I modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su canva nuotolinės dirbtuvės

9-oji nuotolinių mokymų grupė startuos jau 2023 m.  birželio mėn. 23 d. 10:00 val.

Ar teko kada patirti tą jausmą, kai veikloje skubiai reikia patiems estetiškai pateikti kokį nors dalykinį dokumentą, atsiųsti jį kažkam tai viename, tai kitame formate, perdaryti tuos formatus iš vieno į kitą, o žinių, deja, kaip tai padaryti lengvai ir greitai, nėra?

Ar esate kada pagalvoję, kaip būtų smagu patiems susimaketuoti, pavyzdžiui, šiuolaikinį vizualinį maketą/banerį, cover nuotrauką į socialinius tinklus, Facebook'ą, Instagram'ą, LinkedIn'ą ir kitus? Sugebėti nustatyti maketo dydį, formą? O gal patiems susikurti skrajutę, komercinį pasiūlymą, virtualų sveikinimą-atviruką, e-knygą, e-žurnalą, prezentaciją, kalendorių, sertifikatą, infografiką, plakatą ar  nuotraukų koliažą?

Jeigu į daugumą klausimų, atsakėte "TAIP", tuomet šie nuotoliniai mokymai tikrai jums. Neabejojame, kad jums šiose praktinėse dirbtuvėse patiks.

Kaip mes mokysimės?

Kiekvieną penktadienį šešias savaites iš eilės mes susitiksime privačioje Facebook mokymų grupėje, kur kiekvienoje pamokoje jūs išmoksite sukurti po du maketus. Jūs atliksite namų darbus, o lektorė savo individualiu komentaru jums padės susiorientuoti ar gera kryptimi judate į priekį. Nieko į kompiuterį atsisiųsti nereikės, nes dirbsime su itin lengva programėle, esančia internete "Canva". Kai joje įgusite, matysite, kad su ja dirbti iš tiesų labai paprasta, tik reikia priprasti. Tiesą sakant, jei labai taupote, galite su ja pasimokyti maketuoti ir patys savarankiškai. Tačiau šiuose mokymuose lektorė pasidalins su jumis per daugybę metų marketingo srityje sukauptu savo "know-how", kas, tikėtina, jums padės veikloje bei sutaupys pinigų, kuriuos išleidžiate įvairių maketų kūrimui.

Ar reikia būti itin kūrybingu iš prigimties tam, kad rinktis šiuos mokymus?

Atsakysime taip, jog šie mokymai jums atvers akis net, jei niekada nesate pajutę kūrybos gyslos jausmo savo viduje. Kodėl taip yra? - Todėl, kad pati programėlė pilna šiuolaikinių dizainų, kuriais tereikia išmokti žongliruoti bei pritaikyti savo idėjai. O kartais, kas įdomiausia, net, jei neturėtumėte idėjų, pati programėlė užduoda labai gerų temų ir taip pamėtėja idėją net niūriausią dieną, kai galva "nedirba" ir atrodo, kad joje tuščia :)

Kur galima pritaikyti šių mokymų rezultatus praktikoje?

Be to, kad laisvai galėsite pritaikyti savo ar darbdavio veikloje, taip pat mokymų metu jums bus parodyta, kaip monetizuoti šį maketavimo talentą ir paversti savo papildomomis pajamomis. 

Kam tinka šie mokymai?

Išmokti kurti šiuolaikinio vizualo maketus verta kiekvienam, kuris dirba su produkto ar paslaugos marketingu, išviešinimu, internetine svetaine, mokymai tinka nuo įmonės administratoriaus iki verslo savininko, nuo mamytės, kuri šiai dienai dar net neturi idėjos, kur ji panaudos mokymų suteiktas žinias (nors garantuojame, kad idėjų kils iš karto, juk daug galima visko gražaus sumaketuoti savo vaikui, įvykių dienoraštį, kvietimus, krikštynų vizualinę atributiką, gimtadienio švenčių ir t.t.) iki senjorų, kurie galbūt turi svajonę išleisti savo įkvepiančių minčių tinklaraštį internete.

Ar gausite mokymų pabaigoje sertifikatą?

Tie studentai, kurie darys namų darbus, jiems bus išduodamas SEO AKADEMIJA "I modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su Canva dirbtuvių" baigimo pažymėjimas. Tuo tikslu registracijos formoje žemiau jūsų yra prašoma nurodyti adresas, kuriuo po mokymų būtų galima išsiųsti pažymėjimą.

Mokymų lektorė: Evelina Biliūnaitė.

DETALI MOKYMŲ PROGRAMA:

1 savaitė: 

 • Susipažinimas su maketavimo programa, kaip viskas veikia? Pagrindiniai principai ir niuansai. Nuotraukų svarba bei šaltiniai. Aptariamas vizualinių maketų poreikis rinkoje bei kaip pritaikyti mokymų metu gautas žinias veikloje. Kaip monetizuoti žinias ir tokiu būdu užsidirbti papildomas pajamas;
 • Šiuolaikinio maketo/banerio į socialinius tinklus Facebook, Instagram kūrimas;
 • Cover nuotraukos į socialinius tinklus kūrimas, renginio cover nuotraukos kūrimas;

2 savaitė:

 • Skrajutės kūrimas;
 • Komercinio pasiūlymo kūrimas (galima pritaikyti ir CV susikūrimui);

3 savaitė:

 • Virtualaus sveikinimo - e-atviruko kūrimas;
 • Prezentacijos kūrimas;

4 savaitė:

 • E-knygos kūrimas;
 • E-žurnalo kūrimas;

5 savaitė:

 • Kalendoriaus kūrimas;
 • Sertifikato kūrimas;

6 savaitė:

 • Plakato kūrimas;
 • Infografiko kūrimas;
 • Nuotraukų koliažo kūrimas;

KAINA ir AKCIJOS:

Pilna kurso kaina 150 EUR + PVM 21%, viso mokėti: 181,50 EUR.

AKCIJA:

Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2023 m. birželio mėn. 12 d. 24:00 val. galioja -50% nuolaida, t.y. 75,00 EUR + PVM 21%, viso mokėti: 90,75 EUR.

Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2023 m. birželio mėn. 13 d. iki 2023 m. birželio mėn. 19 d. 24:00 val. galioja -30% nuolaida, t.y. 105,00 EUR + PVM 21%, viso mokėti: 127,05 EUR.

Pasibaigus akcijoms, galioja pilna kurso kaina: 150 EUR + PVM 21%, viso mokėti: 181,50 EUR.

Kainos galioja visus 2023 metus.


Ką daryti, jeigu po pirmos pamokos suprasiu, kad man šie mokymai nepatinka?

- Tokiu atveju iš jūsų apmokėtos sumos bus atskaičiuotas pirmos savaitės pamokų mokestis, o už likusias negautas pamokas tiesiog grąžinsime pinigus.

REGISTRACIJA į 9 gr. "I-as modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su Canva nuotolinės dirbtuvės"
IR APMOKĖJIMAS:

Po registracijos į savo elektroninio pašto dėžutę gausite mokėjimo rekvizitus. Po apmokėjimo jūsų registraciją patvirtinsime atskiru laišku.

Tie, kurie praėjote I modulį, kviečiame mokytis II-ąjame!

Daugiau info: