SEO rytmečiai su SEO akademijos SEO klubo profesionaliais SEO specialistais Jūsų biure!

SEO rytmečiai - profesionalūs kontaktai

SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO RYTMEČIAI - tai bene geriausia, ką jūs galite greitai ir nereikalaujant didelių kaštų padaryti dėl savo verslo, tai priimti sprendimą - dalyvauti SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO SEO RYTMEČIUOSE!

Artimiausi SEO rytmečiai ir registracija/bilieto įsigijimas:

RENGINIO DATA: 2020 02 21 d. 09:00-12:00 val.

RENGINIO VIETA: Pramonės g. 1A, Marijampolė, BWM kultūros variklis

Kas gali dalyvauti? - Į renginį kviečiame registruotis verslininkus, kuriems rūpi iškelti savo interneto svetainę į Google TOP'us ir SEO specialistus iš SEO AKADEMIJOS SEO klubo.

Turėkite vizitinių kortelių!!!

RENGINIO KAINA:

12,10 EUR (jau su įskaičiuotu 21% PVM).

Norėdami įsigyti bilietą į renginį, atlikite mokėjimo pavedimą žemiau duotais rekvizitais, mokėjimo pavadinime nurodykite "seorytmetys jusu(et)elpastoadresas.lt", 

REKVIZITAI:

Gavėjas: UAB "Berklis"

Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

Neatvykus į renginį ar persigalvojus, pinigai negrąžinami. Įsigydami bilietą į renginį su tuo sutinkate ir patvirtinate.


RENGINIO TIKSLAS: Svečio patalpose SEO SPECIALISTAI IŠ SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO audituos interneto svetainę, dalins patarimus, kaip interneto svetainei tapti matomai organiškuose Google paieškos rezultatuose. Verslininkai, atvykę į šį renginį, galės iš arti susipažinti su SEO specialistais iš SEO AKADEMIJOS SEO klubo, pasikonsultuoti dėl savo interneto svetainės matomumo Google TOP rezultatuose. 

RENGINIO PROGRAMA:

09:00 - 09:10 val. pradžia / renginio atidarymas / Renginį atidaro SEO MAMA - Evelina Biliūnaitė, SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO prezidentė.

09:10 - 09:30 val. Po dvi minutes prisistato svečiai-verslininkai, kuo verčiasi, kokia interneto svetainė, galbūt išsako problematiką dėl savo matomumo Google paieškoje.

09:30 - 09:50 val. Po dvi minutes prisistato SEO specialistai iš SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO, išsako savo privalumus, su kokiais verslais jiems sekasi dirbti, pasidalina savo rezultatais, keičiančiais verslininkų interneto svetainių gyvenimą į gerą pusę.

09:50 - 10:20 val. Pasikvietusio SEO rytmečio SEO speciaistus į svečius savininko žodis - problematikos dėl savo interneto svetainės iškėlimas.

10:20 - 10:50 SEO SPECIALISTAI audituoja interneto svetainę, dalija patarimus, kaip optimizuoti interneto svetainę paieškos sistemoms.

10:50 - 12:00 val. Pokalbiai ir konsultacijos prie kavos/arbatos/sausainių.

12:00 val. Renginio pabaiga.

Atsineškite vizitinių kortelių, gerą nuotaiką, na, o jeigu pokalbių ir konsultacijų metu, verslininkai, pageidausite, kad individualaus pokalbio metu SEO specialistas galėtų pažiūrėti jūsų interneto svetainės TVS (turinio valdymo sistema) vidų, atsineškite ir kompiuterį ar bent jau prisijungimus prie savo TVS.


Renginio organizatorius: UAB Berklis ("SEO AKADEMIJA").

Kilus klausimams dėl seo rytmečio Marijampolėję kreipkitės į Marijampolės regiono seo rytmečių atsakingą asmenį SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO narę Indrę Ivinskienę telefonu: +37062274933

Turite verslo interneto svetainę ir pageidaujate, kad sekantis SEO rytmetys būtų jūsų patalpose bet kuriame Lietuvos mieste? - Susisiekite, susitarsime ;) biliunaite.evelina@gmail.com