Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje

Lietuvoje verslui tapti matomu rinkoje - paprasta, nes rinka maža. Tačiau, kaip tapti pastebėtam ir dar gyvenant svečioj šaly emigrantui, kuris bando išvystyti savo verslą? Kokią marketingo strategiją taikyti užsienio šalyje? Kaip gauti kuo daugiau klientų iš plačiosios interneto rinkos? Ar tai įmanoma, mums, tokiems mažiems, didelėje rinkoje? Kokius interneto marketingo niuansus būtina žinoti norint tapti matomu užsienio rinkos interneto erdvėj? - Visa tai ir dar daugiau Jūs sužinosite specialioje SEO AKADEMIJA nuotolinių mokymų programoje "Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje", skirtoje lietuvaičiams, norintiems, kad jų verslas taptų matomas bet kurioje užsienio rinkoje.

Šie mokymai skirti tiems, kurie turi ar planuoja kelti pardavimus savo interneto svetainės pagalba Europos, UK, Skandinavijos, Rusijos rinkose. Seminarų metu išmoksite optimizuoti savo interneto svetainę ne tik angliakalbėms, bet ir kitoms rinkoms.

Nuotolinių mokymų programa "Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje" vyks kas savaitę internetu (online), po 2 val., o mokymų kursą sudarys 10 pamokų. Su pirmąja šių mokymų grupe startuosime 2017 m. Kovo 6 d. 9:00 - 11:00 val.

Kaip vyks nuotoliniai (internetu) mokymai?
  • Pamokos vyks po 2 val., kas savaitę, nuo 9:00 - 11:00 val., pamokų skaičius - 10 (viso 20 val.). Tai leis žingsnis po žingsnio pritaikyti seminarų metu rodytą medžiagą praktiškai savo svetainei ir verslui, per savaitę laiko įsigilinti į medžiagą ir atlikti praktines užduotis.
  • Dalyviai turės galimybę dalyvauti tiek tiesiogiai eteryje seminarų metu, aktyviai klausti, diskutuoti, o jų verslai bus imami pavyzdžiais, tiek galės mokymus stebėti iš šono, tiesiogiai nedalyvaujant eteryje, tačiau vis tiek užduodant klausimus.
  • Po kiekvieno seminaro dalyviai gaus pamokos vaizdo įrašą ir kitą papildomą medžiagą (skaidres, nuorodų paketus), kurią galės peržvlegti jiems tinkamu metu. Tai labai aktualu ir patogu tiems, kurie negali tiesiogiai dalyvauti eteryje seminarų metu.
  • Dalyviai mokymų metu ir net po jų, bendraus privačioje mokymų grupėje, kur galės laisvai diskutuoti, klausti, dalintis įžvalgomis su kitais grupės nariais bei sulaukti pagalbos iš lektorių.
Mokymų kaina:
  • Užsiregistravus ir apmokėjus iki sausio 31 d. bilietai su - 50 % nuolaida - 150,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 181,50 EUR/1asm.)
  • Užsiregistravus ir apmokėjus vasario 1 - 13 d. bilietai su - 30 % nuolaida - 210, 00 EUR + PVM/1asm. (viso: 254,10 EUR/1asm.)
  • Užsiregistravus ir apmokėjus vasario 14 - 24 d. bilietai su su - 10 % nuolaida - 270,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 326,70 EUR/1asm.)
  • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo vasario 25 d. pilna mokymų bilietų kaina - 300,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 363,00 EUR/1asm.)

Apmokėjimo rekvizitus rasite čia. Įmokos pavadinimas: "Emigranto verslo marketingas X šalyje".

 

Mokymų grafikas

"Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje" nuotolinių mokymų programa

1.

Susipažinimas, verslo ir rinkos pristatymas.

Užsienio rinkų marketingo tendencijos. Kokie marketingo, interneto rinkodaros ir SEO aspektai yra būdingi jus dominančiose užsienio rinkose?


SEO MOKYMAI

Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo? Ar tai tikrai mistinių galių reikalaujantis darbas?Įrodymai, kodėl optimizuoti svetainę gali programavimo įgūdžių neturintys asmenys. Seminare bus atskleista SEO „formulė“, kuria vadovaujasi sėkmingiausi pasaulio SEO specialistai.

2.

Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas. Seminaro metu išmoksite išsitirti savo veiklos eksporto rinką ir gebėsite perprasti savo verslo srities vartotojų elgseną bei konkurentus. Šis įrankis jums tarnaus ne tik viso SEO projekto įgyvendinimo metu, bet ir leis  geriau orientuotis savo verslo srityje, jausti rinkos pulsą iš arti. Įrankis padės suprasti tikrąją veiklos vardo svarbą ir į savo veiklos pavadinimą pažvelgti kitu žvilgsniu. Žinojimas to,ko iš tiesų ieško vartotojai internete ir kaip jie ieško Jūsų verslo produktų ar paslaugų, jums, kaip SEO AKADEMIJOS dalyviams, leis visada lanksčiau ir greičiau reaguoti darant  marketingo, lojalumo akcijų, kainodaros, įvaizdžio sprendimus. Šis įrankis ir speciali seminare suteikiama forma padės tiek tinklapio optimizavimo proceso metu, tiek nuolat dirbant su interneto rinkodaros procesais. 

PRAKTINĖ UŽDUOTIS: savo verslo veiklai aktualiai eksporto rinkai raktinių žodžių tyrimo sudarymas.

SEO auditas, I dalis. Būtinos žinios, ką turite žinoti prieš einant į eksporto rinkas apie savo interneto svetainės turinio valdymo sistemos paruošimą. Suprasite būtiniausius svetainės niuansus, t.y. „nusivalysite miglą nuo akių“ sužinoję, ko reikalauti iš turinio valdymo sistemos perkant svetainę iš web kūrėjų, kad ateityje svetainė tarnautų Jūsų verslui. Gausite konkretų sąrašą punktų, kaip paruošti interneto svetainę paieškos sistemų optimizavimui.

3. SEO auditas, II dalis.

Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys, meta įrašai. Svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje. Kas yra interneto svetainės „medis“ ir kaip jį sukurti? Visą metodiką gausite seminare, kaip ir tekstų idėjų kūrimo technikas. Kūrybiškumo mąstymo ir paprasti idėjų generavimo metodai suteiks pasitikėjimo lengvai ir su ugnele kurti tekstus svetainei. Kodėl naujuoju interneto turiniu vadinamos nuotraukos? Sužinosite, kodėl internete net ir nuotrauka yra „tekstas“. Seminaro metu gausite konkrečią formą – įrankį, kuris padės susiorientuoti ruošiant tekstus svetainės išorei ir vidui. Suprasite, kaip pritraukti vartotojus į Jūsų tinklapį, o ne į konkurento. Tapę SEO AKADEMIJOS dalyviais išmoksite adaptuoti raktinių žodžių tyrimo rezultatus Jūsų tinklapio naudai eksporto rinkose.

4. SEO MARKETINGO MOKYMAI , I dalis.

SEO marketingas arba „pėdos internete“. Su kuo tai „valgoma“. Aiškūs ir konkretūs būdai, kaip generuoti ir valdyti savo veiklos informacijos turinį internete legaliomis „baltomis“ priemonėmis. SEO AKADEMIJOS dalyviai gaus kelių šimtų konkrečių nuorodų paketą eksporto rinkoms, kur svarbu išplatinti informaciją apie savo veiklą internete. 

SEO AKADEMIJOS įrankis - marketingo kalendorius. Tai itin naudingas įrankis planuojant tinklapio optimizavimą eksporto rinkose. Seminare išmoksite ne tik kaip naudotis, bet ir kaip jį efektyviai pritaikyti kasdienėje organizacijos veikloje.

E-nuorodų tinklo generavimas. Seminaro dalyviai gaus e-nuorodų paketą bei sužinos specifinius e-nuorodų tinklo generavimo niuansus.

Socialiniai tinklai ir jų reikšmė. Darbas su Facebook, Google+, Twitter, Linked‘In  socialiniais tinklais. Kuo skiriasi paskyra, fanų puslapis ar grupė? Suprasite, ko tikėtis iš „draugų“ ir kaip elgtis su savo paskyros fanais ir ką, kaip ir kodėl pateikti savo socialiniuose tinkluose. Gausite idėjų generuoti  pranešimams jūsų socialinio tinklo paskyroje. Gausite Facebook grupių paketą eksporto rinkoms.

Blog‘ų kūrimas ir reikšmė tinklapio optimizavime. Kodėl ir kam reikia kurti Blog‘ą ir kur geriausiai jį sukurti? Ką ir kaip pateikti Blog‘e?

5. SEO MARKETINGO MOKYMAI , II dalis.

Youtube reprezentaciniai filmukai. Sužinosite, kodėl svarbu turėti savo veiklos filmą Youtubėje? Gausite NEMOKAMĄ įrankį, kuriuo lengvai išmoksite susikurti reprezentacinius filmukus apie Jūsų veiklą. Sužinosite, kaip reikia pateikti savo veiklą Youtube socialiniame tinkle.

Skelbimai internete ir jų reikšmė tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip pateikti informaciją skelbimų tinklapiuose. Gausite NEMOKAMŲ skelbimų portalų paketą eksporto rinkoms.

Apklausos internete. Suprasite, kaip apklausos internete gali pasitarnauti Jūsų veiklos strateginiam planavimui bei interneto tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip ir kur geriausia kurti apklausas internete, kaip jose reikia pateikti savo veiklą ir kitus svarbius, su apklausomis susijusius niuansus.

Forumai. Vis dar populiarūs forumai reikalauja tam tikrų žinių. SEO AKADEMIJOS seminaro dalyviai sužinos, kodėl nereikia kurti internete „fake“ komentarų ir, kaip kurti „baltus“ komentarus. Ir kaip turint specifinę veiklos sritį galima dirbti su forumais užsienio rinkose? Gausite idėjų ir patarimų, kaip forumuose generuoti vartotojų nuomonę apie savo verslą ar veiklos sritį.

Komentarų valdymo paslaptys. Net ir neigiami komentarai yra valdomi. Tai bus įrodyta seminaro metu, o SEO AKADEMIJOS dalyviai išmoks, kaip paprastai suvaldyti sukauptus interneto istorijoje neigiamus atsiliepimus ar nuolatinius tyčinius konkurentų veiksmus.

6.

MOKYMAI. Viešieji ryšiai:

Straipsniai ir SEO straipsniai. Sužinosite, kuo skiriasi SEO straipsniai nuo įprastų straipsnių spaudos šaltiniuose. Sužinosite, kodėl nereikia perlenkti lazdos su SEO straipniais ir kaip paruošti tinkamą straipsnį, kuris bus patrauklus portalams? Paketas nuorodų SEO straipsnių talpinimui - dar viena SEO AKADEMIJOS dovana Jums.

Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Pagrindinės taisyklės, kaip žmogus skaito ir „vartoja“ informaciją. SEO AKADEMIJOS praktikai gaus praktines žinias ir patarimus, kaip kuriami žiniasklaidos tekstai, kaip tekstais galima daryti įtaką ir sukelti susidomėjimą.

7.

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS, B2B bendravimo paslaptys, metodai, kurie veikia.

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGO PASLAPTYS. Naujienlaiškių efektyvumas. Kaip kurti naujienlaiškius, kuriuos norisi gauti ir skaityti? Iš gauti naujienlaiškio prenumeratorių? Kokią naujienlaiškių siuntimo sistemą naudoti verta?

8.

Google Hangout - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle:

Kodėl taip sparčiai populiarėja vebinarų (seminarų internetu) vedimas? 

Nemokami įrankiai seminarams internete kurti.

Kokią interneto rinkodaros strategiją taikyti norint organizuoti seminarus internetu?

Kaip natūraliu būdu susirinkti jūsų verslo veiklos pasekėjų naujienų prenumeratorių duomenų bazę.

Praktinis užsiėmimas - vebinaro renginio sukūrimas.

Kokią rinkodaros ir pardavimų strategiją taikyti po vebinaro ir kaip tai pritaikyti naujienlaiškių marketinge.


Mokymų lektorė: Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Evelina turi 16 metų interneto rinkodaros patirtį versle, be SEO AKADEMIJA veiklos, Evelina vadovauja  SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis", veda įvairių tekstų rašymo mokymus "Rašytojų akademijoje" bei moko žmones atrasti save mylimoje veikloje "Verslodara" projekte, veda saviugdos ir sąmoningumo seminarus "Širdies Akademijoje", yra portalo www.versloistorijos.lt vyr. redaktorė, tinklaraščio internete "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina" autorė bei knygos - dienoraščio "Širdies dienoraštis" autorė.

 

"Emigranto verslo marketingas X šalyje"

Prašome užpildyti žemiau esančius mokymų registracijos laukus:

SEO AKADEMIJA NAUJIENOS

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos   Viktorija Liauškaitė Jei esi sėkmingas verslininkas ir norėtum savo verslo patirtimi pasidalinti su ketinančiais jį įkurti arba paskleisti žinią, kaip pasiekei savo verslo aukštumų, siūlome dalyvauti...

Skelbiama registracija į SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ĮGIJIMO NUOTOLINIŲ MOKYMŲ 12 grupę.

POPULIARU, PAKLAUSI PROFESIJA!!! Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2019 balandžio 29 d. 24:00 val. bilietai su 50 % nuolaida!   SEO AKADEMIJA pristato 5 mėnesių trukmės nuotolinius SEO specialisto profesijos įgijimo mokymus! Džiugi žinia - šiuo metu SEO AKADEMIJOJE renkama jau 12-oji...

SEO PRAKTIKAS KAUNE JAU RUGS. 27/28 DIENOMIS!

DABAR!!! -50% į SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS (-Ė) - GYVUS DVIEJŲ DIENŲ SEO KURSUS KAUNE 2018 09 27/28d., NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų). SEO PRAKTIKO mokymų programos metu Jūs suprasite, kaip ne tik...

Ilgai laukta naujiena - renkama nauja SEO specialisto (-ės) profesijos įgijimo nuotolinių mokymų grupė liepą!

Dabar taikoma didžiausia ankstyvosios registracijos 50% nuolaida!!! Ką reiškia būti SEO specialistu? -  Tai reiškia, kad visas laikas TAVO!  Tu pats (pati) skirstai savo gyvenimo ir darbo laiką! Tu pats (pati) keliauji kur nori ir dirbi kiek nori! Tu uždirbi kiek nori, nes pats...

Geg.30-31d.SEO AKADEMIJA įkūrėja skaitys Pranešimą apie Facebook BZNStart jauno verslo forume LAUNCH

Šiais metais SEO AKADEMIJA tapo BZNstart organizuojamos konferencijos JAUNO VERSLO FORUMAS partneriu. SEO AKADEMIJOS įkūrėja Evelina Tamulaitienė skaitys pranešimus FACEBOOK VERSLAS temomis. #LAUNCH - DIDŽIAUSIAS JAUNO VERSLO FORUMAS 2018 gegužės 30 -31 d., Vilnius. Vieta: Socialinių mokslų...

24 val. dar galioja -30 % nuolaida SEO SPECIALISTO PROFESINIAMS mokymams

PADARYK PROTINGIAUSIĄ SPRENDIMĄ "EVER" - ĮGYK LAISVĖS NERIBOJANČIĄ PROFESIJĄ PER ŠIĄ VASARĄ! Liko galioti VOS 24 val. iki pasibaigs 30% NUOLAIDOS AKCIJA padaryti galbūt geriausią savo sprendimą gyvenime - įgyti SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJĄ, kuri leidžia dirbti iš bet kur, kur yra internetas,...

Jau į ketvirtus metus organizuojamą nacionalinį renginį - konferenciją "Verslo sėkmės receptai" SEO AKADEMIJĄ pasveikinti atvyko įvairūs savo srities profesionalai

SEO AKADEMIJA 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai" vyko 2018 balandžio 27 dieną.   Renginio vieta: Laisvės pr. 58, Vilnius 05120 (konferencijų salė Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos patalpose)   Jau į ketvirtus metus...

Skelbiama -50 % NUOLAIDA išankstinei registracijai į SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO nuotolinius mokymus

MANDARINĄ SUVALGYTI SUGEBI? - O PASIRINKTI PROFESIJĄ? JUNGIANTIS DABAR į SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO NUOTOLINIUS MOKYMUS SUTEIKIAMA 50% NUOLAIDA. Taigi, nieko nelauk. Įgyk SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJĄ dar per šią vasarą. Jeigu Tu mėgsti internetą, laisvę,...

Nauja SEO SPECIALISTO specialybė, kuri pritraukia vis daugiau ir daugiau studentų ir dovanoja nevaržomą laisvę ir atlygį

Profesija - neturinti ribų. Ar tokia yra? "Tikrai yra. Tai SEO SPECIALISTO profesija", - atkerta jau 4-erius metus intensyviai mokymų veiklą vykdanti "SEO AKADEMIJA" įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė Evelina Tamulaitienė, taip pat per dešimtmetį Lietuvos, Rusijos, JAV, UK...

SEO AKADEMIJA 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai" jau balandžio 27 dieną!

Ar kada teko konferencijoje visiškai prarasti žadą?   Ar žinote, kokia "maža" klaidelė, kuri verslininkams ar tam tikros srities ekspertams kainuoja nesuskaičiuojamus tūkstančius per metus? - Pavydas, nebendravimas, konkurentų sėkmės stebėjimas, savo agonijos apverkimas.   Tik...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>