Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje

Lietuvoje verslui tapti matomu rinkoje - paprasta, nes rinka maža. Tačiau, kaip tapti pastebėtam ir dar gyvenant svečioj šaly emigrantui, kuris bando išvystyti savo verslą? Kokią marketingo strategiją taikyti užsienio šalyje? Kaip gauti kuo daugiau klientų iš plačiosios interneto rinkos? Ar tai įmanoma, mums, tokiems mažiems, didelėje rinkoje? Kokius interneto marketingo niuansus būtina žinoti norint tapti matomu užsienio rinkos interneto erdvėj? - Visa tai ir dar daugiau Jūs sužinosite specialioje SEO AKADEMIJA nuotolinių mokymų programoje "Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje", skirtoje lietuvaičiams, norintiems, kad jų verslas taptų matomas bet kurioje užsienio rinkoje.

Šie mokymai skirti tiems, kurie turi ar planuoja kelti pardavimus savo interneto svetainės pagalba Europos, UK, Skandinavijos, Rusijos rinkose. Seminarų metu išmoksite optimizuoti savo interneto svetainę ne tik angliakalbėms, bet ir kitoms rinkoms.

Nuotolinių mokymų programa "Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje" vyks kas savaitę internetu (online), po 2 val., o mokymų kursą sudarys 10 pamokų. Su pirmąja šių mokymų grupe startuosime 2017 m. Kovo 6 d. 9:00 - 11:00 val.

Kaip vyks nuotoliniai (internetu) mokymai?
  • Pamokos vyks po 2 val., kas savaitę, nuo 9:00 - 11:00 val., pamokų skaičius - 10 (viso 20 val.). Tai leis žingsnis po žingsnio pritaikyti seminarų metu rodytą medžiagą praktiškai savo svetainei ir verslui, per savaitę laiko įsigilinti į medžiagą ir atlikti praktines užduotis.
  • Dalyviai turės galimybę dalyvauti tiek tiesiogiai eteryje seminarų metu, aktyviai klausti, diskutuoti, o jų verslai bus imami pavyzdžiais, tiek galės mokymus stebėti iš šono, tiesiogiai nedalyvaujant eteryje, tačiau vis tiek užduodant klausimus.
  • Po kiekvieno seminaro dalyviai gaus pamokos vaizdo įrašą ir kitą papildomą medžiagą (skaidres, nuorodų paketus), kurią galės peržvlegti jiems tinkamu metu. Tai labai aktualu ir patogu tiems, kurie negali tiesiogiai dalyvauti eteryje seminarų metu.
  • Dalyviai mokymų metu ir net po jų, bendraus privačioje mokymų grupėje, kur galės laisvai diskutuoti, klausti, dalintis įžvalgomis su kitais grupės nariais bei sulaukti pagalbos iš lektorių.
Mokymų kaina:
  • Užsiregistravus ir apmokėjus iki sausio 31 d. bilietai su - 50 % nuolaida - 150,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 181,50 EUR/1asm.)
  • Užsiregistravus ir apmokėjus vasario 1 - 13 d. bilietai su - 30 % nuolaida - 210, 00 EUR + PVM/1asm. (viso: 254,10 EUR/1asm.)
  • Užsiregistravus ir apmokėjus vasario 14 - 24 d. bilietai su su - 10 % nuolaida - 270,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 326,70 EUR/1asm.)
  • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo vasario 25 d. pilna mokymų bilietų kaina - 300,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 363,00 EUR/1asm.)

Apmokėjimo rekvizitus rasite čia. Įmokos pavadinimas: "Emigranto verslo marketingas X šalyje".

 

Mokymų grafikas

"Emigranto verslo SEO marketingas X šalyje" nuotolinių mokymų programa

1.

Susipažinimas, verslo ir rinkos pristatymas.

Užsienio rinkų marketingo tendencijos. Kokie marketingo, interneto rinkodaros ir SEO aspektai yra būdingi jus dominančiose užsienio rinkose?


SEO MOKYMAI

Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo? Ar tai tikrai mistinių galių reikalaujantis darbas?Įrodymai, kodėl optimizuoti svetainę gali programavimo įgūdžių neturintys asmenys. Seminare bus atskleista SEO „formulė“, kuria vadovaujasi sėkmingiausi pasaulio SEO specialistai.

2.

Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas. Seminaro metu išmoksite išsitirti savo veiklos eksporto rinką ir gebėsite perprasti savo verslo srities vartotojų elgseną bei konkurentus. Šis įrankis jums tarnaus ne tik viso SEO projekto įgyvendinimo metu, bet ir leis  geriau orientuotis savo verslo srityje, jausti rinkos pulsą iš arti. Įrankis padės suprasti tikrąją veiklos vardo svarbą ir į savo veiklos pavadinimą pažvelgti kitu žvilgsniu. Žinojimas to,ko iš tiesų ieško vartotojai internete ir kaip jie ieško Jūsų verslo produktų ar paslaugų, jums, kaip SEO AKADEMIJOS dalyviams, leis visada lanksčiau ir greičiau reaguoti darant  marketingo, lojalumo akcijų, kainodaros, įvaizdžio sprendimus. Šis įrankis ir speciali seminare suteikiama forma padės tiek tinklapio optimizavimo proceso metu, tiek nuolat dirbant su interneto rinkodaros procesais. 

PRAKTINĖ UŽDUOTIS: savo verslo veiklai aktualiai eksporto rinkai raktinių žodžių tyrimo sudarymas.

SEO auditas, I dalis. Būtinos žinios, ką turite žinoti prieš einant į eksporto rinkas apie savo interneto svetainės turinio valdymo sistemos paruošimą. Suprasite būtiniausius svetainės niuansus, t.y. „nusivalysite miglą nuo akių“ sužinoję, ko reikalauti iš turinio valdymo sistemos perkant svetainę iš web kūrėjų, kad ateityje svetainė tarnautų Jūsų verslui. Gausite konkretų sąrašą punktų, kaip paruošti interneto svetainę paieškos sistemų optimizavimui.

3. SEO auditas, II dalis.

Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys, meta įrašai. Svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje. Kas yra interneto svetainės „medis“ ir kaip jį sukurti? Visą metodiką gausite seminare, kaip ir tekstų idėjų kūrimo technikas. Kūrybiškumo mąstymo ir paprasti idėjų generavimo metodai suteiks pasitikėjimo lengvai ir su ugnele kurti tekstus svetainei. Kodėl naujuoju interneto turiniu vadinamos nuotraukos? Sužinosite, kodėl internete net ir nuotrauka yra „tekstas“. Seminaro metu gausite konkrečią formą – įrankį, kuris padės susiorientuoti ruošiant tekstus svetainės išorei ir vidui. Suprasite, kaip pritraukti vartotojus į Jūsų tinklapį, o ne į konkurento. Tapę SEO AKADEMIJOS dalyviais išmoksite adaptuoti raktinių žodžių tyrimo rezultatus Jūsų tinklapio naudai eksporto rinkose.

4. SEO MARKETINGO MOKYMAI , I dalis.

SEO marketingas arba „pėdos internete“. Su kuo tai „valgoma“. Aiškūs ir konkretūs būdai, kaip generuoti ir valdyti savo veiklos informacijos turinį internete legaliomis „baltomis“ priemonėmis. SEO AKADEMIJOS dalyviai gaus kelių šimtų konkrečių nuorodų paketą eksporto rinkoms, kur svarbu išplatinti informaciją apie savo veiklą internete. 

SEO AKADEMIJOS įrankis - marketingo kalendorius. Tai itin naudingas įrankis planuojant tinklapio optimizavimą eksporto rinkose. Seminare išmoksite ne tik kaip naudotis, bet ir kaip jį efektyviai pritaikyti kasdienėje organizacijos veikloje.

E-nuorodų tinklo generavimas. Seminaro dalyviai gaus e-nuorodų paketą bei sužinos specifinius e-nuorodų tinklo generavimo niuansus.

Socialiniai tinklai ir jų reikšmė. Darbas su Facebook, Google+, Twitter, Linked‘In  socialiniais tinklais. Kuo skiriasi paskyra, fanų puslapis ar grupė? Suprasite, ko tikėtis iš „draugų“ ir kaip elgtis su savo paskyros fanais ir ką, kaip ir kodėl pateikti savo socialiniuose tinkluose. Gausite idėjų generuoti  pranešimams jūsų socialinio tinklo paskyroje. Gausite Facebook grupių paketą eksporto rinkoms.

Blog‘ų kūrimas ir reikšmė tinklapio optimizavime. Kodėl ir kam reikia kurti Blog‘ą ir kur geriausiai jį sukurti? Ką ir kaip pateikti Blog‘e?

5. SEO MARKETINGO MOKYMAI , II dalis.

Youtube reprezentaciniai filmukai. Sužinosite, kodėl svarbu turėti savo veiklos filmą Youtubėje? Gausite NEMOKAMĄ įrankį, kuriuo lengvai išmoksite susikurti reprezentacinius filmukus apie Jūsų veiklą. Sužinosite, kaip reikia pateikti savo veiklą Youtube socialiniame tinkle.

Skelbimai internete ir jų reikšmė tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip pateikti informaciją skelbimų tinklapiuose. Gausite NEMOKAMŲ skelbimų portalų paketą eksporto rinkoms.

Apklausos internete. Suprasite, kaip apklausos internete gali pasitarnauti Jūsų veiklos strateginiam planavimui bei interneto tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip ir kur geriausia kurti apklausas internete, kaip jose reikia pateikti savo veiklą ir kitus svarbius, su apklausomis susijusius niuansus.

Forumai. Vis dar populiarūs forumai reikalauja tam tikrų žinių. SEO AKADEMIJOS seminaro dalyviai sužinos, kodėl nereikia kurti internete „fake“ komentarų ir, kaip kurti „baltus“ komentarus. Ir kaip turint specifinę veiklos sritį galima dirbti su forumais užsienio rinkose? Gausite idėjų ir patarimų, kaip forumuose generuoti vartotojų nuomonę apie savo verslą ar veiklos sritį.

Komentarų valdymo paslaptys. Net ir neigiami komentarai yra valdomi. Tai bus įrodyta seminaro metu, o SEO AKADEMIJOS dalyviai išmoks, kaip paprastai suvaldyti sukauptus interneto istorijoje neigiamus atsiliepimus ar nuolatinius tyčinius konkurentų veiksmus.

6.

MOKYMAI. Viešieji ryšiai:

Straipsniai ir SEO straipsniai. Sužinosite, kuo skiriasi SEO straipsniai nuo įprastų straipsnių spaudos šaltiniuose. Sužinosite, kodėl nereikia perlenkti lazdos su SEO straipniais ir kaip paruošti tinkamą straipsnį, kuris bus patrauklus portalams? Paketas nuorodų SEO straipsnių talpinimui - dar viena SEO AKADEMIJOS dovana Jums.

Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Pagrindinės taisyklės, kaip žmogus skaito ir „vartoja“ informaciją. SEO AKADEMIJOS praktikai gaus praktines žinias ir patarimus, kaip kuriami žiniasklaidos tekstai, kaip tekstais galima daryti įtaką ir sukelti susidomėjimą.

7.

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS, B2B bendravimo paslaptys, metodai, kurie veikia.

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGO PASLAPTYS. Naujienlaiškių efektyvumas. Kaip kurti naujienlaiškius, kuriuos norisi gauti ir skaityti? Iš gauti naujienlaiškio prenumeratorių? Kokią naujienlaiškių siuntimo sistemą naudoti verta?

8.

Google Hangout - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle:

Kodėl taip sparčiai populiarėja vebinarų (seminarų internetu) vedimas? 

Nemokami įrankiai seminarams internete kurti.

Kokią interneto rinkodaros strategiją taikyti norint organizuoti seminarus internetu?

Kaip natūraliu būdu susirinkti jūsų verslo veiklos pasekėjų naujienų prenumeratorių duomenų bazę.

Praktinis užsiėmimas - vebinaro renginio sukūrimas.

Kokią rinkodaros ir pardavimų strategiją taikyti po vebinaro ir kaip tai pritaikyti naujienlaiškių marketinge.


Mokymų lektorė: Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Evelina turi 16 metų interneto rinkodaros patirtį versle, be SEO AKADEMIJA veiklos, Evelina vadovauja  SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis", veda įvairių tekstų rašymo mokymus "Rašytojų akademijoje" bei moko žmones atrasti save mylimoje veikloje "Verslodara" projekte, veda saviugdos ir sąmoningumo seminarus "Širdies Akademijoje", yra portalo www.versloistorijos.lt vyr. redaktorė, tinklaraščio internete "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina" autorė bei knygos - dienoraščio "Širdies dienoraštis" autorė.

 

"Emigranto verslo marketingas X šalyje"

Prašome užpildyti žemiau esančius mokymų registracijos laukus:

SEO AKADEMIJA NAUJIENOS

Paskelbta ANKSTYVOJI REGISTRACIJA IR DATA naujai SEO SPECIALISTŲ PROFESIJOS GRUPEI.

KOL klasiokas "ANUPRAS" pririštas prie lysvės vagos, JŪS DIRBKITE IŠ BET KUR! PASIRINKITE TEISINGĄ PROFESIJĄ!   SEO SPECIALISTO PROFESINIAI MOKYMAI NUOTOLINIU BŪDU INTERNETU - registruojantis DABAR - 50 % NUOLAIDA!!!   2018 Kovo 29 d. 10:00-12:00 val. Renkama 4-oji SEO...

Naudingas SEO PRAKTIKO dviejų dienų seminaras Vilniuje jau įvyko!

SEO KURSAI VILNIUJE pavadinimu SEO PRAKTIKAS tęsėsi net dvi dienas, tačiau jos prabėgo kaip viena valanda! Nes informacijos gausa ir dalyvių įsitraukimas buvo tiks intensyvus, kad laikas ištirpo kažkur ore. Liko gražūs atsiminimai ir kalnas darbų, kaip optimizuoti savo svetaines patiems. Dalyviai...

Užuomina - jau aiški 4 - ojo SEO AKADEMIJOS gimtadienio šventinės konferencijos data ir vieta!

Mielieji, puikia žinia! Šiais metais švęsime 4-ąjį SEO AKADEMIJOS gimtadienį Vilniuje! Rezervuoti savo laiką kalendoriuje galite šiai datai: 2018 04 27d.Ą Detali informacija apie renginį, konferencijos programą ir t.t. rasite jau artimiausiu laiku mūsų tinklapyje. Čia galite pažiūrėti video iš...

19 naujų SEO SPECIALISTŲ UŽGIMĖ ŠĮ VAKAR

Didžiuojamės verslui paruošę dar 19 profesionalių SEO SPECIALISTŲ! Šios grupės nariai buvo ypatingi: imlūs, stropūs ir labai ambicingi. Esu visiškai rami, kad tokie žmonės suteiks savo būsimiems klientams, verslo atstovams tik itin profesionalias seo paslaugas. SEO MAMA ;)

Šiandien SEO AKADEMIJOJE BIG DAY!!! Egzaminą laiko jau trečioji SEO specialistų karta!

Šiandien SEO AKADEMIJOJE BIG DAY!!! Egzaminą laiko jau trečioji SEO specialistų karta! Palinkėkime šiems nuostabiems žmonėms sėkmės!

Jau GREITAI, t.y. gruodžio 15d. ištirps -30% NUOLAIDA į SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ĮGIJIMO MOKYMUS INTERNETU!!!

Nesnausk, pasinaudok geriausia proga įsigyti profesiją, leidžiančią dirbti iš bet kur ir uždirbti neribotai JAU DABAR!!!   2018 Sausio 10 d. 10:00-12:00 val. Renkama 4-oji SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ONLINE MOKYMŲ GRUPĖ (kursai internetu). Mokymai truks 3 mėnesius, kuriuos sudarys: 34...

SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS - GYVI SEO, INTERNETINIO MARKETINGO KURSAI VILNIUJE 2018 01 25/26d. DABAR su 50% NUOLAIDA!

SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS - GYVI SEO, INTERNETINIO MARKETINGO KURSAI VILNIUJE 2018 01 25/26d. DABAR su 50% NUOLAIDA! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų). KAINA: Ankstyvosios registracijos kaina su NUOLAIDOMIS SEO praktiko seminarą Vilniuje: - 50 % NUOLAIDA:...

Dar galite suspėti pasinaudoti -30% NUOLAIDA į 2 dienų SEO kursus Vilniuje!!!

-30% NUOLAIDA 2 dienų SEO MOKYMAMS VILNIUJE dar galios 3 dienas!  Kainos pasiūlymas su nuolaida galioja užsiregistravus ir apmokėjus iki 2017 11 02 dienos. 2017 lapkr. 09/10 d. (ketvirtad./penktad.) Vilnius - SEO AKADEMIJOS PRAKTIKAS dviejų dienų mokymai. Vieta: Karolinos konferencijų...

-50% KAINOS NUOLAIDOS AKCIJA registruojantis į 2 dienų SEO AKADEMIJA SEO, INTERNETO RINKODAROS, PR KURSUS "SEO PRAKTIKAS" KAUNE JAU ŠĮ RUGSĖJĮ 28/29 DIENOMIS!

Kainos pasiūlymas su nuolaida galioja užsiregistravus ir apmokėjus iki 20170810dienos.   IŠSINEŠK IŠ ŠIŲ MOKYMŲ PILNAS SAUJAS INTERNETO RINKODAROS ŽINIŲ VAISIŲ!!!   SEO akademijoje žmonės išmoksta patys natūraliai be mokamos Google reklamos (žinomos kaip...

SEO akademija kviečia registruotis DABAR geriausia 50% NUOLAIDOS AKCIJOS kaina į SEO kursus KAUNE rugsėjį!

DABAR užsiregistravę laimėsite geriausią 50% NUOLAIDOS AKCIJOS kainą už dviejų dienų SEO PRAKTIKO mokymus Kaune, kurie įvyks jau šį rugsėjį 28/29 dienomis! Dalyvių skaičius ribotas. Nesnauskite. Gyvus SEO AKADEMIJA seminarus rekomenduojame tiems, kas nori SEO žinias įsisavinti greitai per dvi...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>