Naujiena! Lektorių profesijos - verslo veiklos vystymo nuotoliniai mokymai - jau priimama REGISTRACIJA!

2023 m. gruodžio mėn. 08 d. Lektorių profesijos - verslo veiklos vystymo nuotoliniai mokymai: nuo jūsų mokymų temos išsigryninimo ir programos sudarymo, techninių įrankių įvaldymo, marketingo, reklamos strategijos paruošimo iki auditorijos surinkimo, pirmojo jūsų seminaro paskelbimo bei psichologinio pasirengimo. 

(Nuotolinis mokymų formatas + klausimų/atsakymų live sesijos).

Mokymų trukmė: 19 savaičių. Numatoma prelimenari egzamino data: (bus tikslinama).

Kam tinka šie mokymai?

Unikali, autorinė Evelinos Biliūnaitės metodika, sukurta per daug metų, pilna neįkainojamų "know-how", tinka ir tiems, kurie dar tik svajoja dalintis savo žiniomis ir tiems, kurie jau yra lektoriai - savo galimybių ir ribų plėtimui. Labai gerai, jeigu jau turite savo temą (ar net keletą), į kurią jau gilinatės daug metų. Dabar beliko šias žinias paversti veikla, leidžiančia jomis dalintis su kitais žmonėmis.

Jeigu jau seniai turėjote idėją pradėti vesti mokymus, o gal jau turitė ir  mokymų temos idėją, kokias žinias norėtumėte perduoti kitiems žmonėms, tačiau vis dar save pagaunate trepsint ant vietos, tuomet mano pagalba tikrai jums. 

Padėsiu jums susikurti savo akademiją bei išmokti susiorganizuoti tiek gyvą seminarą, tiek internetu. 

Bet kuriuo atveju, prieš įsigydami šį kursą, susisiekite su manimi pasitarti dėl savo situacijos el. paštu: biliunaite.evelina@gmail.com arba telefonu: +37065521188. Kartu pasitarsime, ar tikrai jums reikia šio kurso.

Nuotr. Evelina Biliūnaitė, mokymų programų autorė.


Kaip vyks mokymai?

 • Kiekvienos savaitės ketvirtadienį 10:00 val. privačioje mokymų grupėje gausite vis po naują pamoką/-as, kurias galėsite pažiūrėti nebūtinai tuo laiku, o tada, kada jums tik patogu. Pamokas galėsite stebėti per kompiuterį ar telefoną. Namų darbus atliksite kompiuteriu.
 • Mokymų metu gausite daug video medžiagos, lėktorės dėmesio live konsultacijų ir konsultacijų raštu bei skaidrių. 
 • Mokymų grupėje bet kada galėsite klausti iškilusius klausimus.
 • Kiekvienos savaitės penktadienį 10:00-12:00 val. vyks live klausimų/atsakymų sesijos. Jei sesijoje negalėsite dalyvauti, savo klausimą/-us galėsite atsiųsti lektorei iš anksto.
 • Namų darbus skelbsite privačioje mokymų grupėje, kuriuos pataisys, dalinsis patarimais lektorė. Tačiau, jeigu jums norėsis privatumo, galėsite atsiųsti lektorei privačiai savo namų darbą ir jums bus pakomentuota privačiai.
 • Jeigu šiuose mokymuose pageidausite dalyvauti neatskleisdami savo vardo pavardės, galėsite susikurti mokymams skirtą Facebook anketą su netikru vardu pavarde, tačiau prieš tai apie tai reikės pranešti lektorei.
 • Išėjęs visą mokymų programą, dalyvis galės laikyti egzaminą Evelinos Biliūnaitės akademijos autorinės metodikos "Lektorių profesijos - verslo veiklos vystymo nuotoliniai mokymai" sertifikatui gauti. Egzaminas susidarys iš teorinių žinių patikrinimo ir praktinės užduoties atlikimo.
 • Jeigu jums patiks ši mokymų programa ir pageidausite patys vesti tokius mokymus, susisiekite su lektore aptarti klausimą individualiai.

Ko jūs išmoksite?

 • Šiuose mokymuose jūs daug kursite, strateguosite, rašysite, maketuosite, filmuositės. Išmoksite tiek, kiek net negalvojote, kad tai padaryti įmanoma vienam žmogui.
 • Jeigu jūsų svajonė turėti savo mokymų akademiją - jūs ją šiuose mokymuose ir susikursite.
 • Tai ne tik tapimo lektoriumi (-e) mokymai, čia jūs susikursite ir savo produktą - mokymus.
 • Pagaliau patenkinsite savo potencialą - norą dalintis su žmonėmis savo žiniomis.
 • Uždirbsite iš to, kas jus veža.
 • Išsigryninsite savo mokymų temą, susidarysite savo mokymų programą.
 • Įvaldysite techninius įrankius mokymams internetu vesti.
 • Perprasite įvairius mokymų formatus, suprasite ne tik online, interneto mokymų, bet ir gyvų mokymų bei konferencijų organizavimo strategijas.
 • Savo lektoriaus (-ės) veiklai pilnai pasiruošite marketingą, veiklso bei asmens viešinimą, išmoksite susikurti interneto svetainę be programavimo įrankių, susitvarkyti savo socialinius tinklus - juos pritaikyti lektoriaus (-ės) veiklai, kurti reprezentacinius video.
 • Išmoksite maketuoti ne tik vizualinę medžiagą socialiniams tinklams, vizitines korteles, bet ir sertifikatus savo būsimiems studentams.
 • Susikursite savo logo.
 • Pasiruošite savo autentišką reklamos strategiją bei išmoksite ją įgyvendinti.
 • Įrašysite savo pirmąją video pamoką.
 • Pravesite savo išsigryninta tema savo pirmąjį webinarą.
 • Susidarysite savo produktui - mokymams - kainodarą.
 • Sužinosite, kur ir kaip (lektoriaus (-ės) reprezentacija) reklamuotis lektoriui (-ei).
 • Sužinosite, kaip vykdyti ir vystyti rinkoje nuosavą lektoriaus (-ės) veiklą.
 • Sužinosite energetinio atsparumo populiarumui paslaptis: būtinosios lektorių darbe energetinės praktikos gyvybinei energijai turėti.
 • Paskelbsite visuomenei apie savo pirmąjį seminarą.
 • Turėsite daug praktinių užduočių, daug filmuositės, kas leis identifikuoti bei atsikratyti savo kalbos šiukšlių.
 • Įveiksite baimę filmuotis bei kalbėti prieš kamerą.
 • Išmoksite kaip identifikuoti tyčines provokacijas lektorių darbe ir kaip į jas reaguoti.
 • Suprasite kaip organizuoti lektoriaus (-ės) darbą bei dirbti su studentais.
 • Sužinosite dar daug paslapčių ir "know-how", pasitaikančių lektoriaus (-ės) darbe.
 • Suprasite savo, kaip lektoriaus (-ės) ateities viziją.
 • Laikysite teorinį ir praktinį egzaminą.


Mokymų programa:

1 savaitė: 

1 tema: Lektorių profesijos apžvalga bei ypatumai.

2 tema: Mokymų rūšys ir jų organizavimo strategijos.

2 savaitė: 

3 tema: Savo mokymų temos išsigryninimas.

4 tema: Savo mokymų programos sudarymas.

3 savaitė:

5 tema: Savo pirmojo mokymų video strategijos sudarymas, skaidrių parengimas ir video pamokos įrašymas.

4 savaitė: 

6 tema: Mokymų kainodaros sudarymas.

5 ir 6 savaitės:

7 tema: Techninių įrankių mokymams internete vesti įvaldymas.

7 savaitė: 

8 tema: Mokymų pirkėjų analizė ir savo auditorijos bei savo mokymų žinutės  išsigryninimas.

8 savaitė:

9 tema: Lektoriaus (-ės) reprezentacija.

9 ir 10 savaitės:

10 tema: Lektoriaus (-ės) marketingas.

11 savaitė: 

11 tema: Mokymų segmento reklamos kanalai.

12 savaitė:

12 tema: Būdai, kaip lektoriams susirinkti pirminę auditoriją.

13 savaitė:

13 tema: Lektoriaus (-ės) psichologinis pasiruošimas bei energetinio atsparumo sociumui paslaptys.

14 savaitė:

14 tema: Revizija.

15 savaitė: 

15 tema: Lektoriaus (-ės) profesijos krepšelis - patarimai, konkretūs įrankiai, dokumentai veiklai vystyti.

16 savaitė: 

16 tema: Lektoriaus (-ės) mokymų programos pardavimo strategijos sudarymas.

17 savaitė:

17 tema: Praktikos prieš kamerą intensyvas.

18 savaitė:

Pasiruošimas egzaminui.

19 savaitė:

Egzaminas (teorija+praktika).


Numatoma prelimenari egzamino data: bus tikslinama (Yra sprendimo variantas ir negalintiems egzamino laikyti šią dieną). Egzaminas vyks nuotoliniu būdu.

Kurso programa gal nežymiai kisti išplečiant temas į daugiau pamokų. Bet tokiu atveju jos bus prijungtos prie esamos programos numatytos eigos.


Apie lektorę:

"Šią mokymų programą savyje brandinau 3 metus.  Devyni metai intensyvios patirties dirbant lektorės darbą leis jums pajausti kruopštų - detaliai susistemintą mokymų kursą. Kiekvienas mano žodis, ištartas mokymų metu jums - tai mano daugiametės patirties "know-how" dalijimasis, išgyventas asmeniškai ir patirtas praktiškai.  Mano lektorės pagtirtis apima gyvų, online, nuotolinių seminarų vedimą, konferencijų organizavimą, moteriškumo stovyklų organizavimą, meditacinių praktikų vedimą, mokymų bendruomenių sukūrimą. Į vieną mokymų grupę daugiausia esu surinkusi 150 dalyvių. Per vieną parą daugiausia mokymų esu pardavusi už 30000,00 eurų. Buvę mano studentai padovanojo ypatingą 40-o gimtadienio dovaną - užsakė didžiulį reklaminį stendą Kauno centre su mano nuotrauka, kuris kabėjo dvi savaites ir kasdien ten pravažiuojant džiugino primenant apie stebuklus. Viena, ką galiu garantuoti, abejingų nepalieku: mane arba apkalba, arba kopijuoja, žavisi, nekenčia, arba dirba su manimi ir kuriasi sau gerovę pagal mano perduotą metodiką. Esu nuolatinis idėjų fontanas (jei norėsite, ir jus pamokysiu, kaip juo tapti:)). 

Mano patirtis tokia didelė ir spalvinga, kad to pasekoje išsiugdžiau geležinį stuburą ir dabar savo nueitu keliu galiu pasidalinti su jumis ir padėti jums augti bei sutvirtėti patiems savo savarankiškai veiklai.

Iš visos lektoriavimo patirties supratau didžiausią džiaugsmą ir palaimą - kai matau, kad mano buvę studentai dirba tuos darbus, kurių metodikų pas mane mokėsi, kad susikūrė SEO agentūras, kad teikia rinkai marketingo, SEO, Copowriterio, web kūrimo paslaugas, kad rašo knygas ir toliau jas leidžia, kad po daugelio metų savirealizacijos klystkelių, rado savyje mylimą veiklą ir pagaliau ja užsiima. 

Šiame lektorių kurse dar labiau stengsiuosi padėti žmonėms įgyvendinti jų svajonę - išdrįsti dalintis savo žiniomis viešai bei dirbti sau kaifuojant nuo to jausmo, kai tu padedi žmonėms", - 

Evelina Biliūnaitė (g. 1980), užaugo Kiduliuose, gyvena Kaune ir yra šių savo susikurtų mokymų programų ir mokymų projektų autorė: "SEOakademija", "Rašytojų akademija", "Verslodara", E. Biliūnaitės akademija. Evelina taip pat yra sąmoningo kvėpavimo - rebefingo instruktorė, saviugdos praktikos užrašinių "Mano stebuklingas rytas", "Rytojaus dienoraštis", "Širdies dienoraštis" autorė, 18-metės mama ir 6 augintinių šeimininkė.

Nuotr. Evelina Biliūnaitė ir SEO klubo narės.

Nuotr. Evelina Biliūnaitė

Šiai mokymų programai nėra amžiaus "per vėlu" ;) 

Geriausias metas pradėti DABAR. Na, o jeigu turite abejonių dėl savo situacijos ir klausimų, mielai kviečiu pasitarti drauge telefonu +37065521188 ar susirašant el. paštu: biliunaite.evelina@gmail.com

 KAINA:

Mokymų kaina 2000,00 EUR + PVM (viso: 2420,00 EUR) (galima mokėti per x2 kartus).

Išrašomos PVM mokėjimo sąskaitos-faktūros.

Taikoma dviejų savaičių pinigų už mokymųs grąžinimo garantija atskaičiuojant mokestį už dvi savaites. Tačiau, kad nereikėtų patirti šių niuansų, raginame itin kruopščiai susipažinti su mokymų programa, aprašymu bei, jeigu dar kyla abejonių ar klausimų, paskambinkite pasitarti: +37065521188.

Jeigu nutarėte įsigyti šią mokymų programą, užpildykite apačioje registracijos formą. Po to, kai ją gausime, atsiųsime apmokėjimo rekvizitus. Jeigu jums reikalinga išankstinio mokėjimo sąskaitą-faktūra, paminėkite tai registruodamiesi.

REGISTRACIJA: