Susipažinkite su  naujausiomis Google tendencijomis 2016-iesiems

Interneto platybėse nuolat gimsta nauji interneto projektai, kuriasi naujos įmonės, o su jomis dar daugiau naujų ar dar labiau patobulintų interneto svetainių. Norint suvaldyti tokį spartų informacijos „gimstamumą“, o dar svarbiau  - nebūti „sutryptam“ šiame konkurencingame skaitmeninio marketingo ringe, reikia nuolat sekti vartotojų įpročius, o į pagalbą pasitelkti interneto rinkodaros teikiamas galimybes.

 

Taigi, jeigu savo verslo neįsivaizduojate be interneto pagalbos - štai kokiomis tendencijomis ir patarimais dalinasi "SEO Akademija""SEO MAMA", "Rašytojų akademija", "Verslodara", marketingo agentūros "Berklis" įkūrėja,  "Verslo istorijos " vyr. redaktorė bei interneto rinkodaros lektorė Evelina Tamulaitienė.

 

Svetainės privalės būti pritaikytos mobiliesiems įrenginiams

 

Dar 2015 m. Google įvedė naują algoritmą (Panda 4.2), kuris yra priešas tiems, kurie pagailėjo investicijų ir ignoravo savo vartotojų poreikius.

„Jeigu Jūsų e-parduotuvėje ar svetainėje apsilankęs asmuo vis dar vargsta artindamas bei tolindamas tekstą arba negali peržiūrėti patalpintos vaizdo medžiagos dėl mobiliąjam nepritaikytos programos, verta sunerimti“, - patirtimi dalinosi Evelina Tamulaitienė.

Tokiu atveju, šis algoritmas Jūsų svetainę atpažins kaip „brokuotą“ ir paieškos reitingai naršant mobiliuoju gali daugiau ar mažiau priartėti prie dugno.

Taigi, šie naujieji metai tik primena, kad tendencija naršyti išmaniuosiuose vis auga, o kol Panda lėtai žingsniuoja Lietuvos link, turite puikią galimybę patobulėti.

 

Dar labiau prisijaukinti socialinius tinklus

 

Globaliąja prasme socialiniai tinklai yra vienas iš pagrindinių informacijos tiekėjų, nes portalai kainuoja pakankamai daug.

Populiarioji Google paeiškos sistema taip jau sutverta, kad Jūsų įmonės „like“ skaičius Facebook‘e nelaimi jums pirmos vietos rezultatų viršūnėse kaip ir tai, kad populiarumas negarantuoja turinio kokybės.

„Socialiniai tinklai lyginant su svetainės puslapiu, dažnai yra ir labiau mėgstami vartotojų, nes padeda pajausti įmonės stilių bei nuotaiką. Taip pat socialiniai tinklai padeda prisitraukti auditoriją, o prekinis ženklas tampa matomu ir už svetainės ribų“, - teigė pašnekovė.

Belieka priminti, kad tik kokybiška ir nuolat prižiūrima socialinių tinklų platforma gali teikti Jūsų verslui naudą.

 

Vizualizacijų naudojimas

 

Nors atrodo, kad vizualinės medžiagos svarbumas yra savaime suprantamas, tačiau sąmoningumo išnaudoti visas teigiamas naudas vis dar trūksta. Jeigu kažkam atrodo, kad ryškūs šriftai yra pakankama duomenų vizualizacijos priemonė, tai pats metas nušluostyti dulkes nuo šio pasenusio požiūrio ir imtis veiksmų.

Evelinos Tamulaitienės teigimu, galite ženkliai padidinti savo svetainės lankomumą turinyje naudodami paveikslėlius ir nuotraukas, o ypač infografiką.

Pav.: Infografiko pavyzdys, mokymų programos (sukurta: SEO AKADEMIJA)

Įdomu kokią naudą tai duoda?

 

„Toks duomenų pateikimas yra ne tik malonesnis skaitytojo akims, bet yra puiki niša pateikti svarbius duomenis, diagramas ar nuorodas“, - teigė pašnekovė.

Infografika yra ypač lengvai plintanti socialiniuose tinkluose, o šie taptų puikiu tarpininku informacijai sklisti virtualioje aplinkoje. Dar geriau, jeigu Jūsų pateikiama vizualinė medžiaga sukurta tikrai kokybiškai, tuomet galite tikėtis naujo srauto Jūsų internetinėje svetainėje.

Pav.: Infografiko pavyzdys, rinkodaros agentūra Berklis (sukurta: SEO AKADEMIJA)

Dar vienas pliusas – infografikose pateikiamas įmonės vardas ar akį traukiantys logotipai padidins prekės ženklo žinomumą.

Pav.: Infografiko pavyzdys, seo auditas (sukurta: SEO AKADEMIJA)

Taigi, tikslingai panaudoti vizualinės komunikacijos elementai padės ilgiau išlaikyti lankytojo dėmesį svetainėje, pritrauks daugiau sekėjų socialiniuose tinkluose ir taip padės užimti aukštesnę padėtį Google paieškos sistemoje.

 

Kasmet interneto rinkodara pasipildo kažkuo nauju arba mums tik primenama apie senas „naujoves“, kurių išpildymą vis nukeliame tolyn. Tačiau jeigu nedarysime dabar, tai kažkas būtinai padarys greičiau ir geriau. Interneto rinkodaros tendencijos yra skirtos galimybei keistis, neatsilikti ir be abejo – sėkmingai „parduoti“ savo turinį. Svetainių optimizavimas tai daug daugiau nei tik raktiniai žodžiai, kurie padeda atsidurti patraukliausiose paieškos viršūnėse. „Tai procesas, kuris susideda iš daugelio elementų“, štai ką visuomet pabrėžia E.Tamulaitienė.

Kaip susikurti infografiką?

SEO AKADEMIJA rekomenduoja: nemokamą programėlę internete CANVA. Mokymų metu apie tai nagrinėjame detaliau.

 

O taip pat skaitykite:

6 klaidos, kurių verčiau nedaryti savo internetinėje svetainėje

Nuotr. webnode

 

Internetinė svetainė šiandieną yra neatsiejama kiekvienos veiklos, įmonės ar asmens gyvenimo dalis, nes per ją pateikiama visa informacija ir naujienos apie save plačiajam pasauliui. Todėl dėl geresnio puslapio matomumo, didesnio lankytojų skaičiaus ir populiariausios paieškų sistemos „Google“ reitingo, kasdieną savo interneto svetaines tobulina tūkstančiai svetainių kūrėjų ir savininkų. Visgi neretai daugelis jų neišvengia keleto pagrindinių klaidų svetainių kūrime ir jų koordinavime.


Interneto svetainės struktūra


Dauguma organizacijų jau vos pradėdamos kurti savo internetinę svetainę padaro pirmąją lemtingą klaidą – svetainė nukopijuojama nuo konkurentų. Nežinant nuo ko pradėti ir neturint savo svetainės idėjos kūrėjai panaudoja panašų dizainą, struktūrą ir turinį kaip ir jų konkurentai, vietoj to, kuo jie galėtų išsiskirti ir būti kitokiais. Svetainėje yra būtinas unikalumas, kitaip ji neatliks savo pagrindinės funkcijos – nepritrauks lankytojų dėmesio, jie neskirs prioriteto Jūsų svetainei prieš konkurentų. Taip pat, jei svetainė tiek struktūra, tiek turiniu bus panaši į kitas, paieškos sistemos jos neskirs ir nereitinguos aukščiau už kitas.


Dizainas


Internetinių svetainių tarpe paplitęs „Flash“ turinys ir kiti efektai, kurie kūrėjų nuomone svetainę paverčia šiuolaikiškesne ir rimtesne. Tačiau svetainėse pradėta naudoti tiek judančių elementų, kad jie atvirkščiai suteikia neigiamą efektą. Lankytojo dėmesys išblaškomas ir jis nebegali susikoncentruoti į jam reikalingą informaciją. Taip pat interneto rinkodaros ir SEO paslaugų specialistės, „SEO akademija“ vadovės, Evelinos Tamulaitienės teigimu: „Įmonės internetinė svetainė turi sėkmingai pozicionuoti save paieškos sistemoje, tačiau „Google“ sistema neindeksuoja „Flash“ turinio“. Todėl patartina svetainėse nenaudoti daugiau nei vieno ar dviejų judančių elementų ekrane.


Kalbant apie dizainą, verta paminėti ir tai, kad labai svarbu atkreipti dėmesį į svetainės pagrindinį puslapį. Jo įspūdis dažnai apsprendžia ar klientas pasiliks toliau naršyti ar ne, ar sugrįš į Jūsų svetainę dar kartą.


Sudėtinga navigacija


Kuriant internetinę svetainę dažnai yra pamirštama kam ji yra skirta. Įmonės susikuria svetaines pagal savo poreikius, kaip jie norėtų ją matyti, tačiau svetainės yra skirtos lankytojams ir vartotojams, todėl būtina svetainę kurti taip, kaip būtų patogiau vartotojams joje lankytis. Dėl sudėtingo svetainės dizaino neretai apsunkėja ir pati jos navigacija, valdymo skydeliai tampa neaiškūs, jiems imamos naudoti ikonos ar kiti simboliai, o neretai jie visai būna paslėpti ir išlendantys pelę nuvedus į puslapio kraštą. Jei lankytojas užtrunka ilgai bandydamas surasti jam reikalingą informaciją, greičiausiai jis pakartotinai nebenorės apsilankyti jūsų svetainėje. Todėl valdymo skyrelius turite užvardinti aiškiai ir jų nepaslėpti su judančiai elementais, tai užtikrins paprastumą lankytojui ir sutaupys jo laiką naršant Jūsų svetainėje.


Svetainės turinys


Svetainės turinys yra pagrindinis dalykas identifikuojantis veiklą ar organizaciją, todėl jis yra svarbiausias. Visgi čia pastebima kone daugiausiai daromų svetainės turinio klaidų.


Visų pirma, dažnai svetainių turinys nesutinka su idėja, kam svetainė yra skirta. Reikia nepamiršti, kodėl kuriate svetainę ir koks jos tikslas. Antra, keliant informaciją dažnai galvojama ką papasakoti apie save, bet ne ką nori išgirsti lankytojai. Tai lemia, kad svetainėje gausu informacijos, kuri visai neįdomi ar neaktuali lankytojui.


Trečia, kaip jau minėta pradžioje, internetinės svetainės turinys turi būti inovatyvus ir skirtis nuo pasikartojančio turinio kitose svetainėse, nes kitaip paieškos sistemos Jūsų turinio nereitinguos aukščiau nei kitų.
Ketvirta, reikia kurti ir pateikti kuo naudingesnį turinį lankytojų atžvilgiu, nes tik tuomet sulauksite daugiau lankytojų ir internete atsiras daugiau nuorodų į Jūsų svetainę. E. Tamulaitienės teigimu: „Tai lems, kad „Google“ atkreips dėmesį į Jūsų svetainę ir pasiūlys apsilankyti pas Jus didesniam kiekiui interneto lankytojų“.


Galiausiai sukūrus tam tikrą turinį, svetainės dažnai būna apleidžiamos. Galime pastebėti ne vieną svetainę, kuri buvo sukurta ir apleistą ar paskutiniai turinio įrašai yra poros metų senumo. Tokiu atveju ne tik patys lankytojai nebeužeiną į šią svetainę, bet ir paieškos sistemos ją užmiršta ir svetainė atsiduria paskutiniuosiuose paieškos rezultatuose. Todėl svarbu yra ne tik kurti naudingą ir įdomų turinį, bet ir jį reguliariai atnaujinti ir papildyti.


Tvarkos trūkumas ir klaidos


Su svetainės turiniu glaudžiai susijęs yra jo tvarkos palaikymas. Dažnai informacija būna netvarkingai sukeliama į svetainę ir lankytojas pasimeta joje. Dirbant su svetainės turiniu labai svarbu, kad jis būtų keliamas sistemingai ir nuosekliai, nebūtų išmėtytas, tai leis lankytojui lengviau susigaudyti, atsirinkti reikiamą informaciją ir ją įsisavinti.


Taip pat svetainių turinyje galima neretai pastebėti gramatinių ar stilistikos klaidų. Tai nėra kritinė klaida, tačiau lankytojo akyse, pastebint kartas nuo karto panašias klaidas, smunka įmonės reputacija ir profesionalumo lygis. O jei klaidų pasitaiko nemažai, galimas atvejis, kad svetainė visai praras dalį savo lankytojų.


Raktažodžiai ir meta duomenys


Kitas dalykas, kurį neretai pamiršta interneto svetainių kūrėjai ir savininkai yra raktažodžiai ir meta duomenys. „SEO akademija“ vadovės teigimu: „Kiekviena svetainė pagal konkrečią paieškos frazę užima tam tikrą vietą „Google“ paieškos sistemoje, todėl svetainei yra labai svarbu turėti tokius meta duomenis kaip pavadinimą ir aprašymą su keliais pagrindiniais jų srities raktažodžiais“. Raktinių žodžių dėka svetainė bus lengviau identifikuojama paieškos sistemose, todėl svarbu turėti atliktą savo rinkos raktažodžių tyrimą. Dažniausiai naudojamus raktinius žodžius patartina naudoti ir kuriamame svetainės turinyje, nes tai yra efektyviausia reklama, norint pakelti savo reitingą paieškos rezultatuose. 

Naujieji Facebook emocijų mygtukai - mygtuko "LIKE" papildymas

Jau  nuo praėjusios savaitės socialiniame tinkle Facebook įsigalėjo naujovės: naujosios vizualiosios emocijos, kaip pagalba mygtukui LIKE.

 

Visi, kurie planuoja pagilinti savo žinias apie tai, kaip jūsų interneto svetainei tapti MATOMAI internete ir visi, kurie ketina dalyvauti SEO AKADEMIJOS SEO, interneto rinkodaros bei viešųjų ryšių mokymuose paskubėkite pasinaudoti dar iki kovo 10 dienos galiojančia ankstyvosios registracijos kaina!

Vienos dienos SEO ABC mokymų programa ir kainos čia.

Dviejų dienų praktiniai SEO PRAKTIKAS mokymai, kurių detali programa ir kainos čia.

NEMOKAMAS vebinaras: 

10 žingsnių, kaip pradėti savo verslą? | VERSLODARA

2016 03 06 19:00-21:00 val. vebinaras (seminaras internetu).


Daugiau info: https://www.verslodara.lt/seminarai/vebinarai/

Mielieji, ilgai netrukome susikrapštyti (tik kokius porą metų wink emoticon ) ir susiruošėme pagaliau į Klaipėdą!

Taigi, klaipėdiečiai, visi, kuriems aktualu išmokti SEO, interneto rinkodaros bei viešųjų ryšių paslapčių, kviečiame kovo 24 dieną į SEO AKADEMIJA organizuojamus SEO ABC kursus Klaipėdoje!

Detali mokymų programa čia.

Dar iki kovo 10 dienos galios ankstyvosios registracijos kaina!

Tinklaraščio bei naujienų apie seo, rinkodarą ir verslą prenumerata

Prenumeruoju

naujienas (temos: rinkodara, seo, verslas):

Įdomu!

3 sėkmingo verslo paslaptys, kurias privalo žinoti kiekvienas interneto svetainės savininkas

"www.Seoakademija.lt ikūrėja, jau 14 metų internetiniu marketingu užsiimanti Evelina Tamulaitienė sako, kad, jei verslininkai ir interneto svetainių savininkai prisimintų bent 3 pagrindines interneto rinkodaros taisykles, galėtų savo verslo efektyvumą padidinti kelis kartus".


Šaltinis: TV3.lt, Visą straipsnį skaitykite čia.

Naudingi patarimai: 5 darbo iš namų privalumai

„Dirbant namuose yra išvengiami automobilių kamščiai, apsipirkinėjimai piko valandomis“, - savo patirtimi dalinosi „Verslodara“ projekto įkūrėja Evelina Tamulaitienė.

Šaltinis: Lrytas.lt, Visą straipsnį skaitykite čia.

10 priežasčių pradėti savo verslą nedelsiant

Ne kiekvienas nori būti verslininku. Bet jei jaučiate tai savo kraujyje ir mintis nutraukti kančias samdomame darbe jums neduoda ramybės, jūs privalote to imtis. Apdovanojimas, tai ne tik pinigai, iš tikrųjų, daugelis verslininkų pačioje pradžioje jų net neturi. Faktas ir tai, kad daugelis verslų žlunga. Tad kodėl aš vis dar siūlau jums pradėti savo verslą? 
 
Kodėl naudinga mylimą veiklą paversti pragyvenimo šaltiniu dalinasi Evelina Tamulaitienė. Palikusi nuolatinį darbą ir pradėjusi savo verslą ypatingai konkurencingoje rinkoje, ši moteris šiuo metu įgyvendina penkis sėkmę nešančius projektus. 
 
Sužinosite dešimt priežasčių, kodėl sukurti savo verslą buvo geriausias sprendimas šios moters gyvenime.
 
Šaltinis: DELFI, Visą straipsnį skaitykite čia.

 

Artimiausi 

SEO AKADEMIJA mokymai:

2016 Kovas


2016 kovo 10 d. Vilnius -  SEO ABC  - tai vienos dienos mokymai, skirti susipažinti, kas tai yra SEO, kaip tai pritaikoma praktiškai rodomuose pavyzdžiuose kursų metu. Kursai skubantiems ir norintiems per vieną dieną suprasti, kas yra SEO ir kaip efektyviai išnaudoti SEO žinias.
(Yra laisvų vietų + dar galioja ankstyvosios registracijos kaina užsiregsitravus iki 2016 03 10 d.!).

 2016 kovo 17/18 d. Kaunas  - SEO PRAKTIKAS   dviejų dienų mokymai. Detali programa ir kainos čia. Į SEO PRAKTIKO dviejų dienų kursus reikalinga turėti su savimi kompiuterį bei web projektą (interneto svetainę), kuriam planuojate optimizavimą. Mokymų metu, skirtingai nuo SEO ABC mokymų programos, SEO PRAKTIKAS seminaro dalyviai iš karto optimizuos savo interneto svetainę su lektorių pagalba.
(Yra laisvų vietų. Primename, kad ankstyvosios registracijos kaina galioja užsiregistravus iki 2016 03 10 d.!).

2016 kovo 24 d. Klaipėda - SEO ABC - tai vienos dienos mokymai, skirti susipažinti ,kas tai yra SEO, kaip tai pritaikoma praktiškai rodomuose pavyzdžiuose kursų metu. Kursai skubantiems ir norintiems per vieną dieną suprasti, kas yra SEO ir kaip efektyviai išnaudoti SEO žinias.
(Yra laisvų vietų + dar galioja ankstyvosios registracijos kaina užsiregsitravus iki 2016 03 10 d.!).

2016 kovo 31d. 18:00 val. Kaunas - SEO VAKARIENĖ, NEMOKAMAS susitikimas skirta TIK SEO AKADEMIJA bendruomenės nariams. Išankstinė registracija: www.seovakariene.lt


 

Tinklaraštis

Kaip pasitikrinti interneto svetainės Google TOP poziciją?

Jeigu norite pasitikrinti, kokioje pozicijoje iš tikrųjų yra jūsų interneto svetainė pagal tam tikras raktinių žodžių vartotojų užklausas, jums padės šis įrankis: AdPrewiew. Puslapio poziciją paieškos sistemose taip pat galite patikrinti naudodami šį įrankį.

SEO akademija 2-asis gimtadienis – nuo intensyvių mokymų iki smagių linksmybių - kaip viskas vyko?

SEO AKADEMIJA jau 2016 04 29d. atšventė 2-ąjį savo gimtadienį surengdama renginį - konferenciją + verslo kontaktų vakarą "Verslo sėkmės receptai"! Nuo ankstaus ryto, balandžio 29 dieną, verslininkai ir savo sričių specialistai, rinkosi į BLC verslo lyderių centre vykusį renginį – konferenciją...

Interneto įtaka kalbos kultūrai

Nesvarbu kokią kartą „atstovaujate“ -  ar Jums 35 ar 25 metai. Pabandykime save įstayti į tam tikrą šiuolaikinio žmogaus rėmą. Sakykime esate imlus, išsilavinimo ir tobulėjimo siekiantis žmogus, nuolatos besidomintis pasaulio aktualiomis. Kokiais būdais tai darote? Be abejo - išmaniuoju būdu....

6 klaidos, kurių verčiau nedaryti savo internetinėje svetainėje

Internetinė svetainė šiandieną yra neatsiejama kiekvienos veiklos, įmonės ar asmens gyvenimo dalis, nes per ją pateikiama visa informacija ir naujienos apie save plačiajam pasauliui. Todėl dėl geresnio puslapio matomumo, didesnio lankytojų skaičiaus ir populiariausios paieškų sistemos „Google“...

SEO AKADEMIJA NAUJIENOS

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos   Viktorija Liauškaitė Jei esi sėkmingas verslininkas ir norėtum savo verslo patirtimi pasidalinti su ketinančiais jį įkurti arba paskleisti žinią, kaip pasiekei savo verslo aukštumų, siūlome dalyvauti...

Skelbiama registracija į SEO SPECIALISTO PROFESIJOS ĮGIJIMO NUOTOLINIŲ MOKYMŲ 12 grupę.

POPULIARU, PAKLAUSI PROFESIJA!!! Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2019 balandžio 29 d. 24:00 val. bilietai su 50 % nuolaida!   SEO AKADEMIJA pristato 5 mėnesių trukmės nuotolinius SEO specialisto profesijos įgijimo mokymus! Džiugi žinia - šiuo metu SEO AKADEMIJOJE renkama jau 12-oji...

SEO PRAKTIKAS KAUNE JAU RUGS. 27/28 DIENOMIS!

DABAR!!! -50% į SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS (-Ė) - GYVUS DVIEJŲ DIENŲ SEO KURSUS KAUNE 2018 09 27/28d., NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų). SEO PRAKTIKO mokymų programos metu Jūs suprasite, kaip ne tik...

Ilgai laukta naujiena - renkama nauja SEO specialisto (-ės) profesijos įgijimo nuotolinių mokymų grupė liepą!

Dabar taikoma didžiausia ankstyvosios registracijos 50% nuolaida!!! Ką reiškia būti SEO specialistu? -  Tai reiškia, kad visas laikas TAVO!  Tu pats (pati) skirstai savo gyvenimo ir darbo laiką! Tu pats (pati) keliauji kur nori ir dirbi kiek nori! Tu uždirbi kiek nori, nes pats...

Geg.30-31d.SEO AKADEMIJA įkūrėja skaitys Pranešimą apie Facebook BZNStart jauno verslo forume LAUNCH

Šiais metais SEO AKADEMIJA tapo BZNstart organizuojamos konferencijos JAUNO VERSLO FORUMAS partneriu. SEO AKADEMIJOS įkūrėja Evelina Tamulaitienė skaitys pranešimus FACEBOOK VERSLAS temomis. #LAUNCH - DIDŽIAUSIAS JAUNO VERSLO FORUMAS 2018 gegužės 30 -31 d., Vilnius. Vieta: Socialinių mokslų...

24 val. dar galioja -30 % nuolaida SEO SPECIALISTO PROFESINIAMS mokymams

PADARYK PROTINGIAUSIĄ SPRENDIMĄ "EVER" - ĮGYK LAISVĖS NERIBOJANČIĄ PROFESIJĄ PER ŠIĄ VASARĄ! Liko galioti VOS 24 val. iki pasibaigs 30% NUOLAIDOS AKCIJA padaryti galbūt geriausią savo sprendimą gyvenime - įgyti SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJĄ, kuri leidžia dirbti iš bet kur, kur yra internetas,...

Jau į ketvirtus metus organizuojamą nacionalinį renginį - konferenciją "Verslo sėkmės receptai" SEO AKADEMIJĄ pasveikinti atvyko įvairūs savo srities profesionalai

SEO AKADEMIJA 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai" vyko 2018 balandžio 27 dieną.   Renginio vieta: Laisvės pr. 58, Vilnius 05120 (konferencijų salė Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos patalpose)   Jau į ketvirtus metus...

Skelbiama -50 % NUOLAIDA išankstinei registracijai į SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO nuotolinius mokymus

MANDARINĄ SUVALGYTI SUGEBI? - O PASIRINKTI PROFESIJĄ? JUNGIANTIS DABAR į SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS ĮGIJIMO NUOTOLINIUS MOKYMUS SUTEIKIAMA 50% NUOLAIDA. Taigi, nieko nelauk. Įgyk SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJĄ dar per šią vasarą. Jeigu Tu mėgsti internetą, laisvę,...

Nauja SEO SPECIALISTO specialybė, kuri pritraukia vis daugiau ir daugiau studentų ir dovanoja nevaržomą laisvę ir atlygį

Profesija - neturinti ribų. Ar tokia yra? "Tikrai yra. Tai SEO SPECIALISTO profesija", - atkerta jau 4-erius metus intensyviai mokymų veiklą vykdanti "SEO AKADEMIJA" įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė Evelina Tamulaitienė, taip pat per dešimtmetį Lietuvos, Rusijos, JAV, UK...

SEO AKADEMIJA 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai" jau balandžio 27 dieną!

Ar kada teko konferencijoje visiškai prarasti žadą?   Ar žinote, kokia "maža" klaidelė, kuri verslininkams ar tam tikros srities ekspertams kainuoja nesuskaičiuojamus tūkstančius per metus? - Pavydas, nebendravimas, konkurentų sėkmės stebėjimas, savo agonijos apverkimas.   Tik...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Facebook konkursas!

Ar turi mobilią interneto svetainės versiją?

Spausk ČIA ir pasitikrink, ar tavo interneto svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams?

SEO paslaugų paketas:

"SRAUTŲ DIDINIMAS"

Jeigu Jums aktualu:

  • 3x ar 4x DAUGIAU srautų į Jūsų interneto svetainę pritraukimas,

  • Pelno augimas,

  • Pardavimų didinimas.

Registracija NEMOKAMAI konsultacijai

30 min. NEMOKAMAI konsultacijai internetu apie Jūsų interneto svetainę