WEB ABC

WEB ABC pradedantiesiems  mokymų datos ir vietos: 

Sekite informaciją čia.

 

Kaina:  99,00 € + PVM/1 asm. Ankstyvosios registracijos kaina su 50 % NUOLAIDA : 49.50 € + PVM /1 asm.
 

WEB ABC, pradedantiesiems: SEO AKADEMIJOS mokymai, kaip susikurti interneto svetainę pačiam be programavimo įgūdžių.

Per šiuos mokymus susikursite savo interneto svetainę, atitinkančią SEO optimizavimo reikalavimus ir naujausius Google atnaujinimus - mobilios versijos pritaikymą svetainei.

WEB ABC praktinis seminaras, skirtas pradedantiesiems verslininkams, laisvai samdomiems profesionalams, konsultantams ir visiems, kurie turi tikslą patys susikurti interneto svetainę ir ją valdyti.


Nuosekli metodika, žingsnis po žingsnio aiškinamieji etapai orientuoti ne tik į tai, kaip susikurti interneto svetainę. Mokymų metu didelis dėmesys skiriamas ir svetainės pritaikymui Google paieškai, kad Jūsų sukurta svetainė matytųsi Google TOP'uose! SEO svarba ir visa informacija, reikalinga tolesniam tobulinimuisi.

 

WEB ABC interneto svetainių kūrimo kursų aprašymas

SEO AKADEMIJA veda grupinius WEB ABC mokymus pagal individualų užsakymą – WEB ABC interneto svetainių kūrimo be programavimo įgūdžių mokymus.

1.1.  Mokymų detalizacija:

WEB ABC MOKYMAI:

1.      Dalyviai WEB ABC kursų metu bus apmokyti, kaip susikurti interneto svetainę, nereikalaujant programavimo įgūdžių.

2.      Mokymai pagrįsti teorine medžiaga suderinta su praktinėmis užduotimis. Todėl jau mokymų metu dalyviai susikurs iš karto interneto svetainę sau.

3.      Mokymai vyks ant šveicarų-slovakų turinio valdymo sistemos webnode.com (kaip atrodo sukurta svetainė galima pamatyti čia: www.seoakademija.lt, www.adma.lt, www.versloistorijos.lt  ir pan.)  su nemokama svetainės talpinimo galimybe.

4.      Svetainių kūrimo mokymuose aptariamos temos:

5.      Interneto svetainės vardas, atsižvelgiant į marketingo ir SEO (angl.Search Engine Optimization – paieškos sistemų optimizavimas) žinias. Kokį interneto svetainės vardą išsirinkti?

6.      Raktinių žodžių tyrimas.

7.      Google analytics įskiepis.

8.      Webmaster Tools įskiepis.

9.      Svetainės dizainų parinkimas ir adaptavimas. Mobillios versijos savo interneto svetainei sukūrimas.

10.  Svetainės žemėlapio sudarymas.

11.  Nuotraukų naudojimas svetainėje ir jų paruošimas SEO reikalavimų atitikimui.

12.  Svetainės moduliai: tekstų modulis, naujienų modulis, straipsnių modulis, header and footer modulis, naujienlaiškio prenumeratos modulis, atsiliepimų modulis, forumo modulis, svečių  knygos modulis, socialinių tinklų fanų puslapio integracijos į puslapį modulis, socialinių tinklų „like&share” integracijos į puslapį modulis, statinių ir flash (judančių) banerių integracijos modulis, žymų (Tag‘s) modulis, Youtube filmukų įkėlimas ir pan.

13.  Tekstų sukėlimas.

14.  Turinio valdymo sistemos meta įrašai ir jų valdymas bei redagavimas: meta title, meta description, meta keywords, meta Tags.

15.  Domenų valdymas, domenų nukreipimas, domeno uždėjimas ant turinio valdymo sistemos.

II. Trukmė:

4 ak. Valandos.

III. Apmokymų pobūdis:

Pobūdis: Teorinių žinių įsisavinimo ir praktinės analizės užsiėmimai derinami tarpusavyje.

Kuriamų web projektų kiekis: Apmokymų sesijos metu pasirenkamas 1 interneto projektas praktiniam darbui.

IV. Rezultatas:

WEB ABC apmokymų metu dalyviai gaus visas žinias, kaip pilnai susikurti interneto svetainę be programavimo įgūdžių, kuri bus draugiška paieškos sistemoms. Taip pat Užsakovas praplės marketingo žinias bei savo požiūrį į verslą interneto rinkodaroje. Webinaro dalyviai alyviai gaus žinias, kurių pagalba galės toliau teikti svetainių su nemokamu ar mokamu (pasirinktinai) talpinimu kūrimo paslaugas savarankiškai.

Dalyvis, pabaigęs apmokymų sesiją, gaus SEO AKADEMIJOS WEB ABC sertifikatą.

Seminaro lektorė: Evelina Tamulaitienė – UAB „Berklis“ direktorė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, SEO*, interneto rinkodaros lektorė, turinti 15-os metų patirtį interneto rinkodaros srityje, daug metų dirbusi marketingo direktore informacinių technologijų įmonėse, turinti sėkmingą darbo su eksporto rinkom patirtį. Šiandien savo hobį ir meilę internetui bei informacijos valdymui, pavertusi verslu, veda individualius ir grupinius SEO mokymus, kuria interneto svetaines, kuruoja ir vysto web projektus, teikia seo paslaugas SEO MAMA prekinio ženklo pavadinimu Lietuvos, Rusijos, Europos rinkoms, rašo straipsnius bei įvairiausius tekstus, teikia tradicinio marketingo paslaugas marketingo agentūros BERKLIS prekinio ženklo pavadinimu bei yra RAŠYTOJŲ AKADEMIJA įkūrėja bei lektorė, portalo versloistorijos.lt vyr.redaktorė.

SEO* - interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms.

Kontaktai: info@seoakademija.lt, Tel.: +37065521188

SEO AKADEMIJA seminaro WEB ABC dalyvių atsiliepimai:

 

"Labai patiko seminaras, nes viskas buvo paaiškinta paprastai ir suprantamai kiekvienam žmogui, kuris niekada nėra susidūręs su programavimo "džiaugsmais", - p.Emilija Masiulytė, Anykščių menų centras.

 

WEB ABC seminaras puikus tiek lektorės Evelinos Tamulaitienės, tiek turinio prasme. Paprastai ir sistemingai galima išmokti to, kas atrodė "kosmosas" ir galimas tik programuotojams", - p.Vilanda Dunčaitė, Anykščių TIC, www.antour.lt

 

"Viskas buvo įdomu ir naudinga. Seminarą WEB ABC vertinu puikai, nors esu nelabai susijusi su svetainių kūrimu, tačiau jau seminaro metu sugebėjau nemažai padaryti! Super!!!", - p.Daiva Juodagalvienė, VšĮ "Sveikatos oazė", sveikatosoaze.lt

 

"Aiškiai ir įdomiai pateikama informacija, mokoma kurti ne tik svetainę, tačiau supažindinama ir su naudingais įrankiais, padėsiančiais tapti interneto svetainei matomai internete", - p.Justinas Kašelynas,www.anyksciumenai.lt

 

"Visos seminaro pasirodė įdomios! Seminarą WEB ABC vertinu puikiai. Informacijos daug. Lieka viską tik daryti praktikoje ir mokytis, o klausimų tik daugės!", - p. Virginija Ros Garcia, Specialistė ryšiams su visuomene, Anykščių rajono savivaldybė.

 

"Seminaro internetinės svetainės kūrimas be programavimo įgūdžių medžiaga buvo naudinga ir aiški, nes lektorė viską aiškno suprantama kalba ir rėmėsi išsamiais pavyzdžiais", - p.Gabrielė Griauzdaitė, Anykščių kultūros centras.

 

Foto: 2015 vasario mėn. WEB ABC seminaro dalyviai Anykščiuose.