Naujienų prenumerata

Pageidaujate gauti NEMOKAMAI Evelinos Biliūnaitės parengtą prompt'ų (Midjourney AI) .pdf nuolat atnaujinamą failą ir kitas Evelinos Biliūnaitės mokymų naujienas? Tuomet formoje žemiau įrašykite savo elektroninio pašto adresą:

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:


Knygos, saviugdos žurnalų, planuoklių, spalvinimo knygų, sąsiuvinių kūrimas ir iliustravimas su dirbtiniu intelektu ir jų prekyba Amazon - 

nuotoliniai grupiniai mokymai

Daugeliui įdomu, o tai, kiek įmanoma uždirbti iš šio verslo? Tikslus skaičių įvardyjimas būtų tolygus būrimui iš kavos tirščių. Juk vieni autoriai šioje prekybos platformoje uždirba po 1.5 mln. dolerių per mėn., kiti po 20 tūkst., o kai kurie nieko. Pradžia visiems nelengva. Kaip pasisuks įvykiai būtent jums - nežinome niekas. Todėl į šį kursą kviečiu registruotis pirmiausia tuos, kurie mėgaujasi kūrimo procesu. Man asmeniškai tas jausmas, kai Amazon kiekvieną kartą patvirtina knygelę prekybon, yra pasakiškas.

Detali informacija, kaina ir registracija: https://www.rasytojuakademija.lt/knygos-kurimas-su-dirbtiniu-intelektu-ir-jos-prekyba-amazon/

Dirbtinio intelekto įrankių panaudojimas versle ir socialinių tinklų marketinge nuotoliniai mokymai

Trečioji grupė startuos 2024 m. Kovo mėn. 29 d. 10:00 val.!

Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2024 m. Kovo mėn. 11 d. 24:00 val. bilietų kainai taikoma - 60 % !!! NAUJIENA! Dirbtinio intelekto įrankių panaudojimas versle nuotolinių mokymų jau trečioji grupė startuos 2024 m. Kovo mėn. 29 d. 10:00 val.!

Pradėkite naudoti dirbtinį intelektą savo versle ir pasieksite naujų aukštumų!

Ar norėtumėte sužinoti, kaip dirbtinis intelektas gali pagerinti jūsų verslo veiklą?