Interneto rinkodaros stovykla "SEO vasara 2016!"

 

Dar visai šviežiai 2 metų gimtadienį atšventusi SEO AKADEMIJA skelbia naujovę Lietuvoje - interneto rinkodaros, SEO, PR vasaros stovyklą "SEO VASARA 2016!"

 

3 paros neišdildomų įspūdžių sodyboje su 2 nakvynėm! 

Tai prasmingai praleistas laikas, skirtas interneto rinkodaros žinioms gilinti.

 
Jūsų laukia ne tik aktyvi ir interaktyvi mokymų programa, bet ir turiningas bendravimas su bendraminčiais.
 
 • Interneto rinkodaros stovykloje "SEO VASARA 2016", Jūs išmoksite kurti pačią tobuliausią interneto rinkodaros strategiją savo verslui, kas leis tapti MATOMAIS ir ŽINOMAIS.
 
 • Išmoksite patys optimizuoti savo interneto svetainę paieškos sistemoms (Google, kt.) natūraliais būdais ir tūkstančiais nemokamų priemonių, kas leis sutaupyti kaštus, kuriuos ko gero, dauguma skiriate per mėnesį mokamai Google AdWords reklamai.
 
 • Išmoksite išsitirti bet kurią pasaulio rinką ir įsivertinti, ar jums su savo produktais ir paslaugomis verta į ją žengti.
 
 • Išmoksite nemokamais būdais įeiti į bet kurią pasaulio rinką interneto erdvės pagalba.
 
 • Išmoksite ne tik generuoti įvairias marketingo idėjas, bet ir jas panaudoti ir pritaikyti praktiškai savo versle.
 
 • Turėsite daugybę praktinių užduočių.
 
 • Išmoksite kurti "brandą" (prekinį ženklą) savo veiklai ir rinktis svetainės vardą.
 
 • Išmoksite patys audituoti savo interneto svetainę, išsiaiškinsite ar Jūsų interneto svetainė pritaikyta paieškos sistemoms.
 
 • Išmoksite kurti interneto svetainei tekstus. Turėsite puikią progą generuoti originalias idėjas jūsų interneto svetainės tekstams.
 
 • Išmoksite stebėti iš kur į jūsų interneto svetainę ateina  lankytojai ir kitus Google Analytics įdomiausius niuansus, kuriuos galėsite maksimaliai panaudoti savo verslo veikloje.
 
 • Išmoksite daugybės interneto rinkodaros nemokamų įrankių panaudoti praktikoje.
 
 • Išmoksite kurti įvairius video (įrankiai pritaikyti niekada to nedariusiems ir visiškai neturintiems įgūdžių šioje srityje!).
 
 • Išmoksite patys vesti įvairius seminarus ar kurti eksperto nuomonės formavimo video tam pritaikydami visiškai nemokamą įrankį.
 
 • Išmoksite maketuoti įvairius reklaminius skelbimus (įrankiai pritaikyti niekada to nedariusiems ir visiškai neturintiems įgūdžių šioje srityje!).
 
 • Išmoksite kurti infografikus.
 
 • Išmoksite savo veiklai praktiškai pritaikyti net 7 populiariausius socialinius tinklus. Sužinosite, kaip socialinių tinklų pagalba didinti savo verslo veiklos interneto svetainės žinomumą.
 
 • Išmoksite kurti strategijas straipsniams.
 
 • Išmoksite rašyti straipsnius, sudominsiančius populiariausius TOP portalus.
 
 • Sužinosite, kaip patiems susikurti interneto svetainę be programavimo įgūdžių.
 
 • Išmoksite savo veikloje pritaikyti marketingo kalendorių, kas palengvins darbą kelis kartus.
 
 • Maksimaliai optimizuosite savo įmonės ar atstovaujamos įmonės marketingo veiklą.
 
Stovyklos metu turėsite puikią progą  išlaisvinti savo kūrybines idėjas, generuoti naujas ir sukurti pačią geriausią interneto rinkodaros strategiją savo verslui.
 
Atsipalaiduosite nuo ofiso skambučių, susitelksite tris dienas tik į tai, kaip interneto rinkodaros pagalba padidinti lankytojų srautus į jūsų interneto svetainę, kaip tapti matomais interneto naršytojams ir to pasekoje padidinti pardavimus. Išmoksite 100 % panaudoti visas nemokamas interneto teikiamas galimybes Jūsų verslo veiklos žinomumui didinti.
 
Jūsų laukia ne tik intensyvios dienos mokymų programos su daugybe praktinių užduočių, bet ir jaukūs vakarai su bendraminčiais savirealizacijos, verslumo, verslo žinomumo didinimo temomis!
 

Kam skirta interneto rinkodaros stovykla?

 
Skirta visų verslo veiklos sričių atstovams, kuriems aktualu interneto rinkodaros pagalba tapti matomais savo esamiems ar potencialiems klientams. Kursai tinka ir įmonių vadovams ir atsakingiems įmonėje už marketingo veiklą asmenims: administratorėms (-iams), marketingo vadovams (-ėms), vadybininkams (-ėms), tekstų rašytojams, seo specialistams, norintiems pagilinti savo žinias interneto rinkodaros srityje.
 

Kur ir kada vyks stovykla?

 
2016 birželio 28, 29, 30 dienomis (antrad., trečiad., ketvirtad.) kaimo turizmo sodyboje Kauno rajone (sodyba bus tikslinama).
 

Stovyklos lektoriai:

 
Evelina Tamulaitienė - SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė, rinkodaros agentūros "Berklis" įkūrėja, mokymų projektų "Rašytojų akademija" ir "Verslodara" įkūrėja, metodikų autorė ir lektorė.
 
Romas Senkus - SEO AKADEMIJA lektorius, atrastas ir užaugęs SEO AKADEMIJOJE :)
 

Stovyklos kaina:

 
299 EUR + PVM (viso: 361,79 EUR su įskaičiuotu PVM) užsiregistravus iki 2016 06 01 d.
399 EUR + PVM (viso: 482,79 EUR su įskaičiuotu PVM) užsiregistravus nuo  2016 06 02 iki 2016 06 26 d.
 
Į kainą įskaičiuota mokymų programa, priemonės,  pilnas maitinimas  stovyklos metu (pusryčiai, pietūs, vakarienė), kavos pertraukos, vanduo, 2 nakvynės.
 
Su savimi turėti kompiuterį, drabužius ir gerą ūpą!
 
Pinigai grąžinami vėliausiai pranešus apie nedalyvavimą likus trims paroms iki stovyklos pradžios. 
 

Apmokėjimo rekvizitai:

 
Įmokos pavadinimas: "Stovykla SEO VASARA 2016".
 
REKVIZITAI
UAB "Berklis"
Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Tamulaitienė
Įmonės kodas: 303093475
PVM mokėtojo kodas: LT100009981218
Buveinės adresas: Pienių g. 36-3, Užliedžiai,
LT-54305 Kauno raj.
A/s Nr. LT097044060007905436                                              
Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
VĮ Registrų centro Kauno filialas
 
 
Po apmokėjimo tvirtinsime Jūsų registraciją.
 

Registracija į "SEO VASARA 2016":

SEO AKADEMIJA 2-ojo gimtadienio akimirkos:

SEO AKADEMIJA NAUJIENOS

Paskelbta ANKSTYVOJI REGISTRACIJA IR DATA naujai SEO SPECIALISTŲ PROFESIJOS GRUPEI.

KOL klasiokas "ANUPRAS" pririštas prie lysvės vagos, JŪS DIRBKITE IŠ BET KUR! PASIRINKITE TEISINGĄ PROFESIJĄ!   SEO SPECIALISTO PROFESINIAI MOKYMAI NUOTOLINIU BŪDU INTERNETU - registruojantis DABAR - 50 % NUOLAIDA!!!   2018 Kovo 29 d. 10:00-12:00 val. Renkama 4-oji SEO...

Naudingas SEO PRAKTIKO dviejų dienų seminaras Vilniuje jau įvyko!

SEO KURSAI VILNIUJE pavadinimu SEO PRAKTIKAS tęsėsi net dvi dienas, tačiau jos prabėgo kaip viena valanda! Nes informacijos gausa ir dalyvių įsitraukimas buvo tiks intensyvus, kad laikas ištirpo kažkur ore. Liko gražūs atsiminimai ir kalnas darbų, kaip optimizuoti savo svetaines patiems. Dalyviai...

Užuomina - jau aiški 4 - ojo SEO AKADEMIJOS gimtadienio šventinės konferencijos data ir vieta!

Mielieji, puikia žinia! Šiais metais švęsime 4-ąjį SEO AKADEMIJOS gimtadienį Vilniuje! Rezervuoti savo laiką kalendoriuje galite šiai datai: 2018 04 27d.Ą Detali informacija apie renginį, konferencijos programą ir t.t. rasite jau artimiausiu laiku mūsų tinklapyje. Čia galite pažiūrėti video iš...

19 naujų SEO SPECIALISTŲ UŽGIMĖ ŠĮ VAKAR

Didžiuojamės verslui paruošę dar 19 profesionalių SEO SPECIALISTŲ! Šios grupės nariai buvo ypatingi: imlūs, stropūs ir labai ambicingi. Esu visiškai rami, kad tokie žmonės suteiks savo būsimiems klientams, verslo atstovams tik itin profesionalias seo paslaugas. SEO MAMA ;)

Šiandien SEO AKADEMIJOJE BIG DAY!!! Egzaminą laiko jau trečioji SEO specialistų karta!

Šiandien SEO AKADEMIJOJE BIG DAY!!! Egzaminą laiko jau trečioji SEO specialistų karta! Palinkėkime šiems nuostabiems žmonėms sėkmės!

Jau GREITAI, t.y. gruodžio 15d. ištirps -30% NUOLAIDA į SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ĮGIJIMO MOKYMUS INTERNETU!!!

Nesnausk, pasinaudok geriausia proga įsigyti profesiją, leidžiančią dirbti iš bet kur ir uždirbti neribotai JAU DABAR!!!   2018 Sausio 10 d. 10:00-12:00 val. Renkama 4-oji SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ONLINE MOKYMŲ GRUPĖ (kursai internetu). Mokymai truks 3 mėnesius, kuriuos sudarys: 34...

SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS - GYVI SEO, INTERNETINIO MARKETINGO KURSAI VILNIUJE 2018 01 25/26d. DABAR su 50% NUOLAIDA!

SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS - GYVI SEO, INTERNETINIO MARKETINGO KURSAI VILNIUJE 2018 01 25/26d. DABAR su 50% NUOLAIDA! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų). KAINA: Ankstyvosios registracijos kaina su NUOLAIDOMIS SEO praktiko seminarą Vilniuje: - 50 % NUOLAIDA:...

Dar galite suspėti pasinaudoti -30% NUOLAIDA į 2 dienų SEO kursus Vilniuje!!!

-30% NUOLAIDA 2 dienų SEO MOKYMAMS VILNIUJE dar galios 3 dienas!  Kainos pasiūlymas su nuolaida galioja užsiregistravus ir apmokėjus iki 2017 11 02 dienos. 2017 lapkr. 09/10 d. (ketvirtad./penktad.) Vilnius - SEO AKADEMIJOS PRAKTIKAS dviejų dienų mokymai. Vieta: Karolinos konferencijų...

-50% KAINOS NUOLAIDOS AKCIJA registruojantis į 2 dienų SEO AKADEMIJA SEO, INTERNETO RINKODAROS, PR KURSUS "SEO PRAKTIKAS" KAUNE JAU ŠĮ RUGSĖJĮ 28/29 DIENOMIS!

Kainos pasiūlymas su nuolaida galioja užsiregistravus ir apmokėjus iki 20170810dienos.   IŠSINEŠK IŠ ŠIŲ MOKYMŲ PILNAS SAUJAS INTERNETO RINKODAROS ŽINIŲ VAISIŲ!!!   SEO akademijoje žmonės išmoksta patys natūraliai be mokamos Google reklamos (žinomos kaip...

SEO akademija kviečia registruotis DABAR geriausia 50% NUOLAIDOS AKCIJOS kaina į SEO kursus KAUNE rugsėjį!

DABAR užsiregistravę laimėsite geriausią 50% NUOLAIDOS AKCIJOS kainą už dviejų dienų SEO PRAKTIKO mokymus Kaune, kurie įvyks jau šį rugsėjį 28/29 dienomis! Dalyvių skaičius ribotas. Nesnauskite. Gyvus SEO AKADEMIJA seminarus rekomenduojame tiems, kas nori SEO žinias įsisavinti greitai per dvi...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>