II modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su "Canva" dirbtuvės

MOKYMAI VYKSTA NUOLAT, GALITE PRISIJUNGTI NORS DABAR!

Į šią mokymų programą kviečiame jungtis ir tuos, kurie jau praėjo pirmąjį maketavimo modulį, ir tuos, kuriems tiesiog iš karto labiau patiko antrasis mokymų modulis pagal temas, ir tuos, kurie nori iš karto mokytis abejuose moduliuose.

DETALI MOKYMŲ PROGRAMA:

1 savaitė:

1 pamoka: MENIU maketavimas;

2 pamoka: Sąskaitų - faktūrų maketavimas;

2 savaitė:

3 pamoka: LOGO maketavimas;

4 pamoka: Vizitinės kortelės maketavimas;

3 savaitė:

5 pamoka: Vizualo ant puodelių maketavimas;

6 pamoka: Lipdukų maketavimas;

4 savaitė:

7 pamoka: Etikečių maketavimas;

8 pamoka: Knygų skirtukų maketavimas;

5 savaitė:

9 pamoka: Užrašų ir paveikslėlių ant marškinėlių (T-Shirts) maketavimas;

10 pamoka: Kvietimų maketavimas;

6 savaitė:

11 pamoka: CV kūrimas ir maketavimas;

12 pamoka: Naujienlaiškio kūrimas ir maketavimas;

Šie mokymai itin padės tiems, kas žino tą jausmą, kai veikloje skubiai reikia patiems estetiškai pateikti kokį nors maketą ar vizualizaciją, išsiųsti visa tai kažkam tai viename, tai kitame formate, perdaryti tuos formatus iš vieno į kitą, o žinių, deja, kaip tai padaryti lengvai ir greitai, nėra.

Be to, šie mokymai itin patiks tiems, kas suvokia, kad būtų smagu patiems susimaketuoti, pavyzdžiui, logotipą, CV, vizitinę kortelę savo veiklai. O gal jūs atstovaujate maitinimo ar gėrimų įstaigas, kur nuolat reikia sumaketuoti MENIU? Taip pat mokymai patiks visiems, kam aktualu veikloje:

lipdukų kūrimas,  kvietimų kūrimas, užrašų ir paveikslėlių kūrima ant marškinėlių (T-Shirts), vizualo susimaketavimas ant puodelio, etikečių kūrimas, knygų skirtuko susimaketavimas, sąskaitų - faktūrų susimaketavimas, naujienlaiškio kūrimas ir maketavimas.

Jeigu skaitydami mokymų programą, viduje pajutote, kad norite visa tai išmokti maketuoti patys, tuomet šie nuotoliniai mokymai tikrai jums. Neabejojame, kad jums šiose praktinėse dirbtuvėse patiks.

Kaip mes mokomės?

Mokymų video pamokos jau įkeltos privačioje Facebook mokymų grupėje, kur kiekvienoje pamokoje jūs išmoksite sukurti po du maketus. Jūs atliksite namų darbus savu tempu, nors mokymai paskirstyti šešioms savaitėms, tačiau tempą vis tiek renkatės jūs. Na, o lektorė savo individualiu komentaru jums padės susiorientuoti ar gera kryptimi judate į priekį. Nieko į kompiuterį atsisiųsti nereikės, nes dirbsime su itin lengva programėle, esančia internete "Canva". Kai joje įgusite, matysite, kad su ja dirbti iš tiesų labai paprasta, tik reikia priprasti. Tiesą sakant, jei labai taupote, galite su ja pasimokyti maketuoti ir patys savarankiškai. Tačiau šiuose mokymuose lektorė pasidalins su jumis per daugybę metų marketingo srityje sukauptu savo "know-how", kas, tikėtina, jums padės veikloje bei sutaupys pinigų, kuriuos išleidžiate įvairių maketų kūrimui.

Ar reikia būti itin kūrybingu iš prigimties tam, kad rinktis šiuos mokymus?

Atsakysime taip, jog šie mokymai jums atvers akis net, jei niekada nesate pajutę kūrybos gyslos jausmo savo viduje. Kodėl taip yra? - Todėl, kad pati programėlė pilna šiuolaikinių dizainų, kuriais tereikia išmokti žongliruoti bei pritaikyti savo idėjai. O kartais, kas įdomiausia, net, jei neturėtumėte idėjų, pati programėlė užduoda labai gerų temų ir taip pamėtėja idėją net niūriausią dieną, kai galva "nedirba" ir atrodo, kad joje tuščia :)

Kur galima pritaikyti šių mokymų rezultatus praktikoje?

Be to, kad laisvai galėsite pritaikyti savo ar darbdavio veikloje, taip pat po mokymų jūs galėsite monetizuoti šį maketavimo talentą ir paversti savo papildomomis pajamomis pasiūlydami išmoktų rezultatų maketavimo paslaugas rinkoje.

Kam tinka šie mokymai?

Išmokti kurti šiuolaikinio vizualo maketus verta kiekvienam, kuris dirba su produkto ar paslaugos marketingu, išviešinimu, internetine svetaine, mokymai tinka nuo įmonės administratoriaus iki verslo savininko, nuo mamytės, kuri šiai dienai dar net neturi idėjos, kur ji panaudos mokymų suteiktas žinias (nors garantuojame, kad idėjų kils iš karto, juk daug galima visko gražaus sumaketuoti savo vaikui, įvykių dienoraštį, kvietimus, krikštynų vizualinę atributiką, gimtadienio švenčių ir t.t.) iki senjorų, kurie galbūt turi svajonę išleisti savo įkvepiančių minčių tinklaraštį internete.

Ar gausite mokymų pabaigoje sertifikatą?

Pasibaigus mokymams bus išduodamas SEO AKADEMIJA "II-as modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su Canva dirbtuvių" baigimo pažymėjimas. Tuo tikslu registracijos formoje žemiau jūsų yra prašoma nurodyti adresas, kuriuo po mokymų būtų galima išsiųsti pažymėjimą, jeigu pageidaujate gauti pažymėjimą gyvai, na, o jeigu pakanka elektroninės versijos, savo adreso galite nepildyti.

Mokymų lektorė: Evelina Biliūnaitė.

KAINA:

50,00 EUR + PVM 21%, viso mokėti: 60,50 EUR.

Kaina galioja visus 2024 metus.

Išrašome PVM mokėjimo sąskaitas-faktūras.

Mokymų sąlygos pateiktos viešojoje ofertoje.

REGISTRACIJA į 

"II-as modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su Canva nuotolinės dirbtuvės"

IR APMOKĖJIMAS:

Po registracijos į savo elektroninio pašto dėžutę gausite mokėjimo rekvizitus. Po apmokėjimo jūsų registraciją patvirtinsime atskiru laišku ir pakviesime į privačią mokymų grupę. Jeigu kiltų kokių klausimų, visada rašykite tiesiai į biliunaite.evelina@gmail.com . Jei klausimai susiję su buhalterija, rašykite tiesiai į support@inconto.lt 

Kviečiame studijuoti ir I-ąjį mokymų modulį: "I-as modulis: Šiuolaikinio vizualo maketavimo su canva nuotolinės dirbtuvės"!