Interneto rinkodaros stovykla "SEO vasara 2016!"

 

Dar visai šviežiai 2 metų gimtadienį atšventusi SEO AKADEMIJA skelbia naujovę Lietuvoje - interneto rinkodaros, SEO, PR vasaros stovyklą "SEO VASARA 2016!"

 

3 paros neišdildomų įspūdžių sodyboje su 2 nakvynėm! 

Tai prasmingai praleistas laikas, skirtas interneto rinkodaros žinioms gilinti.

 
Jūsų laukia ne tik aktyvi ir interaktyvi mokymų programa, bet ir turiningas bendravimas su bendraminčiais.
 
 • Interneto rinkodaros stovykloje "SEO VASARA 2016", Jūs išmoksite kurti pačią tobuliausią interneto rinkodaros strategiją savo verslui, kas leis tapti MATOMAIS ir ŽINOMAIS.
 
 • Išmoksite patys optimizuoti savo interneto svetainę paieškos sistemoms (Google, kt.) natūraliais būdais ir tūkstančiais nemokamų priemonių, kas leis sutaupyti kaštus, kuriuos ko gero, dauguma skiriate per mėnesį mokamai Google AdWords reklamai.
 
 • Išmoksite išsitirti bet kurią pasaulio rinką ir įsivertinti, ar jums su savo produktais ir paslaugomis verta į ją žengti.
 
 • Išmoksite nemokamais būdais įeiti į bet kurią pasaulio rinką interneto erdvės pagalba.
 
 • Išmoksite ne tik generuoti įvairias marketingo idėjas, bet ir jas panaudoti ir pritaikyti praktiškai savo versle.
 
 • Turėsite daugybę praktinių užduočių.
 
 • Išmoksite kurti "brandą" (prekinį ženklą) savo veiklai ir rinktis svetainės vardą.
 
 • Išmoksite patys audituoti savo interneto svetainę, išsiaiškinsite ar Jūsų interneto svetainė pritaikyta paieškos sistemoms.
 
 • Išmoksite kurti interneto svetainei tekstus. Turėsite puikią progą generuoti originalias idėjas jūsų interneto svetainės tekstams.
 
 • Išmoksite stebėti iš kur į jūsų interneto svetainę ateina  lankytojai ir kitus Google Analytics įdomiausius niuansus, kuriuos galėsite maksimaliai panaudoti savo verslo veikloje.
 
 • Išmoksite daugybės interneto rinkodaros nemokamų įrankių panaudoti praktikoje.
 
 • Išmoksite kurti įvairius video (įrankiai pritaikyti niekada to nedariusiems ir visiškai neturintiems įgūdžių šioje srityje!).
 
 • Išmoksite patys vesti įvairius seminarus ar kurti eksperto nuomonės formavimo video tam pritaikydami visiškai nemokamą įrankį.
 
 • Išmoksite maketuoti įvairius reklaminius skelbimus (įrankiai pritaikyti niekada to nedariusiems ir visiškai neturintiems įgūdžių šioje srityje!).
 
 • Išmoksite kurti infografikus.
 
 • Išmoksite savo veiklai praktiškai pritaikyti net 7 populiariausius socialinius tinklus. Sužinosite, kaip socialinių tinklų pagalba didinti savo verslo veiklos interneto svetainės žinomumą.
 
 • Išmoksite kurti strategijas straipsniams.
 
 • Išmoksite rašyti straipsnius, sudominsiančius populiariausius TOP portalus.
 
 • Sužinosite, kaip patiems susikurti interneto svetainę be programavimo įgūdžių.
 
 • Išmoksite savo veikloje pritaikyti marketingo kalendorių, kas palengvins darbą kelis kartus.
 
 • Maksimaliai optimizuosite savo įmonės ar atstovaujamos įmonės marketingo veiklą.
 
Stovyklos metu turėsite puikią progą  išlaisvinti savo kūrybines idėjas, generuoti naujas ir sukurti pačią geriausią interneto rinkodaros strategiją savo verslui.
 
Atsipalaiduosite nuo ofiso skambučių, susitelksite tris dienas tik į tai, kaip interneto rinkodaros pagalba padidinti lankytojų srautus į jūsų interneto svetainę, kaip tapti matomais interneto naršytojams ir to pasekoje padidinti pardavimus. Išmoksite 100 % panaudoti visas nemokamas interneto teikiamas galimybes Jūsų verslo veiklos žinomumui didinti.
 
Jūsų laukia ne tik intensyvios dienos mokymų programos su daugybe praktinių užduočių, bet ir jaukūs vakarai su bendraminčiais savirealizacijos, verslumo, verslo žinomumo didinimo temomis!
 

Kam skirta interneto rinkodaros stovykla?

 
Skirta visų verslo veiklos sričių atstovams, kuriems aktualu interneto rinkodaros pagalba tapti matomais savo esamiems ar potencialiems klientams. Kursai tinka ir įmonių vadovams ir atsakingiems įmonėje už marketingo veiklą asmenims: administratorėms (-iams), marketingo vadovams (-ėms), vadybininkams (-ėms), tekstų rašytojams, seo specialistams, norintiems pagilinti savo žinias interneto rinkodaros srityje.
 

Kur ir kada vyks stovykla?

 
2016 birželio 28, 29, 30 dienomis (antrad., trečiad., ketvirtad.) kaimo turizmo sodyboje Kauno rajone (sodyba bus tikslinama).
 

Stovyklos lektoriai:

 
Evelina Tamulaitienė - SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė, rinkodaros agentūros "Berklis" įkūrėja, mokymų projektų "Rašytojų akademija" ir "Verslodara" įkūrėja, metodikų autorė ir lektorė.
 
Romas Senkus - SEO AKADEMIJA lektorius, atrastas ir užaugęs SEO AKADEMIJOJE :)
 

Stovyklos kaina:

 
299 EUR + PVM (viso: 361,79 EUR su įskaičiuotu PVM) užsiregistravus iki 2016 06 01 d.
399 EUR + PVM (viso: 482,79 EUR su įskaičiuotu PVM) užsiregistravus nuo  2016 06 02 iki 2016 06 26 d.
 
Į kainą įskaičiuota mokymų programa, priemonės,  pilnas maitinimas  stovyklos metu (pusryčiai, pietūs, vakarienė), kavos pertraukos, vanduo, 2 nakvynės.
 
Su savimi turėti kompiuterį, drabužius ir gerą ūpą!
 
Pinigai grąžinami vėliausiai pranešus apie nedalyvavimą likus trims paroms iki stovyklos pradžios. 
 

Apmokėjimo rekvizitai:

 
Įmokos pavadinimas: "Stovykla SEO VASARA 2016".
 
REKVIZITAI
UAB "Berklis"
Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Tamulaitienė
Įmonės kodas: 303093475
PVM mokėtojo kodas: LT100009981218
Buveinės adresas: Pienių g. 36-3, Užliedžiai,
LT-54305 Kauno raj.
A/s Nr. LT097044060007905436                                              
Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
VĮ Registrų centro Kauno filialas
 
 
Po apmokėjimo tvirtinsime Jūsų registraciją.
 

Registracija į "SEO VASARA 2016":

SEO AKADEMIJA 2-ojo gimtadienio akimirkos:

SEO AKADEMIJA NAUJIENOS

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos   Viktorija Liauškaitė Jei esi sėkmingas verslininkas ir norėtum savo verslo patirtimi pasidalinti su ketinančiais jį įkurti arba paskleisti žinią, kaip pasiekei savo verslo aukštumų, siūlome dalyvauti...

Skelbiama registracija į SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ĮGIJIMO NUOTOLINIŲ MOKYMŲ 12 grupę.

POPULIARU, PAKLAUSI PROFESIJA!!! Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2019 balandžio 29 d. 24:00 val. bilietai su 50 % nuolaida!   SEO AKADEMIJA pristato 5 mėnesių trukmės nuotolinius SEO specialisto profesijos įgijimo mokymus! Džiugi žinia - šiuo metu SEO AKADEMIJOJE renkama jau 12-oji...

SEO PRAKTIKAS KAUNE JAU RUGS. 27/28 DIENOMIS!

DABAR!!! -50% į SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS (-Ė) - GYVUS DVIEJŲ DIENŲ SEO KURSUS KAUNE 2018 09 27/28d., NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų). SEO PRAKTIKO mokymų programos metu Jūs suprasite, kaip ne tik...

Ilgai laukta naujiena - renkama nauja SEO specialisto (-ės) profesijos įgijimo nuotolinių mokymų grupė liepą!

Dabar taikoma didžiausia ankstyvosios registracijos 50% nuolaida!!! Ką reiškia būti SEO specialistu? -  Tai reiškia, kad visas laikas TAVO!  Tu pats (pati) skirstai savo gyvenimo ir darbo laiką! Tu pats (pati) keliauji kur nori ir dirbi kiek nori! Tu uždirbi kiek nori, nes pats...

Geg.30-31d.SEO AKADEMIJA įkūrėja skaitys Pranešimą apie Facebook BZNStart jauno verslo forume LAUNCH

Šiais metais SEO AKADEMIJA tapo BZNstart organizuojamos konferencijos JAUNO VERSLO FORUMAS partneriu. SEO AKADEMIJOS įkūrėja Evelina Tamulaitienė skaitys pranešimus FACEBOOK VERSLAS temomis. #LAUNCH - DIDŽIAUSIAS JAUNO VERSLO FORUMAS 2018 gegužės 30 -31 d., Vilnius. Vieta: Socialinių mokslų...

24 val. dar galioja -30 % nuolaida SEO SPECIALISTO PROFESINIAMS mokymams

PADARYK PROTINGIAUSIĄ SPRENDIMĄ "EVER" - ĮGYK LAISVĖS NERIBOJANČIĄ PROFESIJĄ PER ŠIĄ VASARĄ! Liko galioti VOS 24 val. iki pasibaigs 30% NUOLAIDOS AKCIJA padaryti galbūt geriausią savo sprendimą gyvenime - įgyti SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJĄ, kuri leidžia dirbti iš bet kur, kur yra internetas,...

Jau į ketvirtus metus organizuojamą nacionalinį renginį - konferenciją "Verslo sėkmės receptai" SEO AKADEMIJĄ pasveikinti atvyko įvairūs savo srities profesionalai

SEO AKADEMIJA 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai" vyko 2018 balandžio 27 dieną.   Renginio vieta: Laisvės pr. 58, Vilnius 05120 (konferencijų salė Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos patalpose)   Jau į ketvirtus metus...

Skelbiama -50 % NUOLAIDA išankstinei registracijai į SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO nuotolinius mokymus

MANDARINĄ SUVALGYTI SUGEBI? - O PASIRINKTI PROFESIJĄ? JUNGIANTIS DABAR į SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO NUOTOLINIUS MOKYMUS SUTEIKIAMA 50% NUOLAIDA. Taigi, nieko nelauk. Įgyk SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJĄ dar per šią vasarą. Jeigu Tu mėgsti internetą, laisvę,...

Nauja SEO SPECIALISTO specialybė, kuri pritraukia vis daugiau ir daugiau studentų ir dovanoja nevaržomą laisvę ir atlygį

Profesija - neturinti ribų. Ar tokia yra? "Tikrai yra. Tai SEO SPECIALISTO profesija", - atkerta jau 4-erius metus intensyviai mokymų veiklą vykdanti "SEO AKADEMIJA" įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė Evelina Tamulaitienė, taip pat per dešimtmetį Lietuvos, Rusijos, JAV, UK...

SEO AKADEMIJA 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai" jau balandžio 27 dieną!

Ar kada teko konferencijoje visiškai prarasti žadą?   Ar žinote, kokia "maža" klaidelė, kuri verslininkams ar tam tikros srities ekspertams kainuoja nesuskaičiuojamus tūkstančius per metus? - Pavydas, nebendravimas, konkurentų sėkmės stebėjimas, savo agonijos apverkimas.   Tik...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>