Regina Žirgulevičienė

Paslaugos pavadinimas: Pilnas tinklapio auditas, siekiant padidinti pardavimus;

Paslaugos atlikimo terminas: 3 darbo dienos;

Paslaugos kaina: 62,50 Eur;

Juridinis statusas: Individualios veiklos pažyma;

Banko sąskaitos numeris: LT885013000031007468, banko pavadinimas: Anykščių kredito unija;

Kontaktai: renezir10@gmail.com;  867766358;


Detalus paslaugos aprašymas:

Kodėl tinklapį audituoti reikia dažnai ir koreguoti pagal jo rezultatus?

Bent kartą per pusantrų ar du metus reikia tinklapį peržiūrėti iš esmės. Nuolat gerėja jūsų paslauga ar prekė, o be to yra ir užslėptų priežasčių.

Kinta verslo aplinka - reikia patikslinti verslo nišą, griežčiau apibrėžti tikslinę auditoriją ir (labai svarbu) iš naujo įvertinti konkurentus.

Patinka tai, ar ne, mes visi gyvename išsikerojusių intelektualių sistemų apsuptyje. Jos plečiasi kasdieną, tinklapiai tampa nuo jų priklausomi, todėl pasinaudokite specialistų patarimais.

Kokius tinklapius reikia audituoti?

Google statistikos duomenimis net 97% tinklapių yra nereikalingi niekam, išskyrus jų savininkus ir kūrėjus. Turite visą laiką sekti, kad jūsų tinklapis neatsidurtų šioje kategorijoje. Audituoti reikia visus tinklapius, tik skirtingių tipų tinklapiams - skirtingi tikslai. Vienokie parduodantiesiems, kitokie - informaciniams.

Kodėl man patinka atlikti auditus?

Man patinka svarstyti, "ko trūksta". Rasti, kas ne taip, nėra sunku, bet labai svarbu sugalvoti, ko iš viso nėra.

Įprasta, kad pasakymai "pats nežino, ko nori" arba "ieško, ko nepametęs" turi neigiamą atspalvį. Bet tai netiesa. Dažnai girdime, kad problemos formulavimas yra jau 50% jos sprendimo. O kas iki 50%?

Tai ir yra neišgryninta, žodžiais neišreikšta, nesuvokta problema. Būtent to labai dažnai ieško lankytojas. Jis apsistoja ties tinklapiu, kurio turinys (kartais vadinamas kontentu) patvirtina jo abejones ir pasiūlo sprendimą.