SOLIDIEMS NT KLIENTAMS - SOLIDUS NT MARKETINGAS!

NT marketingas

Parodykite savo NT klientams, kad Jūs gebate sukurti ir įgyvendinti jų parduodamam turtui solidžią marketingo strategiją!

NT marketingo nuotoliniai mokymai (Vyksta nuolat! Prie mokymų grupės galite prisijungti nors dabar!)

NEKILNOJAMOJO TURTO MARKETINGAS - NUOTOLINIAI MOKYMAI. Mokymai tinka tiek esamiems NT brokeriams ar NT vystytojų marketingo specialistams/adminstratoriams, tiek pradedantiesiems NT tarpininkams, tiek privatiems asmenims, kurie tiesiog patys yra suinteresuoti parduoti savo nekilnojamąjį turtą.

SOLIDIEMS NT KLIENTAMS - SOLIDUS NT MARKETINGAS!

Parodykite savo NT klientams, kad Jūs gebate sukurti ir įgyvendinti jų parduodamam turtui solidžią marketingo strategiją.


Jeigu pageidaujate NT MARKETINGO kursą mokytis savarankiškai ir norite tai padaryti greitai, tuomet kviečiame įsigyti NT MARKETINGO kurso video pamokas, skirtas savarankiškam mokymuisi be lektorės konsultacijų grupėje. Išsamesnė informacija čia.Sveiki, esu Evelina Biliūnaitė, dar kartais mane vadina tiesiog "SEO MAMA".  Marketingas - mano aistra. Esu daugelio mokymų metodikų autorė bei lektorė. Na, o mokymų programa, padedanti NT brokeriams solidžiau pateikti nekilnojamąjį turtą rinkoje sukosi mano galvoje jau keletą pastarųjų metų. Dar 2008 - aisiais man teko dirbti NT brokere. Išduosiu paslaptį, jog būtent toji patirtis mane įkvėpė įdarbinti mano talentą naršyti internete bei marketingo žinias ir sukurti SEO metodiką, kas vėliau išsivystė į SEO akademijos projektą, kuriam jau greitai devyneri. Esu sukūrusi ir optimizavusi paieškos sistemoms daugybę interneto svetainių bei sukūrusi ir įgyvendinusi marketingo strategijas įvairiems verslams. Tad šiuose mokymuose jums perduosiu visą savo patirtį, kurią man padėjo susikurti ilgas beveik 20-ies metų nueitas kelias ir įdomūs mano klientai. Na, o interneto rinkodaros strategijas teko įgyvendinti ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir UK, EU, USA, RU.MOKYMŲ PROGRAMA

NT marketingo mokymuose Jūs:

 • Išmoksite susikurti interneto svetainę sau ar savo klientų parduodamam nekilnojamo turto objektui;
 • Išmoksite SEO paslapčių, leisiančių jūsų interneto svetainėms lyderiauti Google paieškoje;
 • Išmoksite sukurti tekstinį turinį apie savo NT tarpininko paslaugas;
 • Susikursite profesionalų aprašymą apie save, kaip NT brokerį (-ę);
 • Išmoksite susikurti logotipą;
 • Išmoksite kurti reklaminių skelbimų turinį;
 • Išmoksite tvarkingai bei patraukliai aprašyti parduodamą NT objektą;
 • Išmoksite kurti patrauklias NT objektų prezentacijas;
 • Išmoksite estetiškai apipavidalinti/pateikti NT objektų nuotraukas;
 • Išmoksite kurti estetiškai patrauklų NT objektų ar savo paslaugų reklaminį vizualą skelbimams bei banerius;
 • Išmoksite kurti reklaminius bei reprezentacinius NT objekto video;
 • Išmoksite maketuoti šiuolaikiškai atrodančias skrajutes, vizitines korteles, komercinius pasiūlymus, plakatus reklaminiams stendams ir net sveikinimo atvirukus savo klientams;
 • Išmoksite reklamuotis socialiniuose tinkluose bei interneto portaluose.

+ BONUS dvi pamokos: mokymai, kaip kurti tekstus ir vizualus su dirbtiniu intelektu!


NT marketingo mokymų trukmė ir formatas:

Mokymai vyksta privačioje Facebook grupėje. Kadangi visi esate užimti ir tikėtina, turite intensyvų gyvenimo grafiką, palengvinimas Jums, jog prisijungę pažiūrėti video pamokas galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu ir mokytis savu tempu.

Video pamokos ir papildoma mokymų medžiaga, skaidrės jau įkeltos į mokymų grupę. Prie kiekvienos pamokos yra priskiriami namų darbai. Juos atlikti rekomenduojama, tačiau, jeigu Jūs nenorėsite to daryti, niekas Jūsų nevers, tai Jūsų pasirinkimas. Na, o Jūsų namų darbai bus ištaisomi, koreguojami, dalinami patarimai konkrečiai dėl Jūsų situacijos, dėl Jūsų atlikto namų darbo komentare po kiekvienu įkeltu Jūsų namų darbu į grupę. Tačiau, jeigu Jūs pageidausite išlaikyti savo diskretiškumą ir nenorėsite kelti namų darbų į grupę, galėsite atsiųsti namų darbus lektorei į el. paštą ir ten pat sulaukti komentaro apie atliktą darbą.

Mokymų trukmė - Jūsų valioje. Mokymų kurse rasite 12 pamokų (10 + 2 BONUS).

Po mokymų Jums bus išduodamas tiek elektroninis, tiek, jeigu pageidausite, atsiunčiamas LT registruotu paštu PAŽYMĖJIMAS, jog baigėte autorinę Evelinos Biliūnaitės mokymų programą "NT marketingas" SEO AKADEMIJOJE.

Mokymams pasibaigus Facebook grupė ir joje įkelta mokymų medžiaga nebus trinama, jūs galėsite pasižiūrėti ją kada norėsite ir kiek norėsite, tiesiog mokymų konsultacijos jau nebevyks.

Mokymai Jums bus pateikti video pamokų formatu, o taip pat prie kiekvienos pamokos Jūs gausite specialiai parengtas skaidres ar kitą papildančią vizualinę medžiagą."NUSITEIKITE iš anksto :) INFORMACIJOS BUS LABAI DAUG, TAČIAU JI JUMS BUS PATEIKTA "SUKRAMTYTA", T.Y. LABAI AIŠKIAI IR LABAI PAPRASTA bei ŽMOGIŠKA KALBA. 

Vis tik, devyneri metai intensyvios lektoriavimo patirties leido suprasti kaip žmonėms informaciją pateikti kuo paprasčiau ir kuo naudingiau :) Be galo lauksiu Jūsų šiuose mokymuose. Išduosiu dar vieną paslaptį - NT objektų analizė internete - tai daugiametė mano aistra, skaičiuojanti jau kokius 24 metus. Na, o dar vieną paslaptį atskleisiu jau pačiuose mokymuose ;)", - Evelina Biliūnaitė.


Kaina:

KAINA registruojantis į NT MARKETINGO NUOTOLINIŲ MOKYMŲ GRUPĘ:

Nurodyta kaina galioja SEO AKADEMIJOS NT MARKETINGO mokymų programai visus 2024 metus:

222,22 EUR + PVM/1 asm., viso suma apmokėjimui su įskaičiuotu PVM: 268,89 EUR/1asm.


ĮSIGYTI MOKYMUS
APMOKĖJIMAS:

Jei esate apsisprendę įgyti NT MARKETINGO nuotolinius mokymus, susipažinkite su mokymo sąlygomis (informacija čia), užpildykite registracijos formą apačioje ir atlikite mokėjimo pavedimą į  UAB Berklis sąskaitą galiojančia kaina ir terminu mokėjimo pavadinime nurodydami "NT marketingas" ir jūsų el. pašto adresas, kurį nurodėte registracijos formoje (dažniausiai bankai neleidžia rašyti"@" simbolio, tokiu atveju vietoj jo panaudokite trumpinį (et):

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

REKVIZITAI:

UAB "Berklis"

Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Biliūnaitė

Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

Po apmokėjimo tvirtinsime jūsų registraciją atskiru laišku tuo el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu. Jeigu jums reikalinga išankstinio mokėjimo sąskaita faktūra, ją galite gauti iš mūsų buhalterijos: support@inconto.lt

Po apmokėjimo pilną sąskaitą faktūrą Jums jūsų nurodytu el. paštu mokėjimo pavedimo pavadinime atsiųs mūsų buhalterija, jeigu mokėjimo pavedime nurodysite el. paštą. Jeigu kiltų dar kokių papildomų klausimų dėl PVM mokėjimo sąskaitų faktūrų, kreipkitės į UAB Berklis buhalteriją: support@inconto.lt , na, o kitais mokymų klausimais susisiekite biliunaite.evelina@gmail.com .

VIEŠOJI OFERTA - PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS - MOKYMOSI SĄLYGOS- SPAUSKITE ČIA.


REGISTRACIJOS FORMA Į SEO AKADEMIJA NT MARKETINGO NUOTOLINIUS MOKYMUS: