NAUJIENA! Dirbtinio intelekto įrankių panaudojimas versle mokymai

Žengkite į ateitį su mūsų dirbtinio intelekto įrankių mokymų programa!

Šiai mokymų programai duris atversime 2023 m. rugsėjo mėn. 29 d. 10:00 val.!

Pradėkite naudoti dirbtinį intelektą savo versle ir pasieksite naujų aukštumų!

Ar norėtumėte sužinoti, kaip dirbtinis intelektas gali pagerinti jūsų verslo veiklą? Ar domina, kaip galite pritaikyti šią inovatyvią technologiją savo tekstų kūrimui, socialinių tinklų komunikacijos plano kūrimui, įrašų idėjų generavimui bei įspūdingų tekstų rašymui, trumpų video (reels'ų) scenarijų kūrimui, verslo planų rašymui, marketingo strategijų ruošimui ir daugeliui kitų sričių?

Ši nuotolinių mokymų programa apima daugelį svarbių temų, kurios padės verslui išnaudoti dirbtinio intelekto įrankių potencialą. Taip pat svarbu ne tik suprasti, kaip naudoti dirbtinį intelektą, bet ir atkreipti dėmesį į etikos, privatumo ir teisinius klausimus, kad užtikrintumėte atsakingą jo naudojimą.


Svajojate sužinoti, kaip panaudoti pažangiausius dirbtinio intelekto įrankius ir pasiekti nepaprastų verslo rezultatų? Mes kviečiame Jus prisijungti prie mūsų intensyvios ir išsamią mokymų programos apie dirbtinio intelekto įrankų naudojimą versle!

Kas Jūsų laukia?

 • 10 pamokų, pilnų vertingos informacijos ir praktinių pavyzdžių, kurios padės jums išnaudoti dirbtinio intelekto potencialą ir sėkmingai pritaikyti jį savo versle.
 • Gausite įvairiapusę žinių žemėlapio, pradedant nuo įvado į dirbtinį intelektą, baigiant pažangiausiomis strategijomis ir ateities tendencijomis.

Kas bus aptariama?

 • Išmoksite kurti vertingus ir įtraukiančius tekstus su dirbtinio intelekto pagalba, taip pat sukurti veiksmingus komunikacijos planus ir marketingo strategijas.
 • Suprasite, kaip sukurti profesionalų video turinį su savo avataru, atlikti video vertimus į kitas kalbas ir kurti vizualinius maketus.

Kodėl verta prisijungti?

 • Šie įgūdžiai padės išskirti jūsų verslą iš kitų ir įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje.
 • Su dirbtinio intelekto pagalba galėsite optimizuoti procesus, pagerinti efektyvumą ir padidinti pelningumą.
 • Išmoksite, kaip atsakingai ir etiškai naudoti dirbtinį intelektą, kad jūsų verslas taptų ne tik sėkmingesnis, bet ir atitiktų aukštus etikos standartus.

Pradėkite savo kelionę į sėkmę šiandien!

Užsiregistruokite į mokymus ir mokykitės iš ekspertų, kurie gilinasi į dirbtinio intelekto pasaulį ir jau sėkmingai taiko šiuos įrankius savo versluose.

Išbandykite dirbtinio intelekto galimybes ir pritaikykite juos savo verslo augimui! Užsiregistruokite šiandien ir užtikrinkite savo sėkmingą ateitį!


DETALI MOKYMŲ PROGRAMA:

1 pamoka: Dirbtinio intelekto įrankių įvadas

 • Įvadas į dirbtinį intelektą ir jo taikymą versle;
 • Skirtingi dirbtinio intelekto įrankiai ir jų paskirtis.

2 pamoka: Tekstų kūrimas su dirbtinio intelekto pagalba

 • NLP ir teksto generavimo modeliai;
 • Teksto redagavimas ir optimizavimas.

3 pamoka: Verslo planų rašymas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Verslo planų sudarymo pagrindai;
 • Planavimo ir prognozavimo įrankiai su dirbtinio intelekto pagalba.

4 pamoka: Marketingo strategijų ruošimas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Dirbtinio intelekto įrankiai marketingui;
 • Tikslinio turinio kūrimas ir personalizacija.

5 pamoka: Komunikacijos plano socialiniuose tinkluose sukūrimas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Komunikacijos plano struktūra ir tikslai;
 • Socialinių tinklų valdymo įrankiai su dirbtinio intelekto pagalba.

6 pamoka: Video kūrimas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Video kūrimo priemonės ir asistentai;
 • Efektyvių video (reels, storys) turinio kūrimo strategijų naudojimas. 

7 pamoka: Video su savo avataru kūrimas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Avatarų kūrimo įrankiai ir modeliai;
 • Avatarų naudojimas video turinyje.

8 pamoka: Video vertimai žmogaus balsu į kitas kalbas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Kalbos vertimo modeliai ir įrankiai;
 • Tarptautinės rinkos pasiekimas per video vertimus.

9 pamoka: Vizualinių maketų kūrimas su dirbtinio intelekto pagalba

 • Dirbtinio intelekto įrankiai vizualiniams maketams;
 • Maketų kūrimo procesas ir optimizavimas.

10 pamoka 10: Dirbtinio intelekto nauda ir žala bei ateitis žmonijai

 • Etiniai ir teisiniai klausimai dėl dirbtinio intelekto;
 • Potenciali dirbtinio intelekto įtaka verslui ir visuomenei.


KAIP VYKS NUOTOLINIAI MOKYMAI?

Kiekvieną penktadienį 10:00 val. gausite po naują video pamoką į privačią Facebook grupę. Video pamookas galėsite pažiūrėti jums patogiu metu neprisirišdami prie konkrečios dienos ar valandos. Joje galėsite konsultuotis su lektore bei teikti namų darbus taisymui. Prievartos, kada pateikti namų darbus nėra, jūs tai galėsite padaryti visų dešimties savaičių mokymosi metu. Mokymų pabaigoje jūsų lauks pažymėjimai tiek virtualūs, tiek atspausdinti gyvai apie pabaigtą mokymų kursą.


KAINA ir NUOLAIDOS:

Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2023 m. rugsėjo mėn. 25 d. 24:00 val. bilietų kaina 444,44 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 537.77 EUR/ 1 asm.

Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2023 m. rugsėjo mėn. 26 d. ir į šią grupę norintys patekti, susimokėjus vėliau, bilietams galioja pilna mokymų kaina:

Pilna bilietų kaina - 555,55 EUR + PVM/1asm., viso su įskaičiuotu PVM: 672,22 EUR/1asm.

Nurodytos kainos galioja SEO AKADEMIJOS SEO SPECIALISTO PROFESIJOS mokymų programai visus 2023 metus. Uoliausiems bilietas atsiperka dar mokymų metu.


Mūsų mokymų programa "Dirbtinio intelekto įrankų panaudojimas versle" suteiks jums visą reikiamą žinių bagažą ir praktinius įgūdžius, kad galėtumėte pasitelkti dirbtinį intelektą savo verslo plėtrai. Per dešimt pamokų įsigysite žinių apie dirbtinio intelekto privalumus, iššūkius ir ateitį žmonijai.

Mokymų programos temos apims tekstų kūrimą, verslo planų rašymą, marketingo strategijų ruošimą, komunikacijos plano sukūrimą, video kūrimą, video su savo avataru kūrimą, video vertimus žmogaus balsu į kitas kalbas, vizualinių maketų kūrimą ir daug kitų įdomių sričių.

Mūsų ekspertinė patirtis, turinti daug patirties dirbtinio intelekto srityje, padės jums suprasti, kaip pritaikyti šią technologiją jūsų versle ir pasiekti gerų rezultatų.

Nepraleiskite šios unikalios galimybės! Užsiregistruokite į mokymų programą "Dirbtinio intelekto įrankų panaudojimas versle" jau šiandien ir pradėkite kurti ateitį savo verslui su dirbtiniu intelektu!

Užpildykite registracijos formą ir tuomet gausite laišką su apmokėjimo rekvizitais. Jeigu reikalinga išankstinio apmokėjimo PVM sąskaita faktūra, pažymėkite apie tai registracijos formoje.

APMOKĖJIMAS:

Jei esate apsisprendę įsigytimokymus, susipažinkite su mokymo sąlygomis (informacija čia), užpildykite registracijos formą apačioje  ir atlikite mokėjimo pavedimą į UAB Berklis sąskaitą galiojančia kaina ir terminu mokėjimo pavadinime nurodydami "AI kursai" ir jūsų el. pašto adresas, kurį nurodėte registracijos formoje (dažniausiai bankai neleidžia rašyti"@" simbolio, tokiu atveju vietoj jo panaudokite trumpinį (et):

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

REKVIZITAI:

UAB "Berklis"

Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Biliūnaitė

Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

Po apmokėjimo tvirtinsime jūsų registraciją atskiru laišku tuo el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu. 

Po apmokėjimo pilną sąskaitą faktūrą jums jūsų nurodytu el. paštu mokėjimo pavedimo pavadinime atsiųs mūsų buhalterija, jeigu mokėjimo pavedime nurodysite el. paštą. Jeigu kiltų dar kokių papildomų klausimų dėl PVM mokėjimo sąskaitų faktūrų, kreipkitės į UAB Berklis buhalteriją: saldo@apsconsult.eu, na, o mokymų klausimais: biliunaite.evelina@gmail.com.

VIEŠOJI OFERTA - PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS - MOKYMOSI SĄLYGOS- SPAUSKITE ČIA.


REGISTRACIJA Į NUOTOLINIUS MOKYMUS:  "Dirbtinio intelekto įrankų panaudojimas versle"