SEO AKADEMIJA SEO ABC - tai seo kursai skubantiems! Teoriniai + su praktiniais pavyzdžiais mokymai per 1 dieną!

SEO ABC mokymų datos:

2018 rugsėjo 25 d. (antrad.) Šiauliai - SEO ABC  vienos dienos SEO mokymai. Vieta: 

Šiaulių valstybinės kolegijos konferencijų salė, adresas: Aušros al. 40,  Šiauliai.
SEO ABC mokymų metu susipažinsite, kas yra SEO, kaip optimizuoti puslapį pačiam, gausite daugybę informacijos ir įrankių, kaip optimizuoti puslapį į Google TOP'us. 
 

KAINOS IR AKCIJOS:

 

Kaina: 1 dienos mokymai: 140,00 € + PVM (viso: 169,40 € su įskaičiuotu PVM)/1 asm. 

 
Į mokymų kainą įskaičiuota kava, pietūs, dalomoji medžiaga.

 

 SEO ir interneto marketingo SEO AKADEMIJOS mokymai

1 dienos pažintiniai mokymai, skirti tiems, kurie yra girdėję ir nori iš arčiau susipažinti su SEO bei interneto marketingo galimybėmis ir valdymu. Jei žinote, kad SEO yra būtinas, norint, kad jus surastų paieškos sistemos, bet nežinote nuo ko pradėti, šitas seminaras būtent jums.

SEO ABC SEO AKADEMIJA kursų PROGRAMA

 SEO AKADEMIJOS kursai, 1-os dienos SEO kursai:
9.00 - 9.30val. Registracija. Susipažinimas. Kava.
9.30 - 11.10val.

SEO MOKYMAI (I dalis)

 • Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo? Ar tai tikrai mistinių galių reikalaujantis darbas?Įrodymai, kodėl optimizuoti svetainę gali programavimo įgūdžių neturintys asmenys.Seminare bus atskleista SEO „formulė“, kuria vadovaujasi sėkmingiausi SEO specialistai.
 • Seo auditas. Gausite bendrą supratimą apie savo interneto svetainę ir suprasite būtiniausius niuansus, t.y. „nusivalysite miglą nuo akių“ sužinoję, ko reikalauti iš turinio valdymo sistemos perkant svetainę iš web kūrėjų, kad ateityje svetainė tarnautų Jūsų verslui. Gausite konkretų sąrašą punktų, kaip paruošti interneto svetainę paieškos sistemų optimizavimui.
 • Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas. Seminaro metu susipažinsite, kaip išsitirti savo veiklos rinką ir gebėsite perprasti savo verslo srities vartotojų elgseną bei konkurentus. Šis įrankis jums tarnaus ne tik viso SEO projekto įgyvendinimo metu, bet ir leis  geriau orientuotis savo verslo srityje, jausti rinkos pulsą iš arti. Įrankis padės suprasti tikrąją veiklos vardo svarbą ir į savo veiklos pavadinimą pažvelgti kitu žvilgsniu. Žinojimas to,ko iš tiesų ieško vartotojai internete ir kaip jie ieško Jūsų verslo produktų ar paslaugų, jums, kaip SEO AKADEMIJOS seminarų dalyviams, leis visada lanksčiau ir greičiau reaguoti darant  marketingo, lojalumo akcijų, kainodaros, įvaizdžio sprendimus. Šis įrankis padės tiek tinklapio optimizavimo proceso metu, tiek nuolat dirbant su interneto rinkodaros procesais. 
11.10 - 11.20val. Kavos pertrauka.
11.20 - 13.00val.

SEO MOKYMAI (II dalis)

 • Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje. Kas yra interneto svetainės „medis“ ir kaip jį sukurti? Visą metodiką gausite seminare, kaip ir tekstų idėjų kūrimo technikas. Kūrybiškumo mąstymo ir paprasti idėjų generavimo metodai suteiks pasitikėjimo lengvai ir su ugnele kurti tekstus svetainei. Kodėl naujuoju interneto turiniu vadinamos nuotraukos? Sužinosite, kodėl internete net ir nuotrauka yra „tekstas“. Suprasite, kaip pritraukti vartotojus į Jūsų tinklapį, o ne į konkurento. Suprasite, kaip adaptuoti raktinių žodžių tyrimo rezultatus Jūsų tinklapio naudai. 
 
 • SEO MARKETINGO MOKYMAI (I dalis)
  • SEO marketingas arba „pėdos internete“. Su kuo tai „valgoma“, kontroliuojama ar ne? Aiškūs ir konkretūs būdai, kaip generuoti ir valdyti savo veiklos informacijos turinį internete legaliomis „baltomis“ priemonėmis. SEO AKADEMIJOS būsimi praktikai gaus kelių šimtų konkrečių nuorodų paketą, kur svarbu išplatinti informaciją apie savo veiklą internete. Unikalus SEO AKADEMIJOS įrankis - marketingo kalendorius, nuo šiol bus prieinamas ir visiems SEO AKADEMIJOS dalyviams. Seminare išmoksite ne tik kaip naudotis, bet ir kaip jį efektyviai pritaikyti kasdienėje organizacijos veikloje. 
  • E-nuorodų tinklo generavimas. Seminaro dalyviai gaus e-nuorodų paketą bei sužinos specifinius e-nuorodų tinklo generavimo niuansus.
  • Socialiniai tinklai ir jų reikšmė. Darbas su Facebook, Google+, Twitter, Linked‘In, Pinterest ir kitais socialiniais tinklais. Kuo skiriasi paskyra, fanų puslapis ar grupė? Suprasite, ko tikėtis iš „draugų“ ir kaip elgtis su savo paskyros fanais ir ką, kaip ir kodėl pateikti savo socialiniuose tinkluose. Gausite idėjų generuoti  pranešimams jūsų socialinio tinklo paskyrojeGausite Facebook grupių paketą su iki 2 mln. narių auditorija. Svarbiausia, jums taps aiškūs socialinio tinklo vartotojų elgesio motyvai.
13.00 - 14.00val. Pietūs.
14.00 - 15.40val. SEO MARKETINGO MOKYMAI (II dalis)
 • Blog‘ų kūrimas ir reikšmė tinklapio optimizavime. Kodėl ir kam reikia kurti Blog‘ą ir kur geriausiai jį sukurti? Ką ir kaip pateikti Blog‘e?
 • Youtube reprezentaciniai filmukai. Sužinosite, kodėl svarbu turėti savo veiklos filmą Youtubėje? Gausite NEMOKAMĄ įrankį, kuriuo lengvai išmoksite susikurti reprezentacinius filmukus apie Jūsų veiklą. Sužinosite, kaip reikia pateikti savo veiklą Youtube socialiniame tinkle.
 • Skelbimai internete ir jų reikšmė tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip pateikti informaciją skelbimų tinklapiuose. Gausite NEMOKAMŲ skelbimų portalų paketą.
 • Apklausos internete. Suprasite, kaip apklausos internete gali pasitarnauti Jūsų veiklos strateginiam planavimui bei interneto tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip ir kur geriausia kurti apklausas internete, kaip jose reikia pateikti savo veiklą ir kitus svarbius, su apklausomis susijusius niuansus.
 • Forumai. Vis dar populiarūs forumai reikalauja tam tikrų žinių. SEO AKADEMIJOS dalyviai sužinos, kodėl nereikia kurti internete „fake“ komentarų ir, kaip kurti „baltus“ komentarus. Ir kaip turint specifinę veiklos sritį galima dirbti su forumais? Gausite idėjų ir patarimų, kaip forumuose generuoti vartotojų nuomonę apie savo verslą ar veiklos sritį.
15.40 - 16.00val. Kavos pertrauka.
16.00 - 17.30val. SEO MARKETINGO MOKYMAI (III dalis)
 • Komentarų valdymo paslaptys. Net ir neigiami komentarai yra valdomi. Tai bus įrodyta seminaro metu, o SEO AKADEMIJOS dalyviai išmoks, kaip paprastai suvaldyti sukauptus interneto istorijoje neigiamus atsiliepimusar nuolatinius tyčinius konkurentų veiksmus.
 • Baneriai ir jų reikšmė. Kada banerinė reklama veikia geriausiai? Kaip minimaliomis išlaidomis pasiekti geriausių rezultatų?
 • SEO straipsniai. Sužinosite, kuo skiriasi SEO straipsniai nuo įprastų straipsnių spaudos šaltiniuose ir kodėl kartais „vietoj princo galite gauti varlę“. Sužinosite, kodėl nereikia perlenkti lazdos su seo straipniais ir kaip paruošti tinkamą seo straipsnį. Paketas SEO straipsnių talpinimui - dar viena SEO AKADEMIJOS dovana jums.
 • Viešieji ryšiai, straipsnių rašymas ir talpinimas. Sužinosite, kaip paruošti straipsnį, kaip generuoti straipsnių idėjas "iš nieko", kad straipsnio turinys taptų įdomus ir naudingas bei, kad jį spausdintų/patalpintų žinomi Lietuvos TOP 5 portalai. Gausite 50 talpinimo šaltinių bei kontaktų. Visa tai SEO ABC seminaro dalyviams!
 • Naujienlaiškių marketingas.
17.30val. Sertifikatų įteikimas.

PAPILDOMA NAUDA! Po seminaro Jūs nebūsite palikti likimo valiai! Visi SEO AKADEMIJA seminarų dalyviai po seminarų dalyvauja specialioje TIK SEO AKADEMIJOS seminarų dalyviams skirtoje grupėje Facebooke, kur nariai sprendžia įvairius jiems kilusius klausimus po seminarų, praktiniais patarimais ir naujausiomis SEO įžvalgomis dalinasi SEO AKADEMIJA lektorė.

SEO AKADEMIJA LEKTORĖ žr. daugiau..

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyje ATSILIEPIMAI.

NORIU REGISTRUOTIS!

Mokymų sąlygos:

Įsigydami mokymų bilietą SEO AKADEMIJOJE Jūs patvirtinate, kad tai padarėte sąmoningai, laisva valia ir esate susipažinęs su aukščiau tekste pateikta UAB Berklis mokymų organizavimo tvarka ir programa, su kuria sutinkate. Pinigai už mokymų bilietus negrąžinami. Tačiau, pasikeitus jūsų planams, jūs visada galite bilietą perparduoti kitam asmeniui ar padovanoti. SEO AKADEMIJOJE įsigytas Jūsų mokymų bilietas gali būti užskaitytas kitam asmeniui, jeigu iš savo el. pašto, kurį nurodėte registracijos metu, atsiųsite mums savo patvirtinimą apie pasikeitusį mokymų dalyvį. Bilieto užskaitymo kitam dalyviui sąlygos galioja iki prasidedant mokymams.

Registracija į SEO ABC

Tiems, kam nereikalinga išankstinio apmokėjimo sąskaita faktūra, mokėjimo pavedimui rekvizitai čia:


Mokėjimo pavedime būtinai nurodykite:


"SEO ABC".


SEO AKADEMIJA APMOKĖJIMO REKVIZITAI:

UAB "Berklis"
Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Tamulaitienė
Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218
Buveinės adresas: Pienių g. 36-3, Užliedžiai,
LT-54305 Kauno raj.

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440 

VĮ Registrų centro Kauno filialas
 

Atsiliepimai:


"Visos seminaro SEO ABC temos buvo įdomios. Puikiai pasiruošta, lengvai suprantama, aiškiai dėstoma. Evelina Tamulaitienė yra tikras savo srities profesionalas. Linkiu ir toliau ugdyti naująją SEO kartą!", - Renata Mikučiūnienė.

 

"Seminare gavau daug naudingos informacijos. Pasitikslinau, kas buvo  neaišku. Labiausiai patiko, kad viskas buvo demonstruojama praktiškai (internete)", - Tatjana Šulgienė, adgloriam.lt

 

"SEO AKADEMIJOS seminarą vertinu teigiamai, nes man šis seminaras atvėrė akis apie turinį internete" - Juozas Valančius, kapavietes.lt

 

"Seminaras buvo įdomus ir naudingas. Lektorė Evelina Tamulaitienė pateikė aktualią ir praktiškai pritaikomą informaciją. Lūkesčius tikrai pateisino!", - Martyna Kavaliauskaitė.

 

"SEO ABC seminaras patiko, nes tikrai išsamiai išdėstyta medžiaga, kurią bandysim naudoti praktikoje", - Aušrinė Mickevičienė, paneriosodybos.lt

 

"Visos seminaro SEO ABC temos tikrai naudingos. Seminaras tikrai davė nemažai žinių man, kaip pradedančiajam šioj srityje", - Gintaras Mickevičius, autokolegos.lt, paneriopoilsiaviete.lt

 

"Gavau naudingos informacijos, kurią bandysiu panaudoti praktikoje", - Dalius Malcius, marskinelis.lt

 

"Labai daug idėjų, kur užsikabinti, kad būtum matomas internete!", - Raimonda Stulpinienė, dovanos.lt

 

 

"Puikiai pateikta informacija!", - Giedrius Pranauskas, UAB Stappert Lietuva, stappert.biz

 

"Seminarą vertinu puikiai. Rekomenduočiau kitiems", - Irena Jančauskienė.

 

"Visos seminaro SEOABC temos buvo naujos, negirdėtos, todėl įdomi buvo kiekviena seminaro minutė. Seminaras informatyvus, paremtas praktiniais pavyzdžiais. Naudinta ne tik e-versle, tačiau daug info galima panaudoti ir tradicinio verslo kūrimui bei vystymui", - Martynas Petrauskas, UAB Varanas, automarkt.lt

 

"Naudinga informacija, kurią tikrai bus galima panaudoti", - Edita Jurgelionytė, fhlifeworld.com

 

"Seminaro SEO ABC metu puikiai ir suprantamai pateikiama informacija apie SEO iš paprastesnės pusės, ne programuotojo pusės. Kursai pateisino lūkesčius, paskatino labiau domėtis šia sritimi", - Aurelija Karaliūtė.

 

"Seminarą, kurį vedė lektorė Evelina Tamulaitienė, vertinu nuostabiai. Jei sugebėsiu bent trečdalį informacijos panaudoti praktiškai rezultatai garantuoti!", - Silvija Tėvelienė, ibusas.lt

 

"SEO ABC seminarą vertinu labai teigiamai. Daug naudingos info, kurios nebuvau girdėjęs anksčiau. Iš info tikrai padės iškelti  projekto raktinius žodžius į pirmą GOOGLE puslapį", - Aivaras Jocys, tarassames.lt

 

"Sužinojau, kaip išnaudoti socialinius tinklus, kitus šaltinius įmonės saito pozicijai GOOGLE ir bendram lankomumui gerinti", - Justinas Narkevičius, ibusas.lt
"Labai patiko seminaras, nes viskas buvo paaiškinta paprastai ir suprantamai kiekvienam žmogui, kuris niekada nėra susidūręs su programavimo "džiaugsmais", - p.Emilija Masiulytė, Anykščių menų centras.

 

WEB ABC seminaras puikus tiek lektorės Evelinos Tamulaitienės, tiek turinio prasme. Paprastai ir sistemingai galima išmokti to, kas atrodė "kosmosas" ir galimas tik programuotojams", - p.Vilanda Dunčaitė, Anykščių TIC, www.antour.lt

 

"Viskas buvo įdomu ir naudinga. Seminarą WEB ABC vertinu puikai, nors esu nelabai susijusi su svetainių kūrimu, tačiau jau seminaro metu sugebėjau nemažai padaryti! Super!!!", - p.Daiva Juodagalvienė, VšĮ "Sveikatos oazė", sveikatosoaze.lt

 

"Aiškiai ir įdomiai pateikama informacija, mokoma kurti ne tik svetainę, tačiau supažindinama ir su naudingais įrankiais, padėsiančiais tapti interneto svetainei matomai internete", - p.Justinas Kašelynas, www.anyksciumenai.lt

 

"Ačiū! Man patiko!", - Renata Misevič, e-pack.lt

 

"Visos seminaro pasirodė įdomios! Seminarą WEB ABC vertinu puikiai. Informacijos daug. Lieka viską tik daryti praktikoje ir mokytis, o klausimų tik daugės!", - p. Virginija Ros Garcia, Specialistė ryšiams su visuomene, Anykščių rajono savivaldybė.

 

"Seminaro internetinės svetainės kūrimas be programavimo įgūdžių medžiaga buvo naudinga ir aiški, nes lektorė viską aiškno suprantama kalba ir rėmėsi išsamiais pavyzdžiais", - p.Gabrielė Griauzdaitė, Anykščių kultūros centras.

 

"Puikus seminaras, labai lengvai ir paprastai viskas pateikiama. Niekad nemaniau, kad tai gali būti paprasta. Evelina Tamulaitienė nuostabiai šilta, nuoširdi ir kvalifikuota lektorė. Esu labai sužavėta mokymais. Visas žinias lengvai galėsiu pritaikyti" - Jurgita Bušinskytė, www.artogeiabryoni.com

 

"Šis SEO AKADEMIJA seminaras atvėre akis, kaip greitai bei NEMOKAMAI rasti būdų tapti daugiau matomu interneto paieškose", - Karolis Smulskis, www.pgmtechnika.lt

 

"Super! Daug naujų minčių bei pilnos kišenės motyvacijos tęsti idėjų įgyvendinimą!", - Monika Valentaitė, Pokyciu.guru, JCI Kaunas.

 

"Seminaras be galo išsamus ir naudingas, struktūruotas. Daug praktinių žinių. Labiausiai patiko, kad dėstytoja skatina diskusijas ne tik seminaro metu, bet ir po jo", - Aistė Verbylaitė, JCI.

 

"Labai gerai, daug žinių gavau, kurias, tikiuosi, pritaikysiu savo versle ir tokiu būdu padidinsiu pardavimus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje", - Eglė Rupšlaukienė, www.dekostudija.lt .

 

"Nuostabus seminaras tokiems pradedantiesiems kaip aš. Įdomu, informacijos daug, koncentruotai, aiškiai, suprantamai pateikta", - Eglė Kudriavcevaitė.

 

"Labai įdomus ir naudingas seminaras", - Erik Jemeljanov, www.autohera.lt .

 

"Labai įdomus, tikslingas, daug praktinių pavyzdžių, ne vien teorija. Jauki atmosfera, puikiai praleistas laikas!", - Agnė Karėžaitė.

 

"Daugybė viešosios erdvės paslapčių šydo praskleidimas", - Loreta Adomaitė, ALETA naturalis, UAB.

 

"Visos seminaro metu aptartos temos pasirodė įdomios ir naudingos. Pačiai seminaro metu kilo idėjų, kurios ateityje pravers. Dabar žinau, kaip pačiai optimizuoti svetainę", - Inga Žemaitytė.

 

"Ačiū už pažadintą kūrybiškumą. Seminaras viršijo lūkesčius.Įtikėjau, kad pats galiu daugiau nei prieš tai galvojau. SEO Mama išmano ką daro" - Audrius | Kursų centras.

 

"Naudinga informacija, dar naudingesnė praktika. Evelinos suteikta medžiaga labai tinkama ir reikalinga verslo marketingo plėtrai. Ačiū." - Laura Bagdžiūnaitė, ŽINIŲ RADIJAS.

 

Apie seminarą Vilniuje: "Viskas tiko ir patiko. Viskas gerai, tik norėjau mokintis Kaune!:)" - Robertas Reklaitis, dovanos.lt .

 

"Labai naudingas ir nušviečiantis seminaras. Net neįsivaizdavau, kokios plačios galimybės reklamuojantis internete." - Audrius Trapulionis, autura.lt .

 

"NEREALIAI! Praktiškai pritaikomas." - Eglė Minevičienė, YOUR LIFE .

 

"Seminaras labai naudingas, kiekvieną teorijos žodį lydi praktiški ir jau išbandyti Evelinos pavyzdžiai. Visi gauti patarimai tikrai bus išbandyti praktiškai!" - Skomantas Rukuiža, East West Agro, UAB.

 

"Asmeniškai man seminaras buvo labai naudingas. Džiaugiuosi, kad po jo turėsiu daug įdomios veiklos." - Laima Godelienė, viešbutis Šveicarijoje BADSERNEUS.

 

"Tikrai labai patiko tiek lektorės darbas, tiek kompetencija ir temų aktualumas. Puikūs teorijos pavyzdžiai su praktiniu jų pritaikymu." - Karolis Radžiukynas, interjeras.lt .

 

"Naudingas seminaras naujiems WEB projektams, profesionalus lektorės darbas. Rekomenduoju." - Arūnas Kulikauskas, boplalit.lt .

 

"Seminarą vertinu labai gerai, o toliau viskas priklauso nuo idėjų generavimo ir sugebėjimo pasinaudoti seminare įgytomis žiniomis!" - Raimonda Baltuonienė.

 

"Esu labai patenkinta, kad naujienlaiškis su kvietimu į SEO PRAKTIKO seminarą mane pasiekė. Sužinojau daug naudingos informacijos, kaip NEMOKAMAI pagerinti įmonės reklamą, sutvarkyti tinklapį ir t.t. Labai dėkinga nuostabiai lektorei Evelinai už patarimus." - Živilė Vidžiūnė, GRADIALI.com .

 

"Seminaras dinamiškas, daug naudingos informacijos, naujų žinių, gerų patarimų." - Patricija Droblytė, Rusijos kosmetikos kompanija MIRRA.

 

"Labai praktiški mokymai, ypač naudinga buvo dalis apie raktinių žodžių tyrimą - sužinojau, kodėl apželdinimo kursai "Geltonas karutis" gali būti surasti ne per "apželdinimo kursai", o per tokius žodžius kaip "aplinkos tvarkymas", "dekoratyviniai augalai", "daugiametės gėlės" - čia viena iš smulkmenų, kurios ir sudaro kelią į mūsų svetaines. Turiu pripažinti, kad pusė naudos iš kursų - ne medžiaga, o žmonės. Gerai, kai kiti savo sričių specialistai iš esmės įsigilina į tavo verslą ir kartu ieškome būdų pagerinti, patobulinti, pakreipti. Dėl to mokymuose gavau ne tik naujų įdomių pažinčių ir įkvėpimo, bet ir idėjų tolesniam bendradarbiavimui." - Lina Liubertaitė, Modernūs apželdinimo kursai "Geltonas karutis"

 

"SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS - tai seminaras, kurį veda savo darbą puikiai išmanančios lektorės. Jame verta apsilankyti kiekvienai Lietuvoje veikiančiai ir savo matomumu internetinėje erdvėje besirūpinančiai bendrovei." - Dalius Raškinis, MedLt vadovas.

 

"Puikiai praleidau laiką, sužinojau apie SEO, kas tai yra, naujų pažinčių ir konktaktų apsikeitimas." - Algirdas Brazys, EAGP Projects akcininkas.

 

"Buvo smagu ir įdomu. Labai perspektyvu. Manau, ši investicija mano atstovaujamai įmonei greitai atsipirks." - Laura Strautnikienė, UAB "ECOBALTIC".

 

"Pasikaustę merginos, šauni darbinė atmosfera, garantuotas žinių pritaikymas ateityje. Ačiū!" - Saulius Kromalcas.

 

"Verta laiko informacija. SEO tapo lengviau suprantamas." - Ingrida Davison Bilaišytė, tiesa.com, londoniete.lt .

 

"SEO PRAKTIKO seminare labiausiai sudomino raktinių žodžių formacimas, tekstų formacimas, reklaminių klipų kūrimas ir "siautėjimas" internete!" - Vidmandas Zlatarinskas, UAB Vido namai direktorius, Lanus.lt .

 

"Seminare išmokau tikslingai optimizuoti savo interneto svetainę paieškos sistemoms. Gavau daug praktinių pavyzdžių ir patarimų." - Greta Likauskaitė, SELTEKA ryšių su visuomene specialistė.

 

"Pravėrė duris į SEO pasaulį. Nuostabios lektorės, didelis dėkui. Tik realiai praktikai reiktų min 3-4 dienų." - Arūnas Paulauskas, UAB Lyragroup IT administratorius.

 

"Dalyvavau SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKO semianare, kurį vertinu PUIKIAI!" - Vaidotas Abramavičius, Ūkio banko lizingas IT specialistas.

 

"Šį SEO seminarą vertinu tik teigiamai. Sužinojau daug įvairių ir svarbių dalykų, kurie, manau, ateityje man labai pravers". - Laura Mejerytė.

 

"Tikėjausi, kad bus įdomu, bet nesitikėjau, kad bus taip įdomu ir informatyvu! Tikrai vertas dėmesio seminaras! Rekomenduoju!" - Giedrė Keturkaitė, VšĮ "Verslo iniciatyva".

 

"Seminaras organizuotas puikiai, pasistengta dėl aiškaus turinio išdėstymo ir labai vertinu pasidalinimą gerąja patirtimi." - p.Daiva Zgrabskė, UAB Diversus LT direktorė (www.myfeltboots.com)

 

"Paprastai, nuoširdžiai ir aiškiai. Geras teorijos ir praktikos santykis, daug naudingų įrankių.Ačiū! Tikrai gavau apčiuopiamos naudos!" - p. Ligita Pranevičienė, iCAN mokymo centras (www.ican.lt)

 

"Labai praktiškas , įdomus, naudingas seminaras" - p.Gediminas Salvanavičius, Lietuvos Caritas.

 

"Profesionalūs mokymai, aiškiai ir su praktiniais pavyzdžiais pateikta info - puikiai pasitarnaus interneto svetainių kūrimo paslaugas užsakantiems klientams" - p.Darius Tumkevičius, YES2EBRANDGROUP direktorius.

 

"Puikiai! Kai kas buvo žinoma, tačiau be galo daug naujų idėjų, minčių! Suteikia kitokį mąstymą apie SEO ir pasitikėjimo savimi, kad gali tai padaryti!" - p. Justina Ulevičienė, Instant Business Service marketingo vadybininkė.

 

"Labai šaunus ir GYVAS seminaras!" - p. Kamilė Klevinskaitė, interjeras.lt interjero dizainerė.

 

"Esu patenkinta gautomis praktinėmis žiniomis, kurios buvo pagrįstos  realiais pavyzdžiais iš profesinės lektorių praktikos" - p. Ramunė Kilaitė, UAB "Reladus" administratorė.

 

"Seminaras ypač naudingas pradedančiajam specialistui. Vertingas būsimų veiksmų mini planas, kuriuos reikės padaryti" - p.Ingrida Razutienė, RAVAK Baltic marketingo specialistė.

 

"Sužinojau labai daug naujo. Apie daug ką žinios pasikeitė iš esmės. Ačiū Jums" - p.Jonas Skupas, UAB "EGNIZITA" vadybininkas.

 

"Ačiū už nuoširdų pasidalijimą patirtimi. 10 metų kauptą patirtį atidavėte mums per 2 dienas. Ačiū!" - p.Sonata Juškevičienė, UAB Blingberis.

 

"Gavau naudingos informacijos SEO mokymų prasme savo verslui startuoti" - p.Edita Tamošiūnienė, laisvai samdoma rūbų dizainerė, technologė, konstruktorė.

 

"Seminaras informatyvus bei naudingas optimizuojant savo svetainę" - p.Kristina Šerpetauskaitė, interjeras.lt redaktorė.

 

"Seminaras tikrai patiko. Man asmeniškai detaliai paaiškino subtilybes Google paieškos sistemos, principus organinės reklamos puslapių. AČIŪ" - p. Olga Bučelnikova, freelance tradicinės reklamos specialistė.

 

"Puikiai! 10 balų!" - p.Liubov Podmasko, UAB "Eslauda".

 

"SEO AKADEMIJA seminarą vertinu teigiamai" - p.Vytautas Gurevičius, interjeras.lt

 

"Seminarą vertinu teigiamai. Daug pateiktos informacijos žinojau, bet taip pat daug sužinojau ir naujo" - p.Julija Leliūnaitė, UAB "EAST ISLAND" marketingo specialistė.

 

"Esu labai nustebinta, kad su savo ne programuotojos mąstymu, galiu pasiekti realių rezultatų. Praktiniai Evelinos mokymai su realiais pasiteisinusiais pavyzdžiais įkvėpė aktyviai imtis optimizavimo ir interneto rinkodaros veiksmų dirbant su savo web svetainėm" - p. Ingrida Tatarūnė, Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja, Zarasų rajono savivaldybės administracija.