Facebook, Instagram įrašų ir maketų kūrimas

Turite savo verslo veiklos Facebook ar Instagram paskyrą? Nuolat sukate galvą, ką ten skelbti? Kaip estetiškai pateikti vizualą? Kaip gerai parašyti tekstą? Vargina skelbiamo turinio dažnumas ir greitas vartotojų poreikis kelti informacinio turinio vis daugiau ir daugiau?

Nevarkite! Geriau patikėkite socialinių tinklų priežiūrą profesionalams.

Sukursime tekstus bei vizualinius maketus, aptarsime idėjas kartu su jumis. Tikime, rasime idėjų jūsų socialinių tinklų reklamavimui ne tik vienkartiniams užsakymams, bet ir ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyvai.

Kreipkitės el. paštu: biliunaite.evelina@gmail.com arba telefonu: 865521188.


Turbūt sutiksite, kad kiekvienas paslaugos teikėjas turi savo braižą, o kiekvienas klientas - taip pat turi savo lūkesčius, kaip bus suteikta paslauga. Todėl, kad įsivertintumėte mano braižą, kviečiu susipažinti su tekstuko į Facebook'o fan page sieną pavyzdžiu bei vizualiniais pavyzdžiais:


Teksto į Facebook fan page sieną pavyzdys:

Dantų tiesinimas Ordoline dantų tiesinimo kapomis Kaune

Jau seniai svajojate savo šypsenai padovanoti lygut lygutėlius ir tiesut tiesutėlius dantis? Vis dar galvojate, kad tai padaryti labai sudėtinga ir tai kainuos labai daug pinigų? O gal galvojate, kad ištiesinti dantis galima tik su taip dažnai vadinamais "nepatogiais" breketais ir tai užtruks metų metus?

Pristatome moksliškai pagrįstų gydymo protokolų, pagalbinių ortodontinių priemonių ir dvigubos kokybės kontrolės sistemos - Ordoline dantų tiesinimo kapas, kurios sėkmingai gydo net sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejus. O kaina, patikėkite, tikrai įkandama.

Kas svarbiausia, kad gydymas skaidriomis Ordoline dantų tiesinimo kapomis yra šiuolaikiškas, efektyvus ir moksliškai pagrįstas dantų tiesinimo būdas visiems ortodontiniams atvejams, net ir tiems, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais.

Todėl užtikrintai sakome, jog nėra dantų, kurių negalėtume ištiesinti!

Susisiekite detaliam jūsų situacijos aptarimui, o po to nutarsite, siekti savo svajonės toliau ar ir toliau pasilikti tiesiog svajoti apie savo nuostabią tiesiais dantukais šypseną. Tikimės, kad po pokalbio jūs pasirinksite pirmąjį variantą.

Matysite, kad žengus pirmąjį žingsnį, toliau jau viskas vyks savaime: per porą savaičių parengsime išsamų ir individualų, skirtą būtent jums, gydymo planą. Viską susiruošti užtruksime iki mėnesio. Gydymas gali užtrukti nuo vienerių metų iki pusantrų. Jums teks atvykti keletą kartų, kad galėtume sklandžiai koreguoti gydymo eigą, tačiau už sekančius atvykimus jums mokėti nebereikės, t.y. mokėsite tik vieną kartą.

Ordoline dantų tiesinimo kapos yra tobula alternatyva breketams (dar vadinamoms "kabėms"). Jus džiugins ir rezultatas, ir patogesnis procesas, nes dėvėti kapas yra žymiai patogiau nei breketus.

Dirbame Kaune, Šiaurės pr. 99, susisiekite telefono numeriu: +37064055007 arba el. paštu: inga@kaidens.lt, pasitarsime, pasikalbėsime. Na, o mes savo ruožtu, atsakingai pažadame profesionalią priežiūrą ir jūsų svajonių šypsenai - tobulą rezultatą.

#dantųkaposKaunas

#dantukaposKaune

#dantukapos

#kapos


Vizualinių maketų / banerių į Facebook fan page sieną pavyzdžiai:


Kaina:

1 vnt. tekstuko sukūrimas į Facebook fan page sieną - 30,00 EUR + PVM;

1 vnt. vizualinio maketo/banerio sukūrimas į Facebook fan page sieną - 30,00 EUR + PVM;


Užsakymo forma:


Galbūt jus taip pat domina organiškas skelbimo iš jūsų Facebook sienos talpinimas į Facebook tikslines grupes? Sužinokite apie tai daugiau čia.