmenybę, verslus, veiklas, laiką - tie puikiai išspaudžia iš šio kurso naudos sau - randa būdą šalia intensyvaus darbo praeiti sistemingai ir kryptingai šį 5, 5 mėn. kursą. O kurie patys nežino ko nori, negeba baigti ką pradėję, tie turi laiko pretenzijoms reikšti užuot kūrybiškai pritaikę susistemintas žinias. Man iki egzamino liko 1/3 kurso, tačiau jau dabar atsipirko ir galiu viešai drąsiai rekomenduoti tiek žaliems, tiek pažengusiems X, Y kartos verslininkams, ar ieškantiems būdo užsidirbti pragyvenimui. Neįsivaizduojat kaip trūksta seo specialistų žmonėms, išdrįsusiems samdomą darbą pakeistį į darbą sau! Nes kai gerai siūni, groji, mokai, organizuoji prekybos ar maitinimo verslą, norisi tai daryti, tačiau be internetinės sklaidos jau niekaip! Aš įgytas žinias naudoju savo prekinių ženklų matomumui didinti. O gyvas grupes mano renginiams tapo įmanoma surinkti be mokamos reklamos ;) Žodžiu, galvokit savo galva. Tai kas parašyta mokymo programoje, tą ir duoda. Analogiškų mokymų panašia apimtimi nei kaina man nepavyko kol kas aptikti LT. Faktas, kad norisi kai kurias sritis gilintis labiau. Po šio kurso išsigrynino kas konkrečiai bus gilinama. Esu dėkinga. O lūzeriams šis kursas tikrai netinka! Nors negali žinot, gal įkvėps kažką prasmingo veikti..", - Jolanta Chlevickienė, "TURTINGA MOTERIS" įkūrėja.

SEO AKADEMIJA studentų atsiliepimai apie SEO specialisto (-ės) profesijos mokymų programą:

Užsisakyk SEO AKADEMIJA naujienas!