Mes spaudoje

10 patarimų, kaip efektyviai panaudoti Facebook‘ą versle

Ne paslaptis, jog šiandien Facebook‘as yra milžiniškas bendravimo, saviraiškos galimybes teikiantis įrankis. Plačios perspektyvos čia atsiveria ir bet kokiam verslui. Tačiau, esant tokiam didžiuliam informacijos kiekiui, iškyla natūralus klausimas – kaip tinkamai panaudoti Facebook‘ą nuosavame versle ir padidinti pardavimus?

Šaltinis: DELFI | 2016 05 06 |Visą straipsnį galite rasti čia.
---------------------------------------------------------------------------------

Kaip prasmingai praleisti vasaros atostogas studentui? 

 
„Klaidinga manyti, kad studentai vasaros atsotogų laukia tik dėl daugiau atsiradusio laisvo laiko ar prioritetą teikia tik linksmybėms. Vis dažniau pastebiu, kad studentai atostogas stengiasi praleisti prasmingai ir įgyti naujų žinių“, – patirtimi dalinosi mokymų agentūros „Seo Akademija“ įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė.
 
 
Šaltinis: DELFI | 2016 05 06 |Visą straipsnį galite rasti čia.
---------------------------------------------------------------------------------

Į Kaune vykusį renginį "Verslo sėkmės receptai" rinkosi uoliausi verslo atstovai

 

Nuo ankstaus ryto, balandžio 29 dieną, verslininkai ir savo sričių specialistai, rinkosi į BLC verslo lyderių centre vykusį renginį – konferenciją „Verslo sėkmės receptai“. Tai antroji, SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių mokymų agentūros SEO AKADEMIJA gimtadienio šventė bei verslo kontaktų vakaras.

“Per dvejus, SEO AKADEMIJA, gyvavimo veiklos metus sukurta metodika, kaip nemokamai patekti į Google paieškos sistemos TOP pozicijas, išmokė rinkodaros specialistus, tekstų rašytojus, administratorius bei kitos srities specialistus“, - įspūdžių nestokojo p. Evelina Tamulaitienė.

SEO AKADEMIJA dvejų metų gimtadienio šventėje dalyviai ne tik sužinojo kaip pradėti savo verslą, bet ir kaip įgyvendinti ilgai savyje brandintas verslo idėjas.

SEO AKADEMIJOS gimtadienio šventėje dieninėje mokymų programoje savo sėkminga patirtimi bei apie pagrindinius Google Analytics akcentus dalinosi SEO AKADEMIJA lektorius Romas Senkus. „Nuo rudens startuosime su nauja mokymų programa ir tikiuosi, kad kitais metais SEO AKADEMIJOS gimtadienis turės du kartus daugiau narių nei turi šiemet“, - apie tolimesnę SEO AKADEMIJA veiklą pasakojo p. Romas Senkus.

Savo sėkminga patirtimi, kuriant verslą UK rinkoje, atvyko pasidalinti p.Inga Davison, tiesa.com portalo savininkė. 

Sėkminga patirtimi pasidalino ir SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė p. Evelina Tamulaitienė, kuri renginio dalyviams papasakojo apie vebinarų svarbą šiuolaikiniame versle ir kaip nemokamomis priemonėmis vesti seminarus internetu.

Renginyje dalyvavo ne tik SEO AKADEMIJA nariai, bet ir verslumo lektoriai iš šalies.

 

 
Šaltinis: BNS | 2016 05 06 | Visą straipsnį rasite čia.
---------------------------------------------------------------------------------

Savaitgalį Kaune verslininkai rinkosi į SEO AKADEMIJA gimtadienio renginį “Kai verslas tampa MATOMU!”

 

“Prieš metus pati rinka suformavo poreikį SEO kursams, taip iš SEO MAMOS SEO paslaugų agentūros gimė SEO AKADEMIJA grupiniai  mokymai, kuriuos kas mėnesį visus metus vedžiau Vilniuje bei Kaune. Teigiami verslininkų atsiliepimai įkvėpė sukurti dar daugiau mokymų programų. Tad šiai dienai SEO AKADEMIJOJE galima išmokti optimizuoti savo interneto svetainę ne tik Lietuvos rinkai, tačiau ir UK, Europos, Rusijos, Skandinavijos rinkoms. O taip pat SEO AKADEMIJOS mokymų metu verslininkai, rinkodaros specialistai, viešųjų ryšių atstovai bei tiesiog asmenys, neturintys jokių programavimo įgūdžių gali išmokti ir patys kurti interneto svetaines”, - patirtimi dalinasi SEO AKADEMIJA įkūrėja p. Evelina Tamulaitienė.

Balandžio 10 dieną SEO AKADEMIJA šventė 1-erių metų gimtadienį. Renginio idėja – leisti patiems SEO AKADEMIJA nariams vesti mokymus įvairiomis interneto rinkodaros temomis.

“Renginio metu pasijaučiau lyg būčiau papuolusi į mažąjį “Forum One”, - teigia UAB Ecobaltic atstovė p. Laura Strautnikienė. “Būtent, kai buvau rudenį “Forum One”, ten tik teoriškai sužinojau, kad dabar užsienyje jau itin populiarėja verslo bendruomenės. Atsidūrusi SEO AKADEMIJOS gimtadienio šventėje būtent verslo bendruomenės teorinį pavyzdį pamačiau praktikoje! SEO AKADEMIJA – tai nėra tik kursai, tai yra labai sėkminga verslininkų bendruomenė”, - tikina p.L.Strautnikienė.

 
Šaltinis: BNS | 2015 04 13 |Visą straipsnį galite rasti čia.
---------------------------------------------------------------------------------

Kaune organizuojamas išskirtinis nacionalinis verslo kontaktų renginys „Kai verslas tampa MATOMU“

 

SEO AKADEMIJA, 1 – ojo gimtadienio proga, šių metų balandžio 10 d. Kaune organizuoja visos dienos nacionalinį renginį „Kai verslas tampa MATOMU“. Tai renginys, skirtas verslo atstovams, marketingo, IT, viešųjų ryšių specialistams, personalo skyrių darbuotojams, SEO AKADEMIJA nariams bei žmonėms, planuojantiems savo verslą ir visiems, kurie ieško neribotų galimybių versle tiek Lietuvoje, tiek eksporto rinkose.

„Toks renginys bus naudingas kiekvienam, kadangi renginio metu dalyviai galės išgirsti sėkmingus verslo atstovų pranešimus, bandysime įkvėpti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis tuos, kurie dar tik brandina savo verslo idėją ar paskatinti didinti pardavimus jau iš turimo verslo. Būsimi šio renginio dalyviai turės puikią galimybę ne tik išklausyti įkvepiančias prenešėjų temas, bet ir vakarinėje verslo kontaktų renginio programoje galės rasti naujus verslo partnerius“, - pasakojo SEO AKADEMIJOS įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė.

 

Šaltinis: BNS | 2015 03 11 |Visą straipsnį galite rasti čia.

Šaltinis: Kauniečiai.lt | 2015 03 12 |Visą straipsnį galite rasti čia.

---------------------------------------------------------------------------------

3 sėkmingo verslo paslaptys, kurias privalo žinoti kiekvienas interneto svetainės savininkas

 

"Seoakademija.lt, SEOMAMA.lt įkūrėja, jau 14 metų internetiniu marketingu užsiimanti Evelina Tamulaitienė sako, kad, jei verslininkai ir interneto svetainių savininkai prisimintų bent 3 pagrindines interneto rinkodaros taisykles, galėtų savo verslo efektyvumą padidinti kelis kartus".

 

Šaltinis: Tv3.lt | Visą straipsnį galite rasti čia.

---------------------------------------------------------------------------------

SEO AKADEMIJA pradžiamokslis SEO ABC jau gruodžio mėnesį Kaune!

 

Jau š.m. gruodžio 11 dieną Kaune SEO AKADEMIJA, pasižymėjusi, kaip interneto rinkodaros seminarų rengėja, ves SEO*, interneto rinkodaros bei viešųjų ryšių seminarą - SEO ABC. Tai 1 dienos SEO AKADEMIJA pažintiniai mokymai, skirti tiems, kurie jau yra girdėję, kas yra SEO ir nori iš arčiau susipažinti su SEO bei interneto marketingo galimybėmis, viešaisiais ryšiais, turinio kūrimu bei valdymu. Jei žinote, kad SEO yra būtinas, norint, kad jus surastų paieškos sistemos, bet nežinote nuo ko pradėti, šis seminaras būtent jums.(SEO - interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms).

 

Šaltinis: VERSLO ŽINIOS | 2015 03 11 |Visą straipsnį galite rasti čia.

---------------------------------------------------------------------------------

Specialybė, leidžianti Lietuvoje uždirbti 10 000 litų (2896 eurų) ir daugiau

 
"Kodėl SEO specialistas toks brangus? „Brangus jis todėl, kad įmonėms jis specialistas daug sutaupo! Todėl 10 tūkstančių per mėnesį – tai realūs pinigai, kuriuos uždirba SEO specialistas. Bėda viena, rinkoje gerų šių specialistų nuolat trūksta pagal tai, koks yra poreikis darbams, kuriuos jis atlieka“, - sako SEO specialistė Evelina Tamulaitienė."

Šaltinis: Tv3.lt | 2014 09 15 |Visą straipsnį galite rasti čia.

Šaltinis: CVbankas.lt | 2014 09 15 | Visą straipsnį galite rasti čia.

---------------------------------------------------------------------------------

SEO TERMINAI, KURIUOS REIKĖTŲ ŽINOTI 

 

Interneto svetainės poreikis šiame amžiuje jau nebesvarstytinas. „Jei turite savą verslą, teikiate paslaugas ar gaminate produkciją – vadinasi, nusprendėte tapti aktyviais rinkos dalyviais. Kaip automobilis, kuris nuveža iš taško A į tašką B, taip ir interneto svetainė padeda „vežti“ verslą internete. Tačiau vien interneto svetainės neužtenka, reikia tapti matomais. Čia į pagalbą ateina SEO“, – aiškina įmonių „SEO Akademija“ ir „SEO Mama“ įkūrėja bei interneto rinkodaros lektorė Evelina Tamulaitienė. Net 14-os metų patirtį interneto rinkodaros srityje turinti pašnekovė noriai sutiko papasakoti, kas yra SEO ir kam jis reikalingas.

 

Šaltinis: bznstart.lt | 2014 09 01 | Visą straipsnį galite rasti čia.

---------------------------------------------------------------------------------

Kodėl žmonės meta samdomą darbą?

 
"Žmonės, atėję į mano seminarus, nustemba, kad SEO – toks įdomus ir pasiekiamas ranka „paprastam“ žmogui, neturinčiam programavimo įgūdžių. Žinoma, kūrybiškas mąstymas ir raštingumas šioje srityje itin pasitarnauja. Todėl SEO rekomenduoju visiems, kurie labai gerai valdė plunksną dar mokyklos laikais, kurie pasirinko marketingo ar viešųjų ryšių, žurnalisto specialybes. Juk SEO (angl. Search Engine Optimization) lietuviškai skamba kaip interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. O paieškos sistemoje pagrindinis dalykas yra kas? - Informacija. Vadinasi, SEO nesigilinant į visus niuansus, bendrąja prasme galima pavadinti darbą su informacijos turiniu. Paprasčiau tariant, tai tiesiog dar vienas naujas (Lietuvoje vis dar naujas) marketingo internete įrankis."
 
Šaltinis: Tv3.lt | 2014 10 06 | Visą straipsnį galite perskaityti čia.
Šaltinis: savas.lt | 2014 10 06 | Visą straipsnį galite perskaityti čia.