SEO akademija SEO CLUB

Sveiki atvykę į SEO AKADEMIJA 

SEO KLUBĄ!

Buvimas SEO klube nariui duoda:

 • Nuolatines lektorės konsultacijas jums;
 • Galimybę talpinti SEO straipsnius į +- 10 lektorės seo straipsnių talpinimo portalų;
 • Bendraminčius;
 • Plėtros galimybes;
 • Drąsesnį įėjimą į rinką po mokymų;
 • Klientų iš lektorės ar klubo narių gavimas (tam nėra reglamento, tačiau pas mus kartais taip nutinka, kad mes dalinamės klientais, tačiau tai nereiškia, kad juos dedam ant lėkštutės nepatikrintiems žmonėms, nenorintiems pasijudinti patiems);
 • Savireklamos renginių (būtinas ir pačių aktyvumas, pvz., aktyvumą gyviems renginiams stipriai buvo sustabdęs karantinas);
 • Savireklamos galimybę bendroje klubo interneto platformoje: https://www.seoakademija.lt/rekomenduojami-seo-specialistai/;
 • Saviraišką bendruomeninėje veikloje;
 • Savo, kaip SEO SPECIALISTO (-ės) greitesnis pozicionavimas bei paskatinimas, drąsos įkvėpimas.
 • Kooperavimasis į bendradarbiavimo komandas, vėliau SEO agentūrų kūrimas.
 • Bet kokių pageidaujamų mokamų įrankių kartu susidėjus su klubo nariais pirkimas (taip pigiau).

Kitaip tariant, SEO klubas - greitoji pagalba jūsų, kaip SEO SPECIALISTO (-ĖS) KELY.


SEO klubo vertybės:

PAGRINDINĖS SEO SPECIALISTŲ, GIMUSIŲ SEO AKADEMIJOJE SEO KLUBO VERTYBĖS 

Klubo vizija verslui - padėti verslui surasti geriausius seo specialistus bei suteikti aukščiausios kokybės seo paslaugas verslo segmentui. 

Pagrindinė klubo vizija SEO specialistams, baigusiems mokymus SEO AKADEMIJOJE - padėti ne tik integruotis į rinką pabaigus mokymus, bet ir po mokymų tapti atrama, ramsčiu bendraujant su klientais, vykdant seo projektus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, pagalba ieškant klientų. 

SEO AKADEMIJOS vizija - įsąmoninti verslo rinkoje idėją, kad jei jau samdyti seo specialistą, tai tik iš SEO AKADEMIJOS. Nes būtent čia ruošiami tobuliausi seo specialistai atsakingumo ir kompetencijos prasme. Seo specialistams - kad SEO AKADEMIJOS MOKYMŲ DĖKA seo specialistas gyventų komforte.

BENDRA VIZIJA VISIEMS - NUOLATINIS TOBULĖJIMAS, AUGIMAS. 

NARYSTĖS SĄLYGOS: Į klubą priimami SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTŲ rengimo mokymų programą baigę studentai, kurių egzamino įvertinimas 9-10 balų. Norint pasitaisyti egamino balą, galima perlaikyti su sekančia artimiausia egzaminą laikysiančia grupe. Tad pretenduoti į seo klubą gali visi SEO AKADEMIJOS seo specialisto profesijos įgijimo mokymų programos absolventai, egzaminą išlaikę 9-10 balų. Po to, kai po mokymų išlaikote egzaminą kartu su sertifikatu gaunate ir kvietimą įstoti į SEO klubą. 

NARYSTĖS KAINA: SEO klube pirmųjų metų narystė mokama (metams su 100 EUR + PVM, viso: 121 EUR su įsk. PVM), o toliau narystė NEMOKAMA.


SEO KLUBO nario anketa:Jeigu buvote pakviesti po mokymų į SEO klubą, jums tereikia susimokėti pirmų metų narystės mokestį (likę visi sekantys metai, kiek nutarsite būsite seo klube, jums narystė nemokama):


Informacija apmokėjimo pavedimui:

Gavėjas: UAB "Berklis"

Mokesčio pavadinimas: "SEO klubas"

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

VĮ Registrų centro Kauno filialas


Jeigu turite klausimų, rašykite el.paštu: biliunaite.evelina@gmail.com