SEO SPECIALISTĖS Sandros Kapeliorienės atsiliepimas apie SEO mokymus SEO AKADEMIJOJE

31/12/2019

SEO SPECIALISTĖ - Sandra Kapeliorienė, kuri dar užima SEO AKADEMIJOS SEO KLUBE ir viceprezidentės žmogiškiesiems ištekliams pareigas. Taigi, susipažinkite ir atraskite Sandrą:

-Su kokiom verslo sritimis, Sandra, tau įdomiausia dirbti?

Kiekviena verslo sritis yra savaip įdomi, bet mano įsitikinimu, kol 100 proc. nežinau nieko apie užsakovo verslą sunkiai įsivaizduoju atlikdama SEO darbą. Tik išsianalizavus ir susiplanavus reikiamus žingsnius gali toliau keliauti sėkmės link. Taigi šiandien dienai gerai jaučiuosi grožio srityje, moteriškų subtilybių reikaluose bei veiklose. To pasekoje ir gimė SEO akademijos metu atliekamų namų darbų metu Fecbook puslapis "Sėkmės kodas- SEO kūrybos studija'' https://www.facebook.com/sekmeskodas/

Dažnai manęs klausia kodėl sėkmės kodas? Kiekvienas mes norime sėkmės ir šlovės, bet ne kiekvienam pavyksta suspasuti tinkamus kodo skaičiukus, kad pasiektume savo sėkmę. Taigi šioje vietoje atskuba SEO specialistas, kuris žino, kaip tinkamai atrakinti kodinę spyną ir perduoti savo klientui sėkmės skaičiukus.

- Kuo domiesi, Sandra ?

Kiekvienam šiam žemėje yra duota dėl ko tu čia ir ką turi padaryti. Aš kaip ta Motina Teresė, noras padėti, suburti, išmokyti ir man tai patinka daryti. Kai viduje pats turi ramybę, visų pirma meilę sau, tada gali ir kitam kažką duoti. Visuomenės sveikatos specialistė pagrindinis varomas variklis, kuris suteikia džiaugsmo, žinių, noro tobulėti ir būti geriausia savo srities specialiste. Gautos žinios SEO akademijoje, tą dar labiau sustiprino. Paskaitų pasiruošimas tapo labiau pritraukiantis, vykdomi projektai labiau matomi portalų straipsniuose. Gimęs edukacijų personažas ir Facebook puslapis "ParčioPa nuotykiai mokykloje''.

Edukuojami vaikai mieliau įsitraukia į veiklas su jų sukurtu ir mėgiamu mokyklos personažu. Taip pat gautos žinios labai papildė trumpų filmukų kūrimui. Seniau kol net neįsivaizdavau kas tas SEO vis galvodavau, kaip smagu, būtų ir pačiai kurta tokius filmukus, ir dabar dėka SEO akademijos studijų tą darau pati.

Taip pat patinka saviugda, laiko planavimas, sveika mityba, bendravimas su žmonėmis.

- Kas iš SEO projekto darbo dalių labiausia patinka atlikti?

Labiausiai man patinka darbas su socialiniais tinklais, visas kūrybinis darbas, mane "veža'' ☺. Logotipų kūrimas, internetinės svetainės. Tai darbai, kuriuose esu laisva kaip paukštė. Pažinus klientą, kuris užsako vieną ar kitą logotipą, ar svetainės kūrimą, išsiaiškinus jo poreikius, leidžiuosi į kūrybos kelionę, o ten gimsta neatrasti stebuklai ☺.

Taip pat mielai rašau straipsnius portalams, kiek esu rašiusi iki SEO akademijos: "ačiū Jūsų laišką gavome'', tuo viskas ir pasibaigdavo. Dabar gera skaityti ir dalintis žiniomis su kitais ir tik SEO akademijos įkūrėjos Evelinos Biliūnaitės dėka.

- Kaip, Sandra, jautiesi būdama SEO specialiste?

Jaučiuosi jauna specialiste, kuri su kiekviena diena auga ir bręsta. Kiekvienas mes turime savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir tik reikia laiko, kad jos pasikeistų. Taip ir čia, kuo daugiau skirtingų klientų turi, tuo vis labiau tobulėji. Šiaip jaučiuosi "kietai'', mes esame tie SEO specialistai, kurie galime, net ir galingus verslus ir firmas padaryti dar galingesniais, arba mažus žemės verslus padaryti matomais ir žinomais Google Top'uose. Mes esame ir su laiku mūsų bus dar daugiau ☺

SEO specialistas- Jūsų ateitis ! ! !

Na, o jeigu ir jūs svajojate apie SEO specialisto profesiją, galite dar suspėti prisijungti prie praėjusią savaitę startavusios penkių mėnesių nuotolinių mokymų grupės, detali informacija ir registracija čia.

#seospecialistodarbas

#geriausiasdarbasever

#seospecialistai

#seoakademijaatsiliepimai

#seomamaatsiliepimai